Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
31.01.2014 |
18:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.01.2014 |
18:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
04.01.2014 |
19:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.12.2013 |
20:00 |
3. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
15.12.2013 |
17:00 |
3. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
04.12.2013 |
18:30 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.11.2013 |
21:30 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
14.11.2013 |
20:00 |
3. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
13.11.2013 |
21:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
10.11.2013 |
18:30 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.10.2013 |
19:00 |
3. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.10.2013 |
21:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
22.10.2013 |
18:30 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.10.2013 |
18:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
07.10.2013 |
08:34 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:S |
|
02.10.2013 |
21:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
30.09.2013 |
21:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
30.09.2013 |
19:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
28.08.2013 |
20:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
20.08.2013 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
14.08.2013 |
20:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
14.08.2013 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
13.08.2013 |
20:00 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
29.07.2013 |
19:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
23.07.2013 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.07.2013 |
20:00 |
1. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.07.2013 |
20:00 |
1. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.07.2013 |
20:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
24.06.2013 |
20:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
18.06.2013 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.06.2013 |
17:30 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
13.06.2013 |
17:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
31.05.2013 |
08:00 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
27.05.2013 |
19:00 |
3. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
19.05.2013 |
19:00 |
3. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
17.05.2013 |
18:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.05.2013 |
20:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
01.05.2013 |
12:13 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
S:S |
|
21.04.2013 |
18:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
16.04.2013 |
20:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.04.2013 |
19:30 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
13.04.2013 |
17:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.03.2013 |
19:00 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
27.03.2013 |
21:00 |
4. |
Sexy mozky
(J. Borecký,
K. Čiháková)
|
|
3:1 |
|
16.03.2013 |
18:00 |
4. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.03.2013 |
19:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.03.2013 |
18:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
03.03.2013 |
20:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
03.03.2013 |
12:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
19.02.2013 |
17:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
05.02.2013 |
20:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
05.02.2013 |
19:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
29.01.2013 |
21:00 |
4. |
Hroši lenoši
(V. Beneš,
T. Dietzová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
24.01.2013 |
08:30 |
4. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.01.2013 |
20:30 |
4. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
18.01.2013 |
15:00 |
4. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
13.01.2013 |
12:00 |
4. |
Kuře na Paprice
(L. Hochmann,
P. Šauerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.12.2012 |
20:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
14.12.2012 |
18:00 |
4. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.12.2012 |
21:00 |
4. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
12.12.2012 |
19:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.12.2012 |
21:00 |
4. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
30.11.2012 |
18:00 |
3. |
Hlavně to zapít!
(F. Dlouhán,
T. Hažmuková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
21.11.2012 |
21:00 |
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
21.11.2012 |
17:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.11.2012 |
18:00 |
3. |
Hroši lenoši
(V. Beneš,
T. Dietzová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.11.2012 |
17:00 |
3. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.10.2012 |
16:00 |
4. |
R&Fani
(F. Klos,
R. Ďurčová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
22.10.2012 |
20:00 |
4. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
20.10.2012 |
20:00 |
4. |
Pětifázové Smaženky
(L. SMAŽÍKOVÁ,
J. Humpolec)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.10.2012 |
18:30 |
4. |
Holmi
(K. Holinská,
M. Kucharič)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
14.10.2012 |
18:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
28.08.2012 |
19:00 |
2. |
Lepší
(M. Šorejs,
D. Müllerová)
|
|
0:3 |
|
27.08.2012 |
16:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
3:1 |
|
21.08.2012 |
20:00 |
2. |
Kouzelníci ze země (F)oz
(A. Honzková,
M. Walla)
|
|
2:3 |
|
16.08.2012 |
18:00 |
2. |
Dobíci
(P. Jovanovič,
J. Siegelová)
|
|
3:2 |
|
31.07.2012 |
20:00 |
2. |
who knows
(M. Řezníček,
L. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
31.07.2012 |
17:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.07.2012 |
17:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
18.07.2012 |
18:00 |
2. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
0:3 |
|
09.07.2012 |
15:00 |
2. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.06.2012 |
19:00 |
1. |
who knows
(M. Řezníček,
L. Novotná)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
26.06.2012 |
20:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
20.06.2012 |
18:30 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
19.06.2012 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
31.05.2012 |
16:00 |
2. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
15.05.2012 |
18:30 |
2. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.04.2012 |
18:30 |
3. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
21.04.2012 |
19:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.04.2012 |
21:00 |
3. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
17.04.2012 |
17:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:2 |
|
22.03.2012 |
21:30 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.03.2012 |
20:00 |
2. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.03.2012 |
18:00 |
2. |
Klementina
(L. Příšovský,
J. Klementina)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.03.2012 |
13:30 |
2. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
24.02.2012 |
14:00 |
3. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
23.02.2012 |
18:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
19.02.2012 |
21:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
19.02.2012 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.01.2012 |
15:00 |
3. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.01.2012 |
14:30 |
3. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.01.2012 |
14:00 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.01.2012 |
08:00 |
3. |
Friends with benefits
(A. Honzková,
H. Mejdr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
14.01.2012 |
11:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
19.12.2011 |
21:00 |
2. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
19.12.2011 |
08:00 |
2. |
Friends with benefits
(A. Honzková,
H. Mejdr)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.12.2011 |
13:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.12.2011 |
08:00 |
2. |
KK Soja
(M. Koldinský,
B. Kašpárková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
12.12.2011 |
08:00 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
24.11.2011 |
18:00 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
|
3:0 |
|
23.11.2011 |
16:00 |
3. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.11.2011 |
13:00 |
3. |
Koháci
(J. Zábrodská,
S. Zbyněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.11.2011 |
11:00 |
3. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.10.2011 |
13:00 |
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
16.10.2011 |
10:30 |
4. |
Koháci
(J. Zábrodská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.09.2011 |
18:00 |
2. |
Nosatý bubeník
(M. Jansta,
J. Klementina)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.09.2011 |
11:00 |
2. |
7 kliků na jeden zátah
(J. Herych,
J. Ďuriga)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.09.2011 |
04:30 |
2. |
Rum z brambor
(L. Příšovský,
I. Morávková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.09.2011 |
16:21 |
1. |
Nosatý bubeník
(M. Jansta,
J. Klementina)
|
|
S:S |
|
25.08.2011 |
21:00 |
1. |
Damn knows
(M. Řezníček,
M. Prostředníková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.08.2011 |
16:30 |
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
P. John)
|
|
0:3 |
|
01.08.2011 |
14:25 |
2. |
7 kliků na jeden zátah
(J. Herych,
J. Ďuriga)
|
|
S:S |
|
28.07.2011 |
18:00 |
2. |
Nosatý bubeník
(M. Jansta,
J. Klementina)
|
|
3:0 |
|
11.07.2011 |
20:00 |
2. |
RaPa
(P. Mátl,
R. Voštiňák)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
08.07.2011 |
16:00 |
2. |
Virgin beer
(M. Nyklová,
P. Nykl)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
30.06.2011 |
21:00 |
2. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
30.06.2011 |
20:00 |
2. |
Kysu
(E. kysučanová,
M. Kružlík)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.06.2011 |
19:00 |
2. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.06.2011 |
20:00 |
2. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
3:0 |
|
|
|
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
4FIT
(T. de Vas,
S. de Mi)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Matador
(Ľ. Malo,
L. Pecháčková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
V&V
(v. márová,
J. Řečínský)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
PaKo
(A. P,
M. Koblic)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Čokoloko
(L. Pecháčková,
T. Sabela)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Klementina
(L. Příšovský,
J. Klementina)
|
|
3:S |
|