Výstřel z pistole a číslo na hrudi vás nastartuje ke skvělému zážitku. Kdo už okusil, potvrdí.
„Pocit v cíli je nenahraditelný!“

Zakončili jsme osmý ročník
25. listopadu 2018

Listopadovým závodem Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY byl ukončen osmý ročník těchto závodů na 5 a 10 km. Kdo byl v tomto závodě nejlepší? Kdo si odnesl poháry za vítězství v celé Tour? A kdo nevynechal ani jednou?

Nejhorší počasí, nejlepší běžci
28. října 2018

Dne 28. října 2018 na den oslav 100. výročí založení Československa bylo prostě a jednoduše hnusně. Déšť, chladno, že bys psa nevyhnal. Naše běhny jsou ale silnějšího ražení a vyběhli rovnou do půlmaratonu. A všichni dokončili!

Znovu v sobotu
22. října 2018

V sobotu 20. října jsme znovu najeli na zimní režim běžeckých závodů v sobotu. Na trať se vydalo 120 běžců. Kdo byl nejrychlejší a kdo má nejlepší výchozí pozici pro celkové letošní vítězství.