Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
16.06.2020 |
00:10 |
5. |
peciválové
(M. Montag,
P. Křemeček)
|
|
3:S |
|
02.06.2020 |
19:33 |
5. |
Magoři
(T. Valaškovčák,
I. Valaškovčáková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.06.2020 |
19:33 |
5. |
Wercajk
(J. Halfar,
V. Valentová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.06.2020 |
19:32 |
5. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.05.2020 |
01:01 |
5. |
Matamata
(I. Uhlíř,
H. Šormová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:15 |
5. |
Beránci
(A. Trllo,
J. Kolář)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
5. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
Matamata
(I. Uhlíř,
H. Šormová)
|
|
S:S |
|
03.03.2020 |
18:21 |
5. |
Magoři
(T. Valaškovčák,
I. Valaškovčáková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.02.2020 |
12:00 |
5. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
23.02.2020 |
11:00 |
5. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
20.02.2020 |
18:00 |
5. |
peciválové
(M. Montag,
P. Křemeček)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
30.01.2020 |
18:00 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
16.01.2020 |
18:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
12.01.2020 |
11:00 |
4. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
11.01.2020 |
15:48 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.12.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
13.12.2019 |
17:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
13.12.2019 |
17:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
12.12.2019 |
19:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
26.11.2019 |
18:00 |
3. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
22.11.2019 |
18:00 |
3. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Sprint |
1:3 |
|
22.11.2019 |
17:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
14.11.2019 |
18:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
27.10.2019 |
12:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
3:2 |
Komentáře
|
27.10.2019 |
11:00 |
5. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
13.10.2019 |
12:00 |
5. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
09.10.2019 |
19:00 |
5. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
01.10.2019 |
00:10 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
|
3:0 |
|
29.09.2019 |
23:00 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.09.2019 |
18:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.09.2019 |
19:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
12.09.2019 |
18:00 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
0:3 |
|
02.09.2019 |
00:10 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
S:S |
|
02.09.2019 |
00:10 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
|
S:S |
|
21.08.2019 |
18:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
20.08.2019 |
17:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
24.07.2019 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
18.07.2019 |
20:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
18.07.2019 |
19:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
15.07.2019 |
20:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sprint |
3:0 |
|
30.06.2019 |
12:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
30.06.2019 |
11:00 |
4. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
16.06.2019 |
11:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
13.06.2019 |
19:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
10.06.2019 |
18:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
02.06.2019 |
21:01 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.05.2019 |
17:00 |
4. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
23.05.2019 |
20:00 |
4. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
05.05.2019 |
11:00 |
4. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Club Classic |
2:3 |
Komentáře
|
30.04.2019 |
20:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
28.04.2019 |
11:00 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
Komentáře
|
25.04.2019 |
23:58 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
3:S |
Komentáře
|
04.04.2019 |
18:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Club Classic |
1:3 |
|
27.03.2019 |
20:00 |
4. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
26.03.2019 |
19:58 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
24.03.2019 |
11:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Club Classic |
3:0 |
|
21.03.2019 |
20:00 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
03.03.2019 |
17:00 |
6. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
28.02.2019 |
21:00 |
6. |
Šroubováčci
(R. Zrůstová,
M. Urubek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
Komentáře
|
28.02.2019 |
20:00 |
6. |
Do počtu
(V. Kalenský,
R. Tichý)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Rakeťáci
(O. Seidelmann,
P. Adamová)
|
|
3:S |
Komentáře
|