Načítám…

Tadeáš Přenosil (30 let)

ID: 38367

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (124/203)

  • 41 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 154 /421
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 11 / 13 / 17) 0 turnajů
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

11 . Úroveň A

160 bodů
124. místo (118. místo v mužích)
P.Č. J.P. R.W. P.K. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Čech
3:2 2 30 192 3:2
2 .
Image 1
Jan Provazník
2:3
3:1
2 25 187 5:4
3 .
Image 1
Ronan Wordsworth
0 12 172 0:0
4 .
Image 1
Petr Kupsa
0 4 164 0:0
5 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
1:3
0 0 160 1:3

12 . Úroveň C

196 bodů
131. místo (123. místo v mužích)
M.N. K.H. T.P. O.F. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Manh Hoang Nguyen
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 218 12:0
2 .
Image 1
Kačka Holmanová
0:3 3:2 3:0 2:3 4 25 209 8:8
3 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
0:3 2:3 3:2
3:S
4 12 196 8:8
4 .
Image 1
Ondřej Fiala
0:3 0:3 2:3
3:2
2 4 186 5:11
5 .
Image 1
Michal Kubina
0:3 3:2
S:3
2:3
2 0 182 5:11

Jarní sezóna 2024

12 . Úroveň B

220 bodů
140. místo (130. místo v mužích)
Z.S. D.H. M.J. M.M. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Sychra
3:0 3:1
3:S
3:2 8 30 258 12:3
2 .
Image 1
David Hůla
0:3
3:S
3:S
3:2
6 25 251 9:5
3 .
Image 1
Milena Jägerová
1:3
S:3
3:S
3:0 4 12 236 7:6
4 .
Image 1
Martin Mendl
S:3
S:3
S:3
3:1 2 4 226 3:10
5 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
2:3
2:3
0:3 1:3 0 0 220 5:12

14 . Úroveň B

216 bodů
143. místo (134. místo v mužích)
T.P. J.P. J.B. M.Š. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
3:0
3:0 3:0
S:3
6 30 216 9:3
2 .
Image 1
Ján Puškár
0:3
3:2
3:0 3:0 6 25 211 9:5
3 .
Image 1
Jozef Barčák
0:3
2:3
3:1
3:0
4 12 196 8:7
4 .
Image 1
Miloš Štrojsa
0:3 0:3
1:3
3:1 2 4 186 4:10
5 .
Image 1
Vincent Collard
3:S
0:3
0:3
1:3 2 0 182 4:9

15 . Úroveň C

209 bodů
165. místo (154. místo v mužích)
D.M. T.P. M.K. P.V. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dominika Menclová
3:2 3:0 3:2 3:2 8 30 218 12:6
2 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
2:3
3:1
3:1 S:S 4 25 209 8:8
3 .
Image 1
Michal Kubina
0:3
1:3
3:2 3:1 4 12 196 7:9
4 .
Image 1
Petr Velička
2:3 1:3 2:3 3:S 2 4 186 8:9
5 .
Image 1
Aleš Vlach
2:3 S:S 1:3 S:3 0 0 180 3:12

15 . Úroveň A

176 bodů
175. místo (165. místo v mužích)
D.L. J.V. T.P. P.F. B.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Lisňak
3:2 3:1 3:0 3:0 8 30 198 12:3
2 .
Image 1
Jiri Vanek
2:3 3:1 3:0 S:S 4 25 189 8:7
3 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
1:3 1:3
3:1
3:1
4 12 176 8:8
4 .
Image 1
Petr Franta
0:3 0:3
1:3
3:2 2 4 166 4:11
5 .
Image 1
Barbora Semová
0:3 S:S
1:3
2:3 0 0 160 3:12

Podzimní sezóna 2023

12 . Úroveň B

204 bodů
138. místo (128. místo v mužích)
J.Č. M.Š. M.Z. T.P. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:2 3:1
3:S
3:0 8 30 238 12:3
2 .
Image 1
Martina Štecherová
2:3 3:1
3:1
3:0 6 25 231 11:5
3 .
Image 1
Milan Zolota
1:3 1:3
3:S
3:0 4 12 216 8:6
4 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
S:3
1:3
S:3
S:S 0 4 204 1:12
5 .
Image 1
Marketa Belkova
0:3 0:3 0:3 S:S 0 0 200 0:12

13 . Úroveň C

236 bodů
146. místo (138. místo v mužích)
B.Č. G.M. T.P. H.Š. O.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Barbora Čermochová
3:2
3:0 3:0
3:1
8 30 258 12:3
2 .
Image 1
Gopal Menon
2:3
3:0
3:0
3:S
6 25 251 11:3
3 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
0:3
0:3
3:1
3:S
4 12 236 6:7
4 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3
0:3
1:3
3:2 2 4 226 4:11
5 .
Image 1
Ondřej Fiala
1:3
S:3
S:3
2:3 0 0 220 3:12

Podzimní sezóna 2019

15 . Úroveň A

206 bodů
192. místo (180. místo v mužích)
P.Č. O.Z. M.H. I.Z. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Černý
3:0
3:0
3:0
3:S 27 14 261 12:0
2 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 3:2 3:2 3:S 16 11 247 9:7
3 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3
2:3 3:0 3:S 15 0 235 8:6
4 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3
2:3 0:3 3:S 8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 206 0:12

7 . Úroveň A

386 bodů
75. místo (71. místo v mužích)
H.S. J.Š. M.K. L.S. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Soukup
3:1 3:1
3:S
3:S 24 14 438 12:2
2 .
Image 1
Jiří Šimandl
1:3 3:2
3:S
3:S 18 5 423 10:5
3 .
Image 1
Martin Kučera
1:3 2:3
3:S
3:S 15 0 415 9:6
4 .
Image 1
Ladislav Slaník
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 395 3:9
5 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 386 0:12

5 . Úroveň B

426 bodů
45. místo (44. místo v mužích)
M.B. T.D. J.K. R.N. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Bergauer
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 478 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Divák
2:3 3:0 3:1 3:S 21 11 472 11:4
3 .
Image 1
Jakub Konečný
1:3 0:3 3:1
3:S
13 0 453 7:7
4 .
Image 1
Roman Novák
0:3 1:3 1:3 3:S 8 -11 437 5:9
5 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 426 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.07.2024 12:00 11. Jan Provazník Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
30.06.2024 08:03 12. Michal Kubina 3:S Komentáře
15.06.2024 13:00 12. Kačka Holmanová Badminton Arena Skalka 2:3
13.06.2024 11:30 12. Manh Hoang Nguyen Sportcentrum Step 0:3
10.06.2024 18:00 12. Ondřej Fiala BB Arena Štěrboholy 3:2
29.05.2024 12:00 12. Zdeněk Sychra Hamr Braník 2:3
14.05.2024 21:00 12. Milena Jägerová Hamr Braník 0:3
13.05.2024 11:00 12. Martin Mendl Hamr Braník 1:3
10.05.2024 11:00 12. David Hůla Hamr Braník 2:3 Komentáře
30.04.2024 19:33 14. Vincent Collard S:3 Komentáře
22.04.2024 12:00 14. Ján Puškár Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
14.04.2024 11:30 14. Jozef Barčák Hamr Braník 3:0
05.04.2024 17:00 14. Miloš Štrojsa Hamr Braník 3:0
02.04.2024 00:10 15. Aleš Vlach S:S
26.03.2024 21:00 15. Dominika Menclová SportCentrum JEREMI 2:3
20.03.2024 11:30 15. Michal Kubina Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
11.03.2024 13:00 15. Petr Velička Hamr Braník 3:1
26.02.2024 11:00 15. Jiri Vanek Hamr Braník 1:3
21.02.2024 08:00 15. Petr Franta Hamr Braník 3:1 Komentáře
19.02.2024 21:00 15. Barbora Semová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
13.02.2024 17:00 15. Dmitrij Lisňak BB Arena Letňany 1:3
02.01.2024 00:10 12. Marketa Belkova S:S
28.12.2023 10:40 12. Jiří Čeněk S:3 Komentáře
27.12.2023 13:03 12. Milan Zolota S:3 Komentáře
18.12.2023 20:00 12. Martina Štecherová BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
28.11.2023 18:00 13. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 0:3
28.11.2023 08:26 13. Ondřej Fiala 3:S Komentáře
22.11.2023 19:00 13. Hynek Šolar Sportovní centrum Olšanka 3:1 Komentáře
20.11.2023 19:00 13. Gopal Menon Sportovní centrum Olšanka 0:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 15. Ondřej Zeman S:3
02.01.2020 00:10 15. Miroslav Huszák S:3
02.01.2020 00:10 15. Igor Zsebik S:3
02.01.2020 00:10 15. Pavel Černý S:3
02.12.2019 00:10 7. Ladislav Slaník S:3
02.12.2019 00:10 7. Martin Kučera S:3
02.12.2019 00:10 7. Jiří Šimandl S:3
02.12.2019 00:10 7. Honza Soukup S:3
01.11.2019 08:15 5. Tomáš Divák S:3
01.11.2019 08:15 5. Roman Novák S:3
30.10.2019 08:08 5. Jakub Konečný S:3 Komentáře
28.10.2019 10:48 5. Marek Bergauer S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody