Načítám…

Lucie Lacinová (24 let)

ID: 49656

Praha

  • 47 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 3 /23
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 42
    Zápasů v lize ( 20 / 14 / 8) 0 turnajů
  • 59%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

40 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
NoR… Rys… Str… Sme… lot… Luc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 1:3 3:2 3:1 3:s 6 30 76 13:7
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 3:1 3:1 3:s 5 25 70 10:5
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:s 3 12 55 6:1
4 .
Smeč a bagr (A. Jurík + V. Koubek)
2:3 1:3 3:1 3:s 3 12 55 9:7
5 .
lotus (M. Havlik + T. Panic)
1:3 1:3 1:3 3:s 2 4 46 6:9
6 . s:3 s:3 s:3 s:3 s:3 0 0 40 0:15

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

70 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Str… Luc… NoR… lot… Las… Pov… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 78 15:1
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 S:S 5 25 70 10:6
3 . 0:3 0:3 3:1 3:0 3:1 5 12 57 9:8
4 .
lotus (M. Havlik + T. Panic)
0:3 0:3 1:3 3:1
3:S
3 12 55 7:10
5 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3 0:3 0:3 1:3
3:S
2 4 46 4:12
6 .
Povolit přitáhnout (A. Bakosová + P. Vošlajer)
0:3 S:S 1:3
S:3
S:3
0 0 40 1:15

1 . Úroveň A

54 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Pan… Bob… Str… Luc… Hon… NoR… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:1 3:2
3:S
3:0
3:S
8 30 78 15:3
2 . 1:3 3:0 S:S 3:0 3:0 5 25 70 10:6
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 0:3 3:1 3:0
3:1
5 12 57 11:8
4 .
S:3
S:S 1:3 S:S 3:1 2 12 54 4:13
5 . 0:3 0:3 0:3 S:S 3:0 2 4 46 3:12
6 .
S:3
0:3
1:3
1:3 0:3 0 0 40 2:15

2 . Úroveň A

76 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Luc… Hon… Tel… Kin… Kri… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 S:3 3:0 6 30 76 9:3
2 . 0:3 3:1 3:0 3:0 6 25 71 9:4
3 . 0:3 1:3
3:S
3:0 4 12 56 7:6
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
3:S 0:3
S:3
S:S 2 4 46 3:9
5 .
KriKri (J. Krikri + D. Kriegler)
0:3 0:3 0:3 S:S 0 0 40 0:12

1 . Úroveň A

64 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Bob… Pan… Jan… Luc… Rys… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 8 30 98 12:3
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
2:3 3:0 3:0 3:0 6 25 91 11:3
3 . 1:3 0:3 3:2 3:0 4 12 76 7:8
4 . 0:3 0:3 2:3 S:S 0 4 64 2:9
5 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 0:3 0:3 S:S 0 0 60 0:9

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

74 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Pan… Bob… Luc… Str… Paš… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:0 3:1 3:2 3:0 25 14 99 12:3
2 . 0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 91 9:4
3 . 1:3 0:3 3:1 3:0 14 0 74 7:7
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 1:3 1:3
3:S
10 -11 59 7:9
5 .
Paštičky (M. Paštová + O. Pašta)
0:3 0:3 0:3
S:3
0 -14 46 0:12

1 . Úroveň A

65 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Pan… Bob… Luc… Kin… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 99 12:2
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 94 11:3
3 . 0:3 0:3 3:0
S:S
5 0 65 3:6
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
S:3
0:3 0:3
3:2
5 -11 54 3:11
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 0:3
S:S
2:3
0 -14 46 2:9

1 . Úroveň A

73 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Pan… Bob… Luc… Str… Rys… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
2:3 3:0 3:0
3:S
22 14 96 11:3
2 . 3:2 2:3 3:0
3:S
20 11 91 11:5
3 . 0:3 3:2 2:3
3:S
13 0 73 8:8
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 3:2
3:S
11 -11 60 6:8
5 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

2 . Úroveň A

102 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Luc… Jan… Rys… Hon… Las… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 102 12:0
2 . 0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 90 9:4
3 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 75 7:6
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 56 3:9
5 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3
S:3
0:3 0:3 0 -14 46 0:12

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

71 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Bob… Luc… Hon… Bri… Sna… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:S
3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:0
2 .
S:3
3:0
3:S
3:0 20 11 71 9:3
3 . 0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 53 6:7
4 .
Bring your Multisport (X. X + M. Elgendy)
0:3
S:3
0:3 3:1 6 -11 35 3:10
5 .
Snad příště (J. Váňová + P. Danda)
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 28 2:12

1 . Úroveň A

56 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Bob… Pan… Str… Luc… Kof… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:0
3:0 3:1 3:0 27 14 101 12:1
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
0:3
3:0 3:0 3:1 20 11 91 9:4
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 73 6:7
4 . 1:3 0:3 1:3 3:2 7 -11 56 5:11
5 .
Kofilovers (O. Šebestík + J. Vytisková)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 49 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.02.2024 00:10 1. Povolit přitáhnout (A. Bakosová, P. Vošlajer) S:S
31.01.2024 08:00 1. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Hamr Záběhlice 3:0
25.01.2024 21:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 1:3
23.01.2024 21:00 1. lotus (M. Havlik, T. Panic) Areál volného času Gutova 3:0
03.01.2024 21:00 1. NoRisk (M. Hanuš, A. Wałoszková) Hamr Záběhlice 3:0
02.01.2024 00:10 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) S:S
02.01.2024 00:10 1. Honzana (H. Vaníček, Z. Vaníčková) S:S
25.12.2023 14:11 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) S:3 Komentáře
17.12.2023 20:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 1:3
06.12.2023 20:30 1. NoRisk (M. Hanuš, A. Wałoszková) Hamr Braník 3:1
01.12.2023 00:10 2. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) S:3
29.11.2023 18:00 2. KriKri (J. Krikri, D. Kriegler) Beachklub Ládví 3:0
22.11.2023 21:00 2. Telco (J. Dočkal, I. Karásková) Hamr Záběhlice 3:0
16.11.2023 18:00 2. Honzana (H. Vaníček, Z. Vaníčková) Hamr Záběhlice 3:0
01.11.2023 00:10 1. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) S:S
31.10.2023 21:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 0:3
29.10.2023 21:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Hamr Záběhlice 0:3
24.10.2023 19:30 1. Janička (J. Ševčík, A. Vernerová) Sportovní areál Mikulovka 2:3
02.10.2023 00:10 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) 1:3
26.09.2023 16:30 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 0:3
21.09.2023 17:30 1. Paštičky (M. Paštová, O. Pašta) 3:0
12.09.2023 20:30 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:1
31.08.2023 09:32 1. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) S:S Komentáře
30.08.2023 21:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Beachklub Ládví 0:3
22.08.2023 20:00 1. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) 3:0
22.08.2023 18:30 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 0:3
25.07.2023 21:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Sport Vítkov 3:2
24.07.2023 21:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Hamr Braník 0:3
23.07.2023 20:30 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 2:3
16.07.2023 20:53 1. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) 3:S Komentáře
29.06.2023 20:00 2. Honda (J. Kaufman, D. Ocmanová) Hamr Záběhlice 3:0
28.06.2023 20:30 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Braník 3:0
14.06.2023 20:30 2. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
13.06.2023 19:30 2. Janička (J. Ševčík, A. Vernerová) Sportovní areál Mikulovka 3:0
31.05.2023 22:20 2. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:3 Komentáře
31.05.2023 20:30 2. Honda (J. Kaufman, D. Ocmanová) Hamr Záběhlice 3:0
30.05.2023 23:02 2. Bring your Multisport (X. X, M. Elgendy) 3:S Komentáře
25.05.2023 20:30 2. Snad příště (J. Váňová, P. Danda) Hamr Záběhlice 3:0
27.04.2023 21:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Hamr Braník 1:3
26.04.2023 20:30 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Sportcentrum Koráb 0:3
26.04.2023 20:30 1. Kofilovers (O. Šebestík, J. Vytisková) Hamr Braník 3:2
05.04.2023 20:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Sportovní areál Mikulovka 1:3

Platební metody

Platební metody