Načítám…

Ema Bímonová (29 let)

ID: 48967

Praha

Všeobecná fakultní nemocnice -

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - spain

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Badminton (235/261)

  • 38 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 241 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 13 / 25 / 0) 0 turnajů
  • 34%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

20 . Úroveň A

89 bodů
235. místo (28. místo v ženách)
P.V. E.B. V.L. M.K. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Valenta
3:0
3:S
3:1
6 30 96 9:1
2 .
Image 1
Ema Bímonová
3:2 3:2 4 25 89 6:4
3 .
Image 1
Vít Lojda
0:3
2:3
3:2
2 12 74 5:8
4 .
Image 1
Martin Klufa
S:3
0 4 64 0:3
5 .
Image 1
Michala Forinová
1:3
2:3
2:3
0 0 60 5:9

Podzimní sezóna 2023

19 . Úroveň B

86 bodů
236. místo (32. místo v ženách)
M.P. M.J. L.P. E.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Pirný
3:S
3:S
3:0
3:S
8 30 118 12:0
2 .
Image 1
Miroslav Jancok
S:3
S:S 3:1
3:S
4 25 109 6:7
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
S:3
S:S 3:1 3:2 4 12 96 6:9
4 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3 1:3 1:3
3:S
2 4 86 5:9
5 .
Image 1
Jiri Kubec
S:3
S:3
2:3
S:3
0 0 80 2:12

18 . Úroveň A

96 bodů
207. místo (28. místo v ženách)
D.M. A.L. E.B. V.L. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Mily
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 118 12:1
2 .
Image 1
Andrea Lukešová
1:3 3:1 3:0 3:0 6 25 111 10:4
3 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3 1:3
3:1
3:1 4 12 96 7:8
4 .
Image 1
Vít Lojda
0:3 0:3
1:3
3:0 2 4 86 4:9
5 .
Image 1
Denisa Valentová
0:3 0:3 1:3 0:3 0 0 80 1:12

19 . Úroveň A

106 bodů
232. místo (33. místo v ženách)
K.T. J.L. D.H. E.B. Š.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Karel Tůma
3:1
3:2
3:1 3:0 8 30 138 12:4
2 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3 3:S 3:1 3:1 6 25 131 10:5
3 .
Image 1
Dmitrij Hladký
2:3
S:3 3:0
3:2
4 12 116 8:8
4 .
Image 1
Ema Bímonová
1:3 1:3 0:3 3:2 2 4 106 5:11
5 .
Image 1
Štefan Ulman
0:3 1:3
2:3
2:3 0 0 100 5:12

18 . Úroveň C

100 bodů
228. místo (29. místo v ženách)
J.Z. M.O. V.V. O.M. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jana Zarybnicka
3:0
3:2
0:3
3:0
6 30 136 9:5
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3
3:0
3:2 3:0 6 25 131 9:5
3 .
Image 1
Veronika Vetešníková
2:3
0:3
3:2
3:0
4 12 116 8:8
4 .
Image 1
Ondřej Mayer
3:0 2:3 2:3 3:1 4 4 108 10:7
5 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3
0:3
0:3
1:3 0 0 100 1:12

Letní sezóna 2023

18 . Úroveň B

131 bodů
201. místo (26. místo v ženách)
E.W. E.B. D.S. L.M. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Erik Winkelmann
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142 12:0
2 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3
3:0
3:1
3:0 20 11 131 9:4
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
0:3
0:3
3:0 7 0 107 3:9
4 .
Image 1
Lukáš Metzker
0:3
1:3
3:0
S:S 6 -11 95 4:6
5 .
Image 1
Jan Sedlák
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 84 0:9

Jarní sezóna 2023

20 . Úroveň A

115 bodů
223. místo (28. místo v ženách)
E.B. M.Ž. D.S. B.R. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ema Bímonová
2:3
3:0
3:S
3:S 21 14 115 11:3
2 .
Image 1
Martin Žďárský
3:2
2:3
3:S
3:S 19 11 110 11:5
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
3:2
3:S
3:S 17 0 97 9:5
4 .
Image 1
Barbora Reichova
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -3 83 3:9
5 .
Image 1
Veronika Pichová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

21 . Úroveň A

91 bodů
264. místo (39. místo v ženách)
J.L. M.F. T.T. A.L. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Lacina
3:1 S:3 3:1 3:1 18 14 132 9:6
2 .
Image 1
Michala Forinová
1:3 S:S 3:1 3:2 10 11 121 7:6
3 .
Image 1
Tereza Tylová
3:S S:S S:S 3:0 9 0 109 6:0
4 .
Image 1
Andrea Lukešová
1:3 1:3 S:S 3:2 5 -11 94 5:8
5 .
Image 1
Ema Bímonová
1:3 2:3 0:3 2:3 5 -14 91 5:12

20 . Úroveň B

103 bodů
253. místo (32. místo v ženách)
M.K. J.G. D.S. E.B. E.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kubina
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 141 12:0
2 .
Image 1
Jurij Gončarov
0:3
3:1
3:0
3:2
18 11 129 9:6
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 112 7:8
4 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -5 103 5:9
5 .
Image 1
Eva Čechová
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 88 2:12

19 . Úroveň A

107 bodů
243. místo (32. místo v ženách)
V.N. J.M. F.L. M.L. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:0 3:0
S:3
3:0 21 14 155 9:3
2 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152 9:3
3 .
Image 1
Filip Lazár
0:3 0:3
3:1
3:0 13 0 133 6:7
4 .
Image 1
Martin Lenoch
3:S
0:3
1:3
3:1 13 -11 122 7:7
5 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 107 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.02.2024 08:30 20. Vít Lojda Badminton Arena Skalka 3:2
12.02.2024 19:00 20. Michala Forinová Badminton Arena Skalka 3:2
26.01.2024 22:55 19. Jiri Kubec 3:S Komentáře
19.01.2024 08:00 19. Miroslav Pirný SportCentrum JEREMI 0:3
16.01.2024 09:00 19. Lubomír Pešek Badminton Arena Skalka 1:3
11.01.2024 11:30 19. Miroslav Jancok SportCentrum JEREMI 1:3
20.12.2023 10:00 18. Denisa Valentová Badminton Arena Skalka 3:1
14.12.2023 20:00 18. Vít Lojda Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
12.12.2023 11:00 18. Daniel Mily Badminton Arena Skalka 0:3
11.12.2023 15:00 18. Andrea Lukešová Badminton Arena Skalka 1:3
27.11.2023 11:00 19. Dmitrij Hladký Badminton Arena Skalka 0:3
21.11.2023 08:00 19. Štefan Ulman Sportcentrum Step 3:2
20.11.2023 07:00 19. Jiří Lacina Badminton Arena Skalka 1:3
15.11.2023 20:00 19. Karel Tůma TK Neridé 1:3
27.10.2023 08:00 18. Veronika Vetešníková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
20.10.2023 19:00 18. Ondřej Mayer Badminton Arena Skalka 1:3
18.10.2023 07:00 18. Miroslav Osmančík Badminton Arena Skalka 0:3
13.10.2023 17:00 18. Jana Zarybnicka Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
29.06.2023 17:30 18. Lukáš Metzker Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
24.06.2023 14:00 18. Erik Winkelmann Badminton Arena Skalka 0:3
08.06.2023 15:00 18. Jan Sedlák Badminton Arena Skalka 3:0
05.06.2023 19:00 18. Denisa Slavíková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
01.06.2023 00:10 20. Veronika Pichová 3:S
25.05.2023 14:46 20. Barbora Reichova 3:S Komentáře
15.05.2023 18:00 20. Denisa Slavíková Hamr Braník 3:0 Komentáře
06.05.2023 12:00 20. Martin Žďárský Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
25.04.2023 08:00 21. Jiří Lacina Badminton Arena Skalka 1:3
23.04.2023 17:00 21. Michala Forinová Badminton Arena Skalka 2:3
22.04.2023 10:00 21. Andrea Lukešová BB Arena Štěrboholy 2:3
10.04.2023 18:00 21. Tereza Tylová Badminton Arena Skalka 0:3
24.03.2023 09:30 20. Eva Čechová 3:S Komentáře
22.03.2023 20:00 20. Denisa Slavíková SportCentrum JEREMI 2:3
16.03.2023 20:00 20. Jurij Gončarov Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
12.03.2023 11:00 20. Michal Kubina Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
24.02.2023 19:00 19. Filip Lazár TK Neridé 0:3
22.02.2023 17:00 19. Martin Lenoch Sportcentrum Uhříněves 1:3
13.02.2023 15:00 19. Jakub Machat Badminton Arena Skalka 0:3
07.02.2023 12:00 19. Vladimír Nejedlý Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody