Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
31.05.2019 |
08:00 |
10. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
27.05.2019 |
18:30 |
10. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.05.2019 |
19:30 |
10. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
|
3:0 |
|
20.05.2019 |
19:30 |
10. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
15.05.2019 |
19:00 |
10. |
Vořešpruti
(M. Janová,
R. Lefnar)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.04.2019 |
17:15 |
10. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
17:14 |
10. |
Vořešpruti
(M. Janová,
R. Lefnar)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
17:14 |
10. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.04.2019 |
08:37 |
10. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.04.2019 |
20:00 |
10. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
30.03.2019 |
19:30 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
0:3 |
|
30.03.2019 |
19:00 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.03.2019 |
20:00 |
9. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
26.03.2019 |
16:30 |
9. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
04.03.2019 |
00:10 |
10. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:S |
|
26.02.2019 |
20:00 |
10. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.02.2019 |
18:00 |
10. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
18.02.2019 |
19:30 |
10. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.01.2019 |
07:57 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.01.2019 |
19:30 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
29.01.2019 |
17:00 |
8. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
|
0:3 |
|
04.01.2019 |
19:00 |
8. |
Rozzlobené žárovky
(L. Wdowyczynová,
M. Wdowyczyn)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
29.12.2018 |
19:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
18.12.2018 |
20:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
16.12.2018 |
19:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
14.12.2018 |
20:30 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
28.11.2018 |
21:00 |
8. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.11.2018 |
19:30 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.11.2018 |
21:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.11.2018 |
20:30 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.10.2018 |
20:49 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.10.2018 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.10.2018 |
18:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
23.10.2018 |
20:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.09.2018 |
20:00 |
8. |
Viktoriáni
(K. Horváth,
D. Kmochová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
24.09.2018 |
21:50 |
8. |
Jadýrka
(T. Vitvarová,
L. Rathouska)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.09.2018 |
19:30 |
8. |
Konečná zpráva
(K. Vrtek,
T. Hřeben)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
03.09.2018 |
00:10 |
9. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
|
S:S |
|
31.08.2018 |
17:00 |
9. |
MiSa
(S. Konečná,
M. Kovács)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
30.08.2018 |
18:30 |
9. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
29.08.2018 |
21:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
26.08.2018 |
17:00 |
9. |
Jadýrka
(T. Vitvarová,
L. Rathouska)
|
Badminton Arena Skalka |
3:S |
|
02.07.2018 |
14:52 |
6. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
|
S:S |
|
27.06.2018 |
20:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
22.05.2018 |
20:00 |
7. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.05.2018 |
20:00 |
7. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
24.04.2018 |
18:30 |
8. |
KaVe
(V. Snajdrova,
K. Kunková)
|
Tenis Centrum Lužiny |
3:0 |
|
23.04.2018 |
20:30 |
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.04.2018 |
19:30 |
8. |
Hp
(P. Hradsky,
H. Tomečková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
10.04.2018 |
20:00 |
8. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.03.2018 |
16:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
S:S |
|
29.03.2018 |
17:00 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
21.03.2018 |
17:00 |
8. |
Bobánci
(A. Todorov,
J. Vybíral)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
15.03.2018 |
21:00 |
8. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.03.2018 |
20:30 |
8. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
15.02.2018 |
18:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
|
|
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
ŠVIHÁCI
(P. Prouza,
K. Mádr)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
8. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Komentáře
|