Články

Premiéra v Hrádku
23. Říjen 2018

Po rekonstrukci squashového centra na Doubravce jsme jako vhodnější turnajové prostředí zvolili Sportovní centrum Hrádek. A věříme, že to byla vydařená premiéra. V turnaji Na pohodu bylo plno a v Déčku hrálo 9 hráčů.

Nejlepší hráči 2018 v Pardubkách a Hradci

Rok se s rokem sešel a znovu jsme se v Pardubicích sešli na badmintonovém turnaji, abychom vyhlásili nejlepší hráče ročníku VAŠÍ LIGY v Pardubicích a Hradci Králové.

Vyhlašovačka nejlepších v Olmiku

Konec září znamená ve VAŠÍ LIZE konec ročníku a jako každý rok jsme během října vyhlásili nejlepší hráče a hráčky v olomoucké badmintonové lize. Tentokrát se vše odehrálo na první turnaji v SK Véska.

Znovu v sobotu
22. Říjen 2018

V sobotu 20. října jsme znovu najeli na zimní režim běžeckých závodů v sobotu. Na trať se vydalo 120 běžců. Kdo byl nejrychlejší a kdo má nejlepší výchozí pozici pro celkové letošní vítězství.

Mládí versus stáří

Na sobotní říjnový turnaj se přihlásilo celkem 26 hráčů, z nichž 4 hráčky. Tématem turnaje byla generační squashová propast - mládí versus stáří - kdo si vedl lépe?

Atraktivní devatenáctka

V pátek 19.10. se na Hamru odehrál tradiční pingpongový turnaj a tak jako minule, opět s návštěvním číslem 19.