Články

Den navíc? Běžím půlmaraton!

Sobota 29. února byl letos bonusovým dnem. Proč ho nevyužít pro to si zaběhnout půlmaraton? Tuto myšlenku mělo 243 běžců a 26 dalších je doplnilo v doprovodném závodě na 5 km. A běželo se velmi rychle!

Klárka má důvod skákat radostí

Klárka Pšenková je borkyně. :-) Porazila všechny kluky ( i holky) a odnesla si dvě zlata. :-) Ve čtyřhrách to všem týmům natřely Mandarinky.

S větrem o závod
23. Únor 2020

Vítr foukal, že nám skoro uletěl pořadatelský stan. A fičák to byl také na trati. Jan Šneberger zaběhl rekord trati na 10 km a Pavel Wohl čtvrtý nejlepší čas na 5 km.

Únor ve znamení náročného losu

Né vždycky padnou na začátku dobrá čísla, ale i tak se dá vyhrát! A od příštího měsíce se těšíme i na kategorii začátečníků a pokročilých.Přijdeš? Přijď!