Vyber s námi, komu pomůžeme?

Vyber s námi, komu pomůžeme?

20. Březen 2019

Dvacetikorunu z každého startovného do ligy dáváme na dobročinnost. Už víc než 10 let tak podporujeme Nadaci Jedličkova ústavu. Koho máme podpořit letos? Chceme znát vaše náměty a vymyslet směřování daru s vámi.

Možná to nevíš, ale společně pomáháme dobré věci. Pokaždé, když se přihlásíš do sezóny VAŠÍ LIGY, tak vezmeme 20 Kč z tvého startovného a posíláme je jednou za rok jako příspěvek na dobročinnost.

nju_logo_new_barevne_komplet.jpg

Proč dlouhodobě přispíváme právě na Nadaci Jedličkova ústavu? Proč jsme v roce 2014 výjimečně podpořili jednu hráčku ligy? To se dočteš v článku na starém webu, mrkni na něj.

Letos bychom chtěli zapojit do rozhodování i tebe a všechny hráče ligy

Koho máme vybranou částkou za rok 2018 podpořit? Půjde o 96.520 Kč, z toho půlku věnujeme jako tradičně Nadaci Jedličkova ústavu. Druhou půlkou chceme pomoct někomu, koho nám doporučíte.

  • Tipy na dobročinné projekty nám prosím napiš do komentáře pod článkem do konce března!
  • Prosím piš konkrétně, nejlépe i s odkazem na web.
  • Rádi podpoříme i jednotlivce nebo malé dobročinné organizace či neziskovky, pokud víš o někom z tvého okolí, kdo to potřebuje.
  • Během dubna vybereme několik z vašich návrhů a proběhne hlasování na Facebooku. Podle výsledků pak tým VAŠÍ LIGY rozhodne o konkrétním směřování peněz.

IMG_0175.JPG

Těšíme se na tvé náměty na konání dobra!

Šárka & tým VAŠÍ LIGY


Diskuze ke článku

Image 1
Stanislav Hodac - Základní škola Uhrinevsi - speciální třídy. Starají se o postižené děti a určitě se jim budou peníze hodit. Mají tam i velké množství autistů, kteří potrebuji specifické pomůcky a přístup.
21. března, 14:12
Image 1
Mirko Navara - Nadační fond Kolečko, https://www.kolecko.cz
21. března, 14:22
No user profile picture
Mirko Navara - I děti chtějí běhat, a ty, které neměly štěstí, k tomu potřebují pomoc dětské chirurgie. Starají se tam o ně pěkně, v rámci možností našeho zdravotního systému, vylepšených o podporu této nadace.
21. března, 14:23
Image 1
Petr Maleček - Mobilní hospic Sdílení v Telči. Pomáhají zůstat starým a vážně nemocným lidem až do konce s rodinou. www.sdileni-telc.cz
21. března, 14:25
Lucie Sezemská
Lucie Sezemská - Díky osobní zkušenosti mohu určitě doporučit Alsu: http://www.zsalsa.cz/ Toto jsou lidé, kteří sami přímo naprosto skvěle pomáhají ALS pacientům. <3
21. března, 14:56
Šárka Reinbergrová
Šárka Reinbergrová - Lucko, diky za namet, sama jsem tento typ taky chtěla vložit... znám Vladu Mikulase, chodivala jsem k nemu na jogu:-( jsou fakt skveli, za sebe uz jsem jim neco na podporu poslala - konkretne na dotoceni toho dokumentu.
21. března, 16:55
Image 1
Ladislav Mrázek - Je zoufalé, že je třeba takové akce organizovat, na druhou stranu úžasné, že se tak děje (máme hodně pomýlené priority, nevím jestli bylo úplně nutné vykupovat prasečák skoro za půl miliardy).
21. března, 16:51
Image 1
Ladislav Mrázek - http://www.emmahajkova.eu/jak-pomoci/
21. března, 16:51
Šárka Reinbergrová
Šárka Reinbergrová - https://www.cenap.cz/o-nas pomahaji lidem, kterym se nedari pocit miminko, aby se to zadarilo prirozenou cestou a nemuselo se to resit umelym oplodnenim.
21. března, 16:57
Šárka Reinbergrová
Šárka Reinbergrová - nadace Emil - lze si precit pribehy lidi a vybrat si konkretniho cloveka, ktereho chceme podporit - https://www.emilnadace.cz/pribehy. je tam hodne mladych lidi s postizenim, co shaneji prostredky na to, aby mohli sportovat...coz mi dava smysl ve spojeni s nasi VASI LIGOU:)
21. března, 17:00
Filip Kuřec
Filip Kuřec - Dětské centrum Jihlava :) http://www.detske-centrum-ji.cz
21. března, 17:15
Stanislav Rada
Stanislav Rada - http://www.utulektibet.cz/cs/
21. března, 18:37
Roman Vacek
Roman Vacek - Trošku mimo lidi, ale já bych podpořil pejsky https://www.dog-point.cz/ také je to pomoc dobré věci :-)
21. března, 19:41
Libor Salák
Libor Salák - Za mne rozhodně Paraple a nebo hendikevovaní sportovci. Děkuji.
21. března, 19:45
Bohuslav Hůlka
Bohuslav Hůlka - Díky!
22. března, 15:04
Image 1
Radka Pertlová - Přijde mi velmi smysluplné podpořit rozvoj paliativní péče v nemocnicích a školení lékařů v komunikaci s pacienty v těžkých situacích - za mne tedy www.paliace.cz
21. března, 20:01
Image 1
Miroslav PROKEŠ - AHOJ TEREZKO, DĚLÁŠ DOBROU VĚC ! NEJSEM PROTI, MYSLÍM, ŽE KDYBY JSME MISTO 550, PLATILI 600, TAK NIKOMU Z NÁS TO NEUBLÍŽÍ A ČÁSTKA PRO DOBROU VĚC BY BYLA ZAS O NĚCO VYŠŠÍ. PENÍZE BYCH VYUŽIL NA JAKÉKOLIV ROZPTÝLENÍ DĚTÍ NA ONKOLOGICKÉM ODDĚLENÍ NA ŽLUTÉM KOPCI V BRNĚ. MĚJ SE HEZKY A PŘEJI TI TO NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ JAK S PENĚZI NALOŽIT. AHOJ. MIRA PROKEŠ
21. března, 20:09
Ladislav Velíšek
Ladislav Velíšek - Jelikož jezdím s manželkou do klokánku a vidím jak to ty děti mají těžké. Co jim trochu pomoci?
22. března, 08:20
Image 1
Petr Číhal - Nadační fond Pink Bubble (www.pinkbubble.cz) Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy. Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “Bubliny” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný. Máte-li nápad, jak spolu s námi Bublinám plnit sny, napište nám.
22. března, 08:22
Stanislav Teplý
Stanislav Teplý - Za mne by se mohly peníze poslat na akci "dáme výtah" pro důchodce. Odkaz "https://pribehy.jeziskovavnoucata.cz/dame-vytah-7784161". Pokud by nebyl domluven přímo převod na jejich účet, daly by se využít za poslané peníze nějaké odměny pro členy VS ligy prostřednictvím slevomatu. Vice opět na citované adrese.
22. března, 12:50
Bohuslav Hůlka
Bohuslav Hůlka - Sportovní klub vozíčkářů Praha (www.skvpraha.org) - jsme vozíčkáři, kteří chtějí žít aktivně, a proto sportujeme, tak jako vy. Mě osobně znáte z pražského pingpongu, ale další naše členy můžete potkávat na sjezdovkách, cyklostezkách, potápět se v mořích, závodit na orienťácích u nás i po světě, tancovat na společenských akcích nebo hrát florbalovou ligu. Náš klub si sami řídíme, a to dobře - každoročně procházíme dobrovolným auditem hospodaření.
22. března, 15:03
Markéta Polatová
Markéta Polatová - Navrhuji krásnou 11 letou holčičku s dětskou mozkovou obrnou. https://www.dobryskutek.cz/klient/denisa-jancurova-ii
22. března, 18:22
Kateřina Kašparová
Kateřina Kašparová - Ahoj Terezko, to je paráda věc věc přispět na dobročinnou akci. Navrhuji kulturní centrum Oáza pro lidi s mentálním postižením..www.studio-oaza.org.
23. března, 09:08
Kateřina Kašparová
Kateřina Kašparová - Ale jak tak koukám, nebudete to mít lehké někoho vybrat. Nápadů je dost. Těší mě, že i sportovci mají dobré srdce a chtějí takto pomáhat. My děkujeme, že to zašticujete a organizujete. K
23. března, 09:13
eva kohoutkova
eva kohoutkova - Ráda bych doporučila poradnu Vigvam. Starají se o děti, kterým tragicky zemřela máma, táta, nebo sourozenec. Většinou se jedná o sebevraždy, autonehody a jiné nečekané situace, které přináší obrovský šok. Pomáhají celé rodině překonat těžké období a prožité trauma. Pomáhají také šířit osvětu, jak s traumaty a bolestivými ztrátami pracovat, učitelům a jiným pracovníkům s dětmi a rodinou. Jsou na počátku fungování a už mají plné kapacity. Podpora na rozjezd by se jim rozhodně hodila.
25. března, 07:57
Jan Nedělník
Jan Nedělník - Rád bych doporučil Nadaci Emil. https://www.emilnadace.cz/pribehypomáhají se sportovními aktivitami, jsou tam jednotlivci i skupiny, možnost znát a vybrat konkrétní příběh.
25. března, 09:05
Vladimír Řezanina
Vladimír Řezanina - Doporučuji podpořit "Zdravotního klauna" (http://www.zdravotniklaun.cz/)
25. března, 20:48
Image 1
Petr Žitný - Doporučil bych Český tým transplantovaných (nezisková organizace) - http://www.transplantace.eu/ctt.php?t=1. Organizace sjednocuje pacienty po transplantaci, kteří reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích v různých sportovních disciplínách - atletika, badminton, tenis, plavání atd. Bohužel organizace je finančně závislá pouze na sponzorech a dárcích.
31. března, 21:16
Šárka Reinbergrová
Šárka Reinbergrová - Děkujeme všem za vaše reakce a návrhy! Je úžasné, kolik tipů jste nám poslali. Tady a na facebooku celkem 23 projektů! Máme radost, že spolu s námi chcete dělat dobro a pomahat:) Vybrali jsme po náročné diskusi 4 projekty, o nichž se od úterý 23.4. bude hlasovat v anketě na našem facebooku! https://www.facebook.com/vaseliga Hlasovat budete moct do konce dubna. ĎEKUJEME!!!!!
19. dubna, 11:51
Šárka Reinbergrová
Šárka Reinbergrová - *DĚKUJEME!!!
19. dubna, 11:51
Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím