Načítám…
Pěkně se mi postav

Pěkně se mi postav

Květnový badmintonový turnaj v Brně byl ve znamení sloganu: Pěkně se mi postav, ať tě můžu vyfotit :) Jak turnaj probíhal, se můžeš dočíst níže.

Sranda je u sportu potřeba

Když je u sportování pohoda a sranda, tak je to skvělý. Tak tomu bylo i na tomto turnaji, i když nám počasí venku hlásilo, že je krásně. Nedali jsme se a 24 singlistů a 5 týmů se utkalo na kurtu.

Pěkně se mi postav

Ano, takto jsem prosila hráče, aby se mi postavili a měli pěknou fotku :)

Musím říct, že většina poslechla.. :)

A jak se hrálo

V singlech si o třetí místo zahráli Tonda Seidl s Patrikem Habrdou. Byla to bitva až do konce, nakonec si bronz odnesl Tonda. O zlato se dle očekávání utkali Jirka Lev s Tomem Hrdličkou. Kluci řvali, šíleli, odhazovali rakety, emoce tam byly, podívaná parádní. V bitvě 2:1 na sety si zlato odnesl Jirka Lev. Tom stříbro. 

Mezi ženami hrála nejlépe Stasa Manojlovic, druhá Birgitta Heidt a třetí Soňa Krollová. Gratulujeme!


U čtyřher se nakonec sešlo pouze 5 týmů, turnaj se ale i tak konal. Zahráli si každý s každým na 2 vítězné sety do 15 bodů. A nejlepším týmem se stali Na kurtu 6 ve složení Radim Jaroušek a Tomáš Lednický. Druzí skončili Marťani ve složení Petr Hlobil s Martinem Sobejškem (snad píšu správně, předem se případně omlouvám) a na třetím místě potom Kulišáci ve složení Jirka Lev s Radanou Floriánovou. Gratulujeme.

Společné foto u obou kategorií


Ceny do turnajů

Vítězové se mohou těšit na tyto poukazy:

Poukaz na EMS cvičení

Zejména u raketových sportů dostávají záda a pohybový aparát jednostranně zabrat. Z toho důvodu se naše studio specializuje na zpevnění svalů vyrovnávání dysbalancí (hlavně záda)  a celkovou koordinaci pohybů. To vše díky EMS cvičení ( elektro stimulace svalů)  a následné regeneraci pomocí doplňků a nejnovějších technologií. Spolupráce s VAŠÍ LIGOU nám dává smysl. Členové si mohou u nás účinky cvičení vyzkoušet a být  kvalitními soupeři bez omezení pohybu a stále ve formě. Bližší info zde.

Poukaz na vypletení badmintonové, squashové nebo tenisové rakety u badshop.cz.

Hráči VAŠÍ LIGY budou mít navíc stálou slevu při vyplétání. Bližší info přineseme v nejbližší době. 


Mějte se krásně a v červnu se na vás budu zase těšit. Pak bude letní pauza od turnajů :)

Terez


Terka Navrátilová - správkyně ligy v Praze a v Brně


Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody