Načítám…
Ceny pro celoroční hráče 2019 rozlosovány - kdo co vyhrál?

Ceny pro celoroční hráče 2019 rozlosovány - kdo co vyhrál?

8. Říjen 2019

Začal nový ročník ligy, vylosovali jsme ceny pro nejvěrnější hráče minulého ročníku. Máme tu výherce 100 cen za více něž 100.000 Kč. Šanci na výhru měl každý 10. z 932 hráčů VAŠÍ LIGY, kteří se zapojili do všech 3 sezón uplynulého ročníku.

Kdo mohl vyhrát? Co proto bylo potřeba udělat?

Losování cen je založené na počtu „TIKETŮ“. Šance na výhru stoupá zároveň s počtem virtuálních lístků (tiketů) v osudí. Tikety získáváš podle toho, jak vysoko v žebříčku jsi skončil.

Kdo se dostal do slosování?

Do osudí jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří se účastnili ligy po celý ročník. To znamená, že byli přihlášeni do všech 3 sezón (Podzimní, Jarní i Letní).

Příklad: Karel získal v Podzimní sezóně 8 tiketů a na jaře 9, ale v létě ligu nehrál. Proto bohužel nebude do slosování zařazen, jeho 17 tiketů mu propadá.

Děkujeme a gratulujeme

Všem hráčům, kteří hráli VAŠÍ LIGU po celý uplynulý ročník, moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vás na kurtech a v lize i v začínajícím ročníku 2020. Vylosovaným výhercům gratulujeme a doufáme, že se vám ceny budou líbit a užijete si je! Velké poděkování patří také všem našim partnerům, kteří tyto krásné výhry do slosování věnovali!


Výhry ročníku 2019

3× poukaz od RaketSport v hodnotě 3.000 Kč

3× poukaz od RaketSport v hodnotě 3.000 Kč

Hlavním partnerem Výher pro hráče VAŠÍ LIGY je RaketSport s.r.o. – specialista na raketové sporty, oficiální distributor špičkových značek Tecnifibre, Pro Kennex, Victor a švýcarských kompresních doplňků Compressport Racket. Na badmintonových, squashových a tenisových turnajích VAŠÍ LIGY budete moci navíc po celý rok testovat kompletní řadu produktů!

Výherci: Jaromír Uhrik, Ladislav Koudelka,František Nový

1× zájezd s CK Mundo v hodnotě 10.000 Kč
1× zájezd s CK Mundo v hodnotě 10.000 Kč

Mundo je cestovka pro mladé lidi , věkem nebo duchem. Styl zájezdů se liší od jiných cestovek – ve městech je více volnosti, žádné chození za průvodcem s deštníkem. Zájezdy míří do celé Evropy i do exotických destinací. Výherce získá poukaz v hodnotě 10.000 Kč, který může uplatnit na vybrané zájezdy v létě 2020.

Výherci: Petr Neradílek

Mutumutu
Zdravé pojištění Mutumutu věnuje 3x Apple Watch 3 v hodnotě 5.000 Kč

Mutumutu je zdravé online životní pojištění, které vrací peníze lidem za to, že se hýbou! Revoluční Mutumutu.cz zbořilo všechny neduhy běžných pojištění a bez poznámek pod čarou platí bez výmluv. Díky mobilní appce vrací 30 % zpátky za pohyb, preventivní prohlídky a nekouření. Navíc pro každého z hráčů VAŠÍ LIGY: Použijte promokód VASELIGA a dostanete extra 5 % navíc (v součtu až 35 %!) a zároveň Honor Band 4 (viz obrázek). Více ZDE

Výherci: Roman Caha, Ondřej Soroka, Martin Kašpar

2× SET: 4 – 4,5 kg Paleta de Bodega (šunka z plece) + Gourmet stojan na šunku + nůž a ocilka v hodnotě 1.799 Kč
2× SET: 4 – 4,5 kg Paleta de Bodega (šunka z plece) + Gourmet stojan na šunku + nůž a ocilka v hodnotě 1.799 Kč

Sušená šunka z plece Bodega je výsledkem tradiční kultury výroby šunky, která je prověřena staletími a jejíž tajemství se přenáší z generace na generaci. Jedná se o lahůdku, kterou ocení i ty nejmlsnější jazýčky, jak dokládají ohlasy od našich zákazníků. Více na www.iberskasun­ka.cz , po zadání promo kódu VASELIGA sleva 7 %.

Výherci: Eduard Dvořák, Michal Zdařil

3× set na Spikeball v hodnotě 1.500 Kč
3× set na Spikeball v hodnotě 1.590 Kč

Zábava, akce, rychlost a soutěživost. To je jen pár vlastností spikeballu – sportu, který se šíří po světě raketovou rychlostí. Tahle týmovka pro 4 hráče je podobná beachvolejbalu, navíc se dá hrát téměř kdekoliv. Všechno, co k tomu potřebujete, je jedna spikeball sada. 4 hráči, 3 doteky, 1 set. Kdo zkusí, pochopí. Více na roundnet.cz/.

Výherci: Jiří Krušina, Vašek Úbl, MichalLadman

10× poukaz na venkovní únikovou hru v hodnotě 1.490 Kč
10× poukaz na venkovní únikovou hru v hodnotě 1.490 Kč

Poukaz je na jednu z unikátních venkovních únikových her od  Get Out Fun , konkrétně na hru " Tour de beer " v Praze. Je pro 1-6 účastníků a zabere cca 4 hodiny. Zvládnete na své cestě posbírat všechny indície, abyste věděli kudy dál? Jste všímaví a baví Vás namáhat si hlavu při vašich netradičních výletech  nebo s přáteli na pivku ? Venkovní únikové hry v aplikaci  Get Out Fun  vás provedou těmi nejkrásnějšími místy významných měst.

Výherci: Filip Kužel, Katya Shanina, RickHau, Martin Staněk, Dušan Kotora, Daniel Bukovský, Ronald Pari, Marek Bergauer,Martin Kučera, Míla Vomočil

2x olympijský batoh v hodnotě 1400 Kč
2x olympijský batoh ALPINE PRO RANGES v hodnotě 1400 Kč

Exkluzivní batoh z jedinečné zimní olympijské kolekce 2018. Batoh má objem 30 litrů, funkční zádový systémem AIR CHANNEL, polohovatelné ramenní popruhy a také originální pláštěnku s designem české vlajky, do které je možné celý batoh schovat. Bude tak skvělým společníkem při vašich sportovních zážitcích.

Výherci: Vladan Vondráček, Juraj Klačanský


5× poukaz v hodnotě 1 000 Kč na zboží ALPINE PRO
5× poukaz v hodnotě 1 000 Kč na zboží ALPINE PRO

Vyber si v prodejnách ALPINE PRO outdoorový set do přírody, funkční oblečení na sport nebo stylovou městskou kolekci. Sportovní kolekci ALPINE PRO obléká česká biatlonová reprezentace i kajakářský mistr světa Josef Dostál. Vyber si v ALPINE PRO kvalitní funkční oblečení na běh, kolo nebo lyže.

Výherci: Jaroslav Matějovský, Adam Hladík, Radek Honcl, Eduard Zacha, Patrik Huňka


2×4 – 4,5 kg Paleta de Bodega – Serrano (šunka z plece) v hodnotě 1.199 Kč
2×4 – 4,5 kg Paleta de Bodega – Serrano (šunka z plece) v hodnotě 1.199 Kč

Sušená šunka Paleta de Bodega je výsledkem tradiční kultury výroby šunky, která je prověřena staletími a jejíž tajemství se přenáší z generace na generaci. Jedná se o produkt mezinárodního věhlasu, na celém světě ho vyhledávají gurmáni a milovníci vybraných delikates. Více na www.iberskasun­ka.cz , po zadání promo kódu VASELIGA sleva 7 %.

Výherci: Jiří Čambula, Jakub Drahorád

2× poukaz 1.099 Kč na členství v Klubu pánů z Ponožkovic
2× poukaz 1.099 Kč na členství v Klubu pánů z Ponožkovic

Klub Pánů z Ponožkovic oslavuje barevnost a pestrost světa tím, že každý měsíc svým členům zasílá jeden pár pestrobarevných ponožek české výroby přímo do poštovní schránky.

Výherci: Jakub Jarolím, Marek Dlask


Lifefood
10 × poukaz 1.000 Kč na nákup Lifefood

Lifefood je českým průkopníkem a leadrem v oblasti rawfood. Je to slušná firma s bio produkty a chová se velmi ekologicky. Tím vším nám je blízká. Doporučujeme obzvlášť jejich raw tyčinky.

Výherci: Eva Šimečková, Martin Sláma, David Luczewský, Chris Abu Dayeh, Vít Valenta, Márton Fekete, Jan Dvořák, Zdeněk Hittman, Kamil Dunička, Andrea Wachtelová

3× poukaz 1.000 Kč na funkční bambusové oblečení
3× poukaz 1.000 Kč na funkční bambusové oblečení

Funkční bambusové tričko je vhodné na sport i běžné nošení, je velmi příjemné na tělo a není cítit potem. V e-shopu BAMBUTIK.cz si můžeš vybrat z kolekce pánských, dámských i dětských bambusových triček různých střihů, barev a kreativních motivů. Navíc má Bambutik speciální sportovní kolekci s designy se sporty VAŠÍ LIGY!

Výherci: Jiří Petřek, Eva Šumová, MonikaŠvorcová

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Fitkoučink s Tomášem Reinbergrem
3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Fitkoučink s Tomášem Reinbergrem

Jak se cítit a vypadat fit s minimem změn v životě? Chceš zlepšit zdraví, zkvalitnit spánek, shodit nějaké to kilo a celkově rozvinout tvou fyzickou výkonnost? Tento kurz ti s tím pomůže. Více informací o kurzu

Výherci: Jan Sabela, Lukáš Albert, DavidHořínek

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem
3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem

Při sportování dostáváme naše tělo často do stresu, ačkoli efekt má být opačný. Sport je nástroj k odstranění stresu, omlazení a propojení těla s myslí. Objevíte souhru těla a mysli a plně využijte svých možností s menším úsilím. Více informací o kurzu

Výherci: Jan Balcar, Domink Činátl,Miroslav Kopecký

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Dýcháním ke zdraví s Tomášem Reinbergrem
3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Dýcháním ke zdraví s Tomášem Reinbergrem

Celý náš život, zdraví a psychická i fyzická pohoda jsou na dýchání závislé. Vědomé dýchání je prostředkem kvalitního cvičení jógy, dále prostředkem proti stresu, napětí a únavě. Naučte se nejužitečnější dovednost ve svém životě, naučte se správně dýchat. Více informací o kurzu

Výherci: Lilly-Anne Young, Vojtěch Kment,Karel Březina

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Léčebný půst s Tomášem Reinbergrem
3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Léčebný půst s Tomášem Reinbergrem

Jak být zdravější, mladší a štíhlejší díky půstu. Logika půstu spočívá v tom, že ulevíme tělu od nepřetržitého zpracovávání potravy. Zbavte se díky půstu zdravotních problémů, vyčistěte kůži, rozjasněte své oči a ciťte se ve svém těle jednoduše lépe. Více informací o kurzu

Výherci: Michal Mihalík, StanislavVachovec, Jiří Stříbrný

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Očista střev s Tomášem Reinbergrem
3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Očista střev s Tomášem Reinbergrem

Zlepšete své trávení, imunitu i náladu. Střeva jsou váš druhý mozek. Ovlivňují v těle vše – od imunity přes správnou váhu až po vaši náladu. Očista střev je bezbolestná a přirozená cesta bez léků k lepšímu zdraví. Více informací o kurzu

Výherci: Jiří Slavíček, Tomáš Rebro,Miroslav Ševečka

2× poukaz na kompresní podkolenky SLS3 v hodnotě 990 Kč
2× poukaz na kompresní podkolenky SLS3 v hodnotě 990 Kč

Kompresní podkolenky, lýtkové a stehenní návleky a dresy od specializovaného amerického výrobce SLS3 – absolutní špičky na poli kompresních ponožek a návleků. Vhodné i pro kolektivní sporty. Na českém a slovenském trhu zastupuje špičkový Ironman a ultramaratonec Petr Vabroušek , kterého můžete sledovat také na jeho Facebooku.

Výherci: Tomáš Munzar, Michal Bretschneider

5× poukaz na 790 Kč od Psaní hravě
5× poukaz na 790 Kč od Psaní hravě

Kurz od Psaní hravě je první kurz psaní všemi deseti, který vás to opravdu naučí a ještě vás bude bavit! Ušetříte moře času, eliminujete překlepy a správné psaní navíc uleví i krční páteři. Stačí 15 minut denně a za měsíc to umíte.

Výherci: Petr Jordán, Dalibor Válek, Zdeněk Rojka, Vojtěch Koukal, Filip Kozák

3× produktový box EMCO v hodnotě 590 Kč
3× produktový box EMCO v hodnotě 595 Kč

Zdravé mysli, kaše, sušenky či tyčinky od české firmy Emco v praktickém boxu dle vašeho výběru, až k vám domů!

Výherci: Soňa Mejsnarová, Andras Kaliszky, George Pindak

5× Shake-it starter set v hodnotě 549 Kč
5× Shake-it starter set v hodnotě 549 Kč

Mix 4 příchutí SHAKE-IT a shaker k tomu. Shake-it je vyvážené jídlo ve formě nápoje, skvělý ke snídani, svačině, během dne ke sportu nebo po něm. Více na www.shake-it.cz.

Výherci: Petr Jančík, Jan Procházka, Filip Farník, Anton Fábry, Simona Hnyková

8× poukaz na nákup zboží na SportObchod.cz v hodnotě 500 Kč
8× poukaz na nákup zboží na SportObchod.cz v hodnotě 500 Kč

Jsme odborníci na sportovní potřeby , prodáváme od roku 2002. Jsme sportovci, našim sportům rozumíme a rádi vám pomůžeme s výběrem. Zboží sami používáme, pravidelně testujeme a na přípravě produktů si dáváme záležet. Hráčům VAŠÍ LIGY věnujeme 8× poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč.

Výherci: Václav Fiala, Karel Lábr, Jiří Švihálek, Kuba Štěch, Marek Zemánek, Tomáš Míka, Nikol Pastorková, Ondřej Semera

7× poukaz 500 Kč na zboží CRUMPLER v e-shopu CRUMPL.cz
7× poukaz 500 Kč na zboží CRUMPLER v e-shopu CRUMPL.cz

E-shop CRUMPL.cz nabízí nejširší nabídku produktů Crumpler v ČR – brašny, batohy, pouzdra na tablety i mobily, cestovní tašky, peněženky, foto brašny atd. Crumpler je světoznámá Australská značka založená v Melbourne v roce 1995 kurýrem Stuartem Crumplerem.

Výherci: Valerio Celenza, Petr Kachlík,Jan Vrňák, Lukáš Dittrich, Michal Tauber, Lukáš Krofta, Pavel Medlín

3× poukaz 500 Kč do e-shopu FIT-PRO.cz
3× poukaz 500 Kč do e-shopu FIT-PRO.cz

FIT-PRO.CZ Váš parťák v oblasti sportovní výživy a fitness vybavení. Je unikátní zejména tím, že je výhradním dovozcem 6 značek výživy a 5 značek fitness vybavení do ČR. Nabízí tak přes 1000 položek přímo od zdroje! Tyto značky jsou držiteli řady kvalitativních certifikátů, splňují ty nejpřísnější normy a těší se značné oblibě u zákazníků. Kromě poukazů pro výherce věnují slevu 15% všem hráčům ligy – do pole „slevový kupón“ stačí napsat heslo: VASELIGACZ.

Výherci: Pavel Hauer, Jan Viktora,Jaroslav Zbořil

3× poukaz 500 Kč do e-shopu BOZSKE-ORISKY.CZ
3× poukaz 500 Kč do e-shopu BOZSKE-ORISKY.cz

BOZSKE-ORISKY.CZ - skvělá chuť pro každý den. Naše lahodné krémy neobsahují žádné chemické přísady, sůl ani palmový olej. Ale naopak obsahují zdravé tuky, vlákninu a vysoké množství vitamínů a minerálů.

Výherci: Tomáš Mokřejš, Lukáš Pěč, TomášKrásný

3× poukaz 500 Kč do e-shopu CHIASHAKE.CZ
3× poukaz 500 Kč do e-shopu CHIASHAKE.cz

CHIASHAKE.CZ - Místo jídla jeden nápoj, který nám dodá stejné živiny jako plnohodnotné jídlo? Chia Shake obsahuje všechny potřebné živiny pro Vaše tělo. Chcete zhubnout nebo jen rychle doplnit energii po cvičení/náročném dnu? Odpověděli jste ANO? Tak je to pro Vás to pravé!

Výherci: Milan Muzikář, Martin Mráz, RunarHauffen


Info pro výherce

Pokud jsi mezi vylosovanými, gratulujeme! Ohledně předání ceny tě kontaktujeme emailem nejpozději do konce října.

Nový ročník začíná

Těšíme se na tebe v novém ročníku ligy. Pokud budeš hrát všechny 3 sezóny, snad budeš v tomto článku mezi výherci příští rok ty.

Sportu zdar.

Tomáš Reinbergr
Tomáš Reinbergr - zakladatel VAŠÍ LIGY

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody