Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
19.12.2013 |
18:00 |
5. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Tatran Střešovice |
S:3 |
|
17.12.2013 |
19:30 |
5. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.12.2013 |
16:52 |
4. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
S:S |
|
01.12.2013 |
16:52 |
4. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
|
S:S |
|
01.12.2013 |
16:52 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
28.11.2013 |
19:00 |
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
24.10.2013 |
17:30 |
5. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
01.02.2013 |
13:14 |
8. |
Hongping team
(P. Andrle,
H. Cai)
|
|
S:S |
|
01.02.2013 |
13:14 |
8. |
Holky z Máří
(K. Beránková,
I. Picková)
|
|
S:S |
|
03.01.2013 |
14:17 |
7. |
Romantici
(J. Bušta,
L. Matoušková)
|
|
S:S |
|
27.12.2012 |
17:00 |
7. |
Poker face
(K. Marková,
M. Matoušek)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
16.12.2012 |
09:00 |
7. |
Písečná smršť
(M. Hojerová,
M. Pospíšilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.11.2012 |
15:00 |
8. |
Medičky
(M. Partišová,
L. Šafránková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
21.11.2012 |
21:00 |
8. |
Vendandy team
(V. Pechman,
A. Pivcová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
19.11.2012 |
21:00 |
8. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
12.11.2012 |
20:00 |
8. |
To půjde samo!
(V. Vlčková,
O. Merta)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
29.10.2012 |
21:00 |
7. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
23.10.2012 |
21:00 |
7. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
22.10.2012 |
21:00 |
7. |
Vyschlý mozky
(O. Lukášková,
V. Zeisel)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
27.05.2012 |
10:00 |
6. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.05.2012 |
13:00 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
18.05.2012 |
16:00 |
6. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.05.2012 |
16:00 |
6. |
Kiwi
(P. Řezníčková,
J. C)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.04.2012 |
18:00 |
6. |
Lamylema
(M. Radová,
L. Kushnir)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
14.04.2012 |
10:00 |
6. |
Rebelové
(D. Chaluš,
Z. Olmrová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
14.03.2012 |
19:00 |
6. |
NOMINE
(L. Drbohlav,
A. Bímová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
14.03.2012 |
18:00 |
6. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
20.02.2012 |
19:00 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
1:3 |
|
17.02.2012 |
20:00 |
5. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.02.2012 |
18:30 |
5. |
Vazyfuč
(A. B,
J. Hojer)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.01.2012 |
14:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.01.2012 |
16:00 |
3. |
Friends with benefits
(A. Honzková,
H. Mejdr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.01.2012 |
14:30 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.01.2012 |
14:00 |
3. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
08.01.2012 |
10:00 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.12.2011 |
13:00 |
4. |
Koháci
(J. Zábrodská,
S. Zbyněk)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
16.12.2011 |
19:00 |
4. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.12.2011 |
17:30 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
14.11.2011 |
12:00 |
5. |
Lážoplážo
(M. Novotný,
M. Rolfová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
11.11.2011 |
13:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
31.10.2011 |
11:30 |
5. |
Lážoplážo
(M. Novotný,
M. Rolfová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
23.10.2011 |
10:30 |
5. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.10.2011 |
10:30 |
5. |
BLOND TWINS
(K. Škáchová,
M. Škáchová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.10.2011 |
09:00 |
5. |
Kája&Kája
(K. Šklebená,
K. Pospíchal)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.10.2011 |
17:00 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
30.09.2011 |
16:00 |
3. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
23.09.2011 |
18:00 |
3. |
No problem
(K. Punčochová,
R. Čížek)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.08.2011 |
16:30 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.08.2011 |
15:00 |
4. |
Dirty Beaches
(M. Šimek,
Z. Kabrhelová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.07.2011 |
17:00 |
3. |
Blbý a blbější
(P. Pánek,
T. Hojková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.07.2011 |
17:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
10.07.2011 |
20:30 |
3. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
14.06.2011 |
20:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
|
0:3 |
|
10.06.2011 |
09:00 |
2. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
06.06.2011 |
12:47 |
4. |
za šest minut jsme tam
(L. Příšovský,
N. Havlinova)
|
|
S:S |
|
13.05.2011 |
12:00 |
4. |
Chilli con Carne
(M. Churaňová,
B. Listíková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
10.05.2011 |
17:00 |
4. |
mušky zlatý
(J. Hojer,
M. Muchnová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
26.04.2011 |
17:00 |
5. |
mušky zlatý
(J. Hojer,
M. Muchnová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
11.04.2011 |
09:00 |
5. |
pardáli
(p. skala,
i. wolf)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
08.04.2011 |
17:00 |
5. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
04.04.2011 |
08:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
25.03.2011 |
17:00 |
5. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
22.03.2011 |
17:00 |
5. |
Los lemplos
(M. Müllerová,
J. Koláček)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
15.03.2011 |
14:00 |
5. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.02.2011 |
17:00 |
5. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
20.02.2011 |
17:00 |
5. |
Los lemplos
(M. Müllerová,
J. Koláček)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
20.02.2011 |
15:00 |
5. |
Chilli con Carne
(M. Churaňová,
B. Listíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
|
|
6. |
Montíci
(M. Hubičková,
K. Fricová)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Blbý a blbější
(P. Pánek,
T. Hojková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
HOVO771
(D. Rybnikářová,
M. Kohlman)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
Váhavá rodinka
(J. Jírovec,
D. Kůželová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Pineapples
(M. Bendová,
M. Vokřínek)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Kysu
(E. kysučanová,
M. Kružlík)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
V&V
(v. márová,
J. Řečínský)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Ro(š)ťáci
(J. Rot,
T. Novosádová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Matador
(Ľ. Malo,
L. Pecháčková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Dirty Beaches
(M. Šimek,
Z. Kabrhelová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Ro(š)ťáci
(J. Rot,
T. Novosádová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
BLOND TWINS
(K. Škáchová,
M. Škáchová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Kysu
(E. kysučanová,
M. Kružlík)
|
|
S:3 |
|