Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
07.10.2013 |
08:34 |
4. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
|
S:S |
|
03.10.2013 |
20:00 |
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.09.2013 |
13:30 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
|
2:3 |
|
05.09.2013 |
19:00 |
4. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.09.2013 |
17:14 |
3. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
S:S |
|
01.09.2013 |
17:14 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
S:S |
|
13.08.2013 |
17:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
06.08.2013 |
17:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
30.07.2013 |
17:30 |
3. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
28.07.2013 |
19:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
21.07.2013 |
20:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.07.2013 |
18:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
27.06.2013 |
20:00 |
4. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.06.2013 |
19:00 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
31.05.2013 |
17:00 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
22.05.2013 |
17:00 |
5. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.05.2013 |
17:00 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
07.05.2013 |
20:30 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
3:1 |
Komentáře
|
25.04.2013 |
19:00 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.04.2013 |
15:30 |
4. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
23.04.2013 |
19:00 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
15.04.2013 |
18:00 |
4. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.03.2013 |
21:00 |
4. |
Sexy mozky
(J. Borecký,
K. Čiháková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.03.2013 |
17:30 |
4. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.03.2013 |
18:30 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
15.03.2013 |
19:00 |
4. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
15.03.2013 |
17:30 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.02.2013 |
22:00 |
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
25.02.2013 |
21:00 |
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
14.02.2013 |
17:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.02.2013 |
18:30 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.02.2013 |
20:00 |
4. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.01.2013 |
18:30 |
5. |
Jája a Pája
(J. Borecký,
P. Sedlmaierová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
22.01.2013 |
20:00 |
5. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
20.01.2013 |
20:00 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
13.01.2013 |
20:00 |
5. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
16.12.2012 |
13:00 |
4. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.12.2012 |
16:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
12.12.2012 |
19:00 |
4. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.12.2012 |
11:30 |
4. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
04.12.2012 |
20:00 |
4. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
30.11.2012 |
15:30 |
4. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.11.2012 |
20:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
16.11.2012 |
16:30 |
4. |
Perly Slovácka
(V. Beran,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.11.2012 |
15:30 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
28.10.2012 |
19:00 |
4. |
Pětifázové Smaženky
(L. SMAŽÍKOVÁ,
J. Humpolec)
|
|
2:3 |
|
28.10.2012 |
17:00 |
4. |
R&Fani
(F. Klos,
R. Ďurčová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
14.10.2012 |
18:00 |
4. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
14.10.2012 |
17:00 |
4. |
Holmi
(K. Holinská,
M. Kucharič)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
13.10.2012 |
12:00 |
4. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
02.10.2012 |
17:00 |
4. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.09.2012 |
18:00 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
18.09.2012 |
16:00 |
4. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.08.2012 |
17:00 |
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
16.08.2012 |
20:00 |
3. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
07.08.2012 |
19:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.07.2012 |
20:00 |
2. |
who knows
(M. Řezníček,
L. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.07.2012 |
16:00 |
2. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
18.07.2012 |
20:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
18.07.2012 |
18:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
|
3:0 |
|
09.07.2012 |
20:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
26.06.2012 |
19:00 |
2. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.06.2012 |
13:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.06.2012 |
12:00 |
2. |
Kouzelníci ze země (F)oz
(A. Honzková,
M. Walla)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.06.2012 |
11:00 |
2. |
Dobíci
(P. Jovanovič,
J. Siegelová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.05.2012 |
20:00 |
2. |
Klementina
(L. Příšovský,
J. Klementina)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.05.2012 |
18:00 |
2. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
15.05.2012 |
18:30 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.04.2012 |
18:30 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
25.04.2012 |
18:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
3:1 |
|
22.04.2012 |
17:30 |
3. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
|
0:3 |
|
13.04.2012 |
16:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:0 |
|
28.03.2012 |
19:00 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
26.03.2012 |
16:30 |
3. |
Čokoloko
(L. Pecháčková,
T. Sabela)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.03.2012 |
16:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.02.2012 |
21:00 |
4. |
DáJa
(J. Machková,
D. Hromádková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
11.02.2012 |
14:00 |
4. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
|
3:1 |
|
11.02.2012 |
13:00 |
4. |
Váhavá rodinka
(J. Jírovec,
D. Kůželová)
|
|
3:0 |
|
06.02.2012 |
19:00 |
4. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.01.2012 |
20:30 |
5. |
BLOND TWINS
(K. Škáchová,
M. Škáchová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
06.01.2012 |
16:00 |
5. |
Koháci
(J. Zábrodská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
06.01.2012 |
16:00 |
5. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.12.2011 |
21:00 |
5. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
18.12.2011 |
18:00 |
5. |
Presumpce neviny
(J. C,
M. Kubátová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.12.2011 |
21:00 |
5. |
BLOND TWINS
(K. Škáchová,
M. Škáchová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
31.08.2011 |
17:00 |
2. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
|
3:0 |
|
22.08.2011 |
17:00 |
2. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
10.08.2011 |
17:00 |
2. |
RaPa
(P. Mátl,
R. Voštiňák)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.07.2011 |
18:00 |
1. |
Damn knows
(M. Řezníček,
M. Prostředníková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
31.07.2011 |
16:00 |
1. |
Kysu
(E. kysučanová,
M. Kružlík)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
19.07.2011 |
17:00 |
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
P. John)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
29.06.2011 |
20:00 |
2. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
28.06.2011 |
18:30 |
2. |
Kysu
(E. kysučanová,
M. Kružlík)
|
|
1:3 |
|
17.06.2011 |
19:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.05.2011 |
19:00 |
3. |
černí hakeni
(d. hák,
b. schwarc)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
06.05.2011 |
17:00 |
3. |
Rychlé sheepy
(K. Dušek,
V. Kríž)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.04.2011 |
17:00 |
2. |
ág
(V. Eder,
L. Šubrtová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.04.2011 |
17:00 |
2. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.04.2011 |
12:00 |
2. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
09.04.2011 |
12:00 |
2. |
Šestky
(P. Benešová,
E. P)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
30.03.2011 |
15:30 |
2. |
za šest minut jsme tam
(L. Příšovský,
N. Havlinova)
|
|
3:S |
|
19.03.2011 |
18:00 |
2. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
13.03.2011 |
18:00 |
2. |
DUPI
(J. Piš,
J. Ducháček)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.03.2011 |
17:00 |
2. |
who knows
(M. Řezníček,
L. Novotná)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.03.2011 |
21:00 |
2. |
Tři čuníci
(L. Geržová,
J. Herman)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
24.02.2011 |
21:00 |
3. |
Šestky
(P. Benešová,
E. P)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
19.02.2011 |
20:30 |
3. |
pardáli
(p. skala,
i. wolf)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.02.2011 |
18:30 |
3. |
Pineapples
(M. Bendová,
M. Vokřínek)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
07.02.2011 |
19:00 |
3. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.01.2011 |
21:00 |
4. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
27.01.2011 |
17:00 |
4. |
Šestky
(P. Benešová,
E. P)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
09.01.2011 |
00:00 |
4. |
Neškodní
(T. Nguyen,
J. Novotný)
|
|
3:S |
|
09.01.2011 |
00:00 |
4. |
Zmačkaná vlaštovka
(L. Laštovičková,
L. Mackanic)
|
|
3:S |
|
11.12.2010 |
13:00 |
5. |
Sporto.cz team
(P. Novák,
A. Bauerová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.12.2010 |
12:00 |
5. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.12.2010 |
19:00 |
5. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
30.11.2010 |
16:00 |
6. |
Vokno
(Z. Pešková,
M. Kopecký)
|
Hamr Braník |
3:S |
|
29.11.2010 |
21:00 |
6. |
P a P
(P. Chval,
P. Pohnanová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.11.2010 |
19:00 |
6. |
opalovací tým
(A. Dvořáková,
H. Literová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.11.2010 |
20:30 |
6. |
Pineapples
(M. Bendová,
M. Vokřínek)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
14.11.2010 |
18:00 |
6. |
Brutální smečaři
(T. Štverák,
E. Danihelková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
|
|
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Hujeři
(T. Kraus,
A. Maroušková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
DUPI
(J. Piš,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Pětifázové Smaženky
(L. SMAŽÍKOVÁ,
J. Humpolec)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
P. John)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
2. |
Čokoloko
(L. Pecháčková,
T. Sabela)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
RaPa
(P. Mátl,
R. Voštiňák)
|
|
S:3 |
|
|
|
1. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Kysu
(E. kysučanová,
M. Kružlík)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Lážoplážo
(M. Novotný,
M. Rolfová)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Damn knows
(M. Řezníček,
M. Prostředníková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
čáp v párku
(B. Kašpárková,
M. Čapek)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Melouni
(J. Ďuriga,
I. Růžičková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
DáJa
(J. Machková,
D. Hromádková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
čáp v párku
(B. Kašpárková,
M. Čapek)
|
|
3:S |
|