Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.06.2014 |
09:30 |
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
|
S:3 |
|
31.05.2014 |
17:00 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
31.05.2014 |
08:30 |
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
27.05.2014 |
21:00 |
4. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
27.05.2014 |
20:00 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
30.04.2014 |
18:00 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
26.04.2014 |
17:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
22.04.2014 |
21:00 |
4. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
18.04.2014 |
18:30 |
4. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
09.04.2014 |
21:00 |
4. |
Eagles
(T. Řimnáčová,
J. Havle)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
30.03.2014 |
20:00 |
4. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
26.03.2014 |
19:00 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Komentáře
|
11.03.2014 |
22:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
26.02.2014 |
20:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
0:3 |
|
25.02.2014 |
21:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
15.02.2014 |
15:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
13.02.2014 |
20:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
02.02.2014 |
15:43 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
18.01.2014 |
09:00 |
4. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
13.01.2014 |
21:00 |
4. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
21.12.2013 |
11:00 |
4. |
4FIT
(T. de Vas,
S. de Mi)
|
|
0:3 |
|
21.12.2013 |
11:00 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
|
3:2 |
|
21.12.2013 |
10:00 |
4. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
|
1:3 |
|
01.12.2013 |
16:52 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
0:3 |
|
27.11.2013 |
21:30 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
18.11.2013 |
21:30 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
14.11.2013 |
21:00 |
3. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
31.10.2013 |
20:00 |
4. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
30.10.2013 |
21:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
21.10.2013 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
07.10.2013 |
08:34 |
3. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
S:S |
|
30.09.2013 |
21:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
25.09.2013 |
20:00 |
3. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
17.09.2013 |
20:00 |
3. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
01.09.2013 |
17:14 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
S:S |
|
01.09.2013 |
17:14 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:S |
|
31.08.2013 |
17:13 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
3:0 |
|
27.08.2013 |
20:30 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
01.08.2013 |
03:04 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
S:S |
|
27.07.2013 |
09:30 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
25.07.2013 |
20:00 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
17.07.2013 |
19:00 |
5. |
VolejVole!
(A. Jurík,
K. Kunešová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
01.07.2013 |
19:47 |
5. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
|
0:3 |
|
27.06.2013 |
20:00 |
5. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.06.2013 |
19:00 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
12.06.2013 |
19:30 |
5. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
03.06.2013 |
00:26 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
S:S |
|
19.05.2013 |
11:00 |
5. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
15.05.2013 |
19:00 |
5. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
01.05.2013 |
12:13 |
5. |
Sexy mozky
(J. Borecký,
K. Čiháková)
|
|
S:S |
|
28.04.2013 |
15:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
21.04.2013 |
21:00 |
5. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
14.04.2013 |
11:00 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
11.04.2013 |
21:00 |
5. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
24.03.2013 |
10:00 |
6. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
11.03.2013 |
21:00 |
6. |
Sandíci
(M. Kalfař,
D. Zelfelová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
10.03.2013 |
11:00 |
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
04.03.2013 |
15:34 |
5. |
What the hell happend on the beach?
(D. Kučera,
M. Majerčáková)
|
|
S:S |
|
17.02.2013 |
10:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
31.01.2013 |
21:00 |
6. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
30.01.2013 |
18:00 |
6. |
Poker face
(K. Marková,
M. Matoušek)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
26.01.2013 |
11:30 |
6. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
16.01.2013 |
21:00 |
6. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
|
2:3 |
|
09.01.2013 |
21:00 |
6. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
03.01.2013 |
14:17 |
5. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
|
S:S |
|
27.12.2012 |
19:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
20.12.2012 |
21:00 |
5. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
20.12.2012 |
19:00 |
5. |
Kuře na Paprice
(L. Hochmann,
P. Šauerová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
26.11.2012 |
21:00 |
6. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
18.11.2012 |
10:00 |
6. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
DOMYNO |
2:3 |
Komentáře
|
14.11.2012 |
21:00 |
6. |
Romantici
(J. Bušta,
L. Matoušková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
05.11.2012 |
22:00 |
6. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
29.10.2012 |
22:00 |
5. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
27.10.2012 |
18:00 |
5. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
24.10.2012 |
21:00 |
5. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
23.10.2012 |
22:00 |
5. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
17.09.2012 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
06.09.2012 |
22:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
04.06.2012 |
10:25 |
3. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
|
S:S |
|
07.05.2012 |
20:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
0:3 |
|
25.04.2012 |
18:00 |
3. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
1:3 |
|
21.04.2012 |
19:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
18.04.2012 |
20:00 |
3. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
09.04.2012 |
18:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
28.03.2012 |
20:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
18.03.2012 |
20:00 |
4. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.03.2012 |
20:00 |
4. |
Becher Po
(D. Müllerová,
P. Krejsa)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
13.03.2012 |
20:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
01.03.2012 |
15:10 |
3. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
|
S:3 |
|
01.03.2012 |
15:10 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
S:S |
|
29.02.2012 |
10:43 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
0:3 |
|
23.02.2012 |
18:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
29.01.2012 |
14:00 |
4. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.01.2012 |
17:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.01.2012 |
16:57 |
4. |
Koháci
(J. Zábrodská,
S. Zbyněk)
|
|
S:S |
|
16.12.2011 |
19:00 |
4. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.12.2011 |
17:30 |
4. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.11.2011 |
21:00 |
4. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.11.2011 |
18:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
25.11.2011 |
17:00 |
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
11.11.2011 |
14:00 |
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.10.2011 |
10:00 |
3. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.10.2011 |
09:00 |
3. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.10.2011 |
22:00 |
3. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
23.10.2011 |
18:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.10.2011 |
16:00 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.09.2011 |
18:00 |
2. |
Nosatý bubeník
(M. Jansta,
J. Klementina)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.08.2011 |
17:00 |
2. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.08.2011 |
17:00 |
2. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
16.08.2011 |
21:00 |
2. |
RaPa
(P. Mátl,
R. Voštiňák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
31.07.2011 |
18:00 |
3. |
Los Umakajdos
(M. Šafaříková,
D. Kubričanová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.07.2011 |
18:00 |
3. |
Blbý a blbější
(P. Pánek,
T. Hojková)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
18.07.2011 |
17:00 |
3. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
27.06.2011 |
18:30 |
4. |
Perníkářky
(B. Petrušková,
K. Benešová)
|
|
3:0 |
|
17.06.2011 |
17:00 |
4. |
Blbý a blbější
(P. Pánek,
T. Hojková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
|
|
5. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Rum z brambor
(L. Příšovský,
I. Morávková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Romantici
(J. Bušta,
L. Matoušková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
7 kliků na jeden zátah
(J. Herych,
J. Ďuriga)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
La míčky
(T. Hažmuková,
J. Mašát)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Matador
(Ľ. Malo,
L. Pecháčková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Kysu
(E. kysučanová,
M. Kružlík)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Dobíci
(P. Jovanovič,
J. Siegelová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Beach Prales
(J. Procházka,
R. Ondráček)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
|
S:3 |
|