Načítám…
Webinář VL: legenda Radek Brunner - jak dosahovat cílů ve sportu i podnikání?

Webinář VL: legenda Radek Brunner - jak dosahovat cílů ve sportu i podnikání?

Tyto údaje mluví za vše. Radek stál 5x na bedně jednoho z nejslavnějších ultramaratonských závodů na světě (246km z Atén do Sparty). Je mistr ČR v běhu na 100km a za 24hodin. V tréninku naběhá i 200km týdně.

Navíc mu skvěle funguje i hlava - úspěšně podniká prodejem zahradní techniky a běžeckého vybavení. A teď to hlavní. Trpí Bechtěrevem - vážnou nemocí, při které srůstá páteř a kterou provázejí velké bolesti. Přesto běhá a dosahuje vynikajících výkonů.

Zdá se mi, že Radek přišel na to, jak být úspěšný. V běhu, v podnikání, v roli manžela a otce a asi i v dalších věcěch. A na to bych se ho společně s vámi rád zeptal. Pojďme využít toho, že ho na tomto webináři budeme mít 1,5hod jen pro sebe a připravme si otázky - ohledně tréninku, výživy, regenerace, návyků, přístupu atd. . Myslím, že hodně si odneseme my běžci, ale i ti z nás, koho ultramaratony nelákají.


Běhám proto, že chci zkusit, kam až se můžu dostat. Kde leží limit, jaký jsem schopný ze svého těla vyždímat. Vždycky jdu úplně na hranu, spíš i za ni. Nestane se, že bych rozběhl závod na určitý čas, jaký mi při aktuální konkurenci bude stačit na dobré umístění. Ne, já chci vždycky nejvíc, chci se zkusit posunout dál. Dokud totiž něco nezkusíte, nikdy nepoznáte, jaké to skutečně je.

Účastníci webináře budou mít jedinečnou příležitost se Radka zeptat prostřednictvím chatu na to, co je opravdu zajímá.

Webinář proběhne v pondělí 28.2. od 20:00 do 21:30. Pokud se nemůžete zúčastnit živě, k dispozici bude poté i video-záznam.

Diskuzi bude moderovat Tomáš Reinbergr a bude mít na Radka připravenu zásobu otázek. Ale hlavně dostanou prostor účastníci, kteří se budou moct Radka zeptat na to, co je opravdu zajímá.

Radkův instagram.

Organizer name

Organizátor:

Tomáš Reinbergr

+420 604 219 565 [email protected]
 • Začátek akce
  28. února 2022
 • Diskuze
  0 komentářů v diskuzi
 • Místo konání
  Webinář online přes Skype místo konání
28. února
Pondělí
Vstupné na webinář
400 Kč
20:00
Prezence 28.02.2022 20:00
Začátek akce 28.02.2022 20:00
Konec akce 28.02.2022 22:00
Konec on-line přihlašování 28.02.2022 20:00
Možnost odhlášení do 27.02.2022 20:00

Propozice

Program

 • Jak uběhnout 246km za 23hod?
 • Probereme Spartathlon a další úspěchy
 • Regenerace, trénink, strava, přístup...
 • Prostor na dotazy účastníků


Využij této vzácné příležitosti, že Radka budeme mít jen pro sebe v rámci komunity sportovců a běžců VAŠÍ LIGY.


Pravidla

Akci budeme vysílat přes Skype. Nemusíš mít Skype účet, můžeš se jednoduše připojit jako host v prohlížeči či v apce na mobilu.

Po přihlášení zde v události ti přijde odkaz na videokonferenci emailem. Připoj se prosím ideálně 5 či 10 min předem, ať je vše v klidu.

Budeme rádi, pokud si zapneš kameru, workshop bude interaktivní. Na začátku měj prosím vypnutý mikrofon. Zapneš si ho vždy, když budeš mít dotaz. Nebo budeš moct psát dotazy do chatu.

Na konci webináře bude prostor na otázky. Můžeš si je připravit, nebo mi je prosím napiš předem na [email protected].

Bonus

 • Možnost zeptat se legendy Radka Brunnera na to, co tě zajímá

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím