Image 1

Zdeněk Pařík (33 let)

ID: 19006

Brno

  • 164 zápasů

    od roku 2013
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Club Classic
  • 27 /35
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 67
    Zápasů v lize ( 24 / 41 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

26 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
Xeny Týn… OKt… Čun… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
1:3
3:0
3:0
21 14 75
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
1:3
3:0
3:0
15 11 66
3 .
3:1
3:0
13 0 53
4 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

50 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
Čun… Kne… Wer… pec… Man… DAN… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
1:3
3:1
3:2
3:2
3:S
19 11 50
3 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
1:3
3:1
3:1 3:0 17 0 37
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
0:3
2:3
1:3
3:0 3:0 15 0 35
5 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3 2:3 1:3 0:3 3:1 8 -11 17
6 . 0:3
S:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 7

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

52 bodů
33. místo (26. místo v mužích)
Mas… Tlu… MT Kne… Man… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0
3:0
3:0 3:0
3:S
29 14 83
2 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 3:1 3:0 3:0
3:S
22 11 73
3 .
0:3
1:3 3:2 3:0
3:S
16 0 56
4 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3 2:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3 0:3 0:3
1:3
3:S
6 -11 35
6 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

59 bodů
35. místo (28. místo v mužích)
Kne… Man… HAKO Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
3:1
3:0
3:S
25 14 59
2 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
1:3
3:1 3:0 18 11 49
3 . 0:3 1:3
3:S
9 0 29
4 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
S:3
0:3
S:3
0 -11 9

6 . Úroveň A

26 bodů
38. místo (29. místo v mužích)
GD… Luc… Do… HAKO Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 72
3 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 56
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 26

4 . Úroveň B

66 bodů
31. místo (24. místo v mužích)
Týn… Jas… Ňuň… TWI… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 121
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 111
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
1:3 3:1
3:0
15 0 95
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 77
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 66

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

116 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
Kne… Tren HAKO Hůl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
3:0 3:0
3:S
23 0 33
2 . 0:3 3:2
3:S
12 0 22
3 . 0:3 2:3
3:S
10 0 20
4 .
S:3
S:3
S:3
0 0 10

7 . Úroveň A

84 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
MaTo HAKO Kne… Hůl… jEL… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:S
3:S
3:S
22 0 32
2 .
0:3
3:2
3:S
3:S
3:S
15 0 25
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 2:3
3:S
3:S
3:S
14 0 24
4 .
S:3
S:3
S:3
S:S
3:S
2 0 12
5 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
S:3
S:3
S:S
3:S
2 0 12
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 10

7 . Úroveň A

81 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
Hor… Tren Kne… Geo… Hůl… jEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S
23 0 33
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
3:S
17 0 27
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
S:3
3:0
3:S
3:S
13 0 23
4 . 0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
8 0 18
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 8
6 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 8

6 . Úroveň A

74 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
ToS TWI… Kou… Geo… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:2 3:0 3:0 3:0 22 0 42
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 39
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3 1:3
3:S
3:0
12 0 32
4 . 0:3 0:3
S:3
3:1 5 0 25
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3
0:3
1:3 1 0 21

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

24 bodů
40. místo (30. místo v mužích)
Týn… Alk… Čup… Hůl… Kne… MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:2 3:0
3:0
3:S
42 0 57
2 .
2:3
S:3 3:0 3:0
3:S
31 0 46
3 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
2:3 3:S 0:3 0:3
3:S
19 0 34
4 . 0:3 0:3 3:0 S:S
3:S
14 0 29
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 3:0 S:S 2:3 9 0 24
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:2 7 0 22

5 . Úroveň A

31 bodů
40. místo (31. místo v mužích)
Tlu… TWI… Hůl… Kne… Mam… Geo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:1
3:1
3:0
3:0
3:0
48 0 63
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0 42 0 57
3 . 1:3 0:3 3:0 3:2 3:0 29 0 44
4 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:2 16 0 31
5 .
0:3
0:3
2:3
1:3
3:0 15 0 30
6 .
0:3
0:3 0:3 2:3 0:3 3 0 18

5 . Úroveň B

17 bodů
41. místo (33. místo v mužích)
Poh… Alk… Tlu… MY2 Win… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0 40 0 55
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 3:1
3:2
3:1 25 0 40
4 .
0:3
0:3
1:3 3:2 3:0 19 0 34
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
2:3
2:3
3:0
16 0 31
6 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 1:3 0:3
0:3
2 0 17

5 . Úroveň A

35 bodů
37. místo (31. místo v mužích)
Ryc… Ňuň… Kne… MY2 Pop… PLA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:1
3:1
3:S 3:S 43 0 58
2 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:0
3:1
1:3
3:S
31 0 46
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S 20 0 35
4 .
1:3
1:3
3:1
S:S 3:S 17 0 32
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
S:3
3:1
S:3
S:S S:S 1 0 16
6 .
PLAN B (M. Haman + B. Hamanová)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 11

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

25 bodů
40. místo (32. místo v mužích)
Alk… Akt… Tlu… Win… Kne… Dren Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0 3:S 48 0 63
2 .
0:3
3:2 3:0 3:0 3:S 35 0 50
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 2:3
3:0
3:1 3:S 30 0 45
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
0:3
3:0 3:S 18 0 33
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3 1:3 0:3 3:S 10 0 25
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.11.2019 19:00 5. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Badminton Jehnice 0:3 Komentáře
07.11.2019 20:30 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
06.11.2019 21:00 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) fit4all centrum 0:3
06.11.2019 20:00 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
30.10.2019 10:31 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) 3:S Komentáře
28.10.2019 17:00 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) Sprint 3:2 Komentáře
11.10.2019 18:30 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
10.10.2019 20:00 6. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
06.10.2019 18:30 6. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) Club Classic 3:2
28.05.2019 08:20 6. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) 3:S Komentáře
23.05.2019 17:00 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Club Classic 0:3
17.05.2019 17:00 6. MT (T. Giesl, M. Tesařová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.05.2019 17:00 6. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
07.05.2019 17:00 6. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) Club Classic 3:1 Komentáře
28.04.2019 13:01 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) 3:S Komentáře
14.04.2019 10:00 7. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) Club Classic 3:1 Komentáře
09.04.2019 17:00 7. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
31.03.2019 19:00 6. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.03.2019 19:00 6. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) fit4all centrum 0:3
23.03.2019 09:00 6. Lucky team (P. Langer, V. Škrabal) Club Classic 0:3
19.03.2019 17:00 6. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) 0:3
23.02.2019 10:00 4. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
19.02.2019 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
17.02.2019 19:32 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 0:3 Komentáře
11.02.2019 19:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 0:3 Komentáře
21.01.2019 17:00 7. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
10.01.2019 09:46 7. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) 3:S Komentáře
08.01.2019 17:00 7. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
29.12.2018 09:18 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) 3:S Komentáře
18.12.2018 20:00 7. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.12.2018 20:00 7. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Club Classic 2:3
13.12.2018 19:08 7. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
09.12.2018 08:45 7. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) 3:S Komentáře
25.11.2018 12:16 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) 3:S Komentáře
25.11.2018 12:16 7. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) 3:S Komentáře
25.11.2018 12:16 7. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) S:3 Komentáře
20.11.2018 21:00 7. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Club Classic 0:3
18.11.2018 17:00 7. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
22.10.2018 20:30 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3
22.10.2018 20:00 6. ToS (D. Kovář, L. Man) Club Classic 0:3
09.10.2018 19:00 6. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 1:3
07.10.2018 18:30 6. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Sprint 0:3 Komentáře
17.05.2018 20:00 5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) Badminton Jehnice 2:3
14.05.2018 20:00 5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) Club Classic 3:0
14.05.2018 19:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 0:3
13.05.2018 19:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
23.04.2018 21:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:2
21.04.2018 21:00 5. Mamba (A. Nagy, M. Žvátorová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
19.04.2018 18:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3 Komentáře
11.04.2018 07:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Club Classic 0:3 Komentáře
07.04.2018 08:00 5. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) Club Classic 0:3
29.03.2018 20:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 0:3
28.03.2018 08:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 0:3
21.03.2018 20:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Club Classic 1:3
20.03.2018 19:30 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Club Classic 0:3 Komentáře
18.03.2018 19:00 5. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
25.02.2018 20:00 5. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) 3:S Komentáře
23.02.2018 10:00 5. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
16.02.2018 17:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 0:3 Komentáře
07.02.2018 08:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 1:3 Komentáře
27.01.2018 18:00 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) 3:S
18.01.2018 20:30 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Club Classic 0:3
16.01.2018 20:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.01.2018 20:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) 1:3
08.01.2018 20:00 5. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Badminton Líšeň 0:3
5. PLAN B (M. Haman, B. Hamanová) 3:S
5. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) S:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím