Tomáš Weidinger

Tomáš Weidinger (28 let)

ID: 23451

Praha

  • 132 zápasů

    od roku 2015
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 249 /320
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 25 / 24 / 9) 10 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

21 . Úroveň A

47 bodů
230. místo (216. místo v mužích)
T.W. M.K. V.S. M.T. P.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Weidinger
0:3 3:0 3:0
3:S
17 47
2 .
Image 1
Michal Kubina
3:0 3:0
3:S
17 47
3 .
Image 1
Veronika Staňková
0:3
3:S
5 35
4 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3 0:3
3:S
5 35
5 .
Image 1
Petr Valenta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 30

23 . Úroveň B

44 bodů
264. místo (240. místo v mužích)
T.W. M.J. D.T. M.D. V.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Weidinger
3:1
3:1
3:1
3:S
20 44
2 .
Image 1
Mara Jirkovsky
1:3
3:2
3:1
3:2 14 38
3 .
Image 1
Daniela Tallová
1:3
2:3
3:0
2:3
11 35
4 .
Image 1
Miroslav Dorazil
1:3
1:3
0:3
3:0
8 32
5 .
Image 1
Václav Šroub
S:3
2:3
3:2
0:3
6 30

19 . Úroveň A

35 bodů
262. místo (236. místo v mužích)
H.D. M.S. E.V. P.V. T.W. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Honza Dědina
3:0 3:1 3:0
S:S
15 51
2 .
Image 1
Markéta Slavická Zíková
0:3 3:2 3:0 3:1 15 51
3 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3 2:3 3:0
3:0
15 51
4 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3 0:3 0:3
3:S
5 41
5 .
Image 1
Tomáš Weidinger
S:S
1:3
0:3
S:3
-1 35

Letní sezóna 2018

17 . Úroveň C

55 bodů
196. místo (184. místo v mužích)
J.K. M.V. T.W. M.Č. Z.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jitka Kauerová
3:1
3:2
3:0
3:0 21 63
2 .
Image 1
Martin Veselý
1:3 3:0 3:1 3:0 18 60
3 .
Image 1
Tomáš Weidinger
2:3
0:3 3:1 3:0 13 55
4 .
Image 1
Maroš Čunta
0:3
1:3 1:3 3:0 8 50
5 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 42

Jarní sezóna 2018

17 . Úroveň D

90 bodů
271. místo (240. místo v mužích)
J.K. T.W. M.N. Z.D. M.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jarmila Kuličková
3:0
3:S
3:1
3:S
44 119
2 .
Image 1
Tomáš Weidinger
0:3
3:S
S:S
3:S
15 90
3 .
Image 1
Michal Němec
S:3
S:3
3:S S:S 5 80
4 .
Image 1
Zbyněk Drobiš
1:3
S:S
S:3 S:S -8 67
5 .
Image 1
Michal Novák
S:3
S:3
S:S S:S -10 65

17 . Úroveň D

100 bodů
260. místo (233. místo v mužích)
R.N. F.G. T.W. K.B. B.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Renata Novotná
2:3
3:1
3:1
3:0
39 114
2 .
Image 1
Filip Grelich
3:2
2:3
3:1
3:0
37 112
3 .
Image 1
Tomáš Weidinger
1:3
3:2
2:3
3:S 25 100
4 .
Image 1
Kamil Bandžak
1:3
1:3
3:2
3:1 24 99
5 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3
0:3
S:3 1:3 2 77

16 . Úroveň C

99 bodů
261. místo (235. místo v mužích)
P.R. T.K. L.M. T.W. L.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Rusnák
3:1 3:0 3:0
3:S
47 137
2 .
Image 1
Tomas Kosik
1:3 3:1 3:0 3:S 36 126
3 .
Image 1
Lucka Musilová
0:3 1:3 3:0 3:1 26 116
4 .
Image 1
Tomáš Weidinger
0:3 0:3 0:3
3:2
9 99
5 .
Image 1
Lída Bílková
S:3
S:3 1:3
2:3
6 96

17 . Úroveň B

110 bodů
243. místo (219. místo v mužích)
T.C. T.W. P.V. Š.F. V.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Chlum
3:1
3:0
3:1
3:1
46 121
2 .
Image 1
Tomáš Weidinger
1:3 3:0
3:1
3:2
35 110
3 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
0:3 3:2 3:2 18 93
4 .
Image 1
Šárka Frolíková
1:3
1:3
2:3
3:2
17 92
5 .
Image 1
Vladimíra Hvoždová
1:3
2:3
2:3
2:3
14 89

Podzimní sezóna 2017

15 . Úroveň B

90 bodů
251. místo (219. místo v mužích)
K.P. V.T. T.P. S.D. T.W. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Kevin Perche
3:S
3:1
3:0 3:S 44 134
2 .
Image 1
Vojtěch Trčálek
S:3
3:2
3:0
3:S 32 122
3 .
Image 1
Tomáš Petr
1:3
2:3
3:0
3:S 29 119
4 .
Image 1
Simona Dubská
0:3
0:3
0:3
3:S 10 100
5 .
Image 1
Tomáš Weidinger
S:3 S:3 S:3 S:3 0 90

14 . Úroveň B

115 bodů
230. místo (206. místo v mužích)
J.D. K.M. Š.M. M.N. A.R. T.W. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Dubec
3:1
3:0
3:0
3:2
3:0
46 151
2 .
Image 1
Karel Martiník
1:3
3:1
3:2
3:2
3:S 33 138
3 .
Image 1
Štěpán Marek
0:3
1:3
3:0
3:1
3:0
31 136
4 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3
2:3
0:3
3:2
3:1 19 124
5 .
Image 1
Adam Rezek
2:3
2:3
1:3
2:3
S:3
11 116
6 .
Image 1
Tomáš Weidinger
0:3
S:3
0:3
1:3
3:S
10 115

13 . Úroveň B

132 bodů
201. místo (180. místo v mužích)
J.J. J.V. A.S. J.G. T.W. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jakub Janhuba
3:2
3:0
3:0
3:2
44 164
2 .
Image 1
Jiří Váňa
2:3
3:0 3:0
3:1
41 161
3 .
Image 1
Adéla Schrecková
0:3
0:3
3:1
3:2
20 140
4 .
Image 1
Julie Gaňová
0:3
0:3
1:3
3:1 13 133
5 .
Image 1
Tomáš Weidinger
2:3
1:3
2:3
1:3 12 132

Letní sezóna 2017

12 . Úroveň A

101 bodů
163. místo (151. místo v mužích)
M.P. T.W. J.H. S.A. M.M. T.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Peterka
3:1 1:3 3:S 3:S 3:S 35 110
2 .
Image 1
Tomáš Weidinger
1:3
0:3
3:S
3:S
3:S
26 101
3 .
Image 1
Jakub Hořeňovský
3:1
3:0
3:S S:S S:S 19 94
4 .
Image 1
Stanislav Aue
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 75
5 .
Image 1
Martin Macho
S:3
S:3
S:S 3:S S:S 0 75
6 .
Image 1
Tomas Kosik
S:3
S:3
S:S 3:S S:S 0 75

12 . Úroveň D

65 bodů
186. místo (161. místo v mužích)
P.W. V.K. T.W. P.Š. R.U. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Peter Wojtovič
2:3
3:0 3:S 3:0 40 100
2 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
3:2
3:0
3:0
S:S 30 90
3 .
Image 1
Tomáš Weidinger
0:3
0:3
3:S S:S 5 65
4 .
Image 1
Pavel Šafář
S:3
0:3
S:3 S:3 0 60
5 .
Image 1
Radek Urban
0:3 S:S S:S 3:S 0 60

13 . Úroveň D

79 bodů
166. místo (149. místo v mužích)
T.W. D.F. R.P. L.V. J.G. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Weidinger
3:2
3:0
1:3
3:S 34 79
2 .
Image 1
Daniel Ficek
2:3
3:2
3:1 3:S 34 79
3 .
Image 1
Roman Pagáč
0:3
2:3
3:0
3:S 27 72
4 .
Image 1
Lukáš Voženílek
3:1
1:3
0:3
3:S 23 68
5 .
Image 1
Jakub Grossmann
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.12.2018 14:00 21. Martina Tremlova Sportcentrum Step 3:0
10.12.2018 15:30 21. Veronika Staňková Hamr Braník 3:0
06.12.2018 13:00 21. Michal Kubina Badminton Arena Skalka 0:3
30.11.2018 22:03 23. Václav Šroub 3:S Komentáře
30.11.2018 16:00 23. Daniela Tallová Tenis Cibulka 3:1 Komentáře
19.11.2018 20:00 23. Mara Jirkovsky Badminton Arena Skalka 3:1
09.11.2018 17:00 23. Miroslav Dorazil 3:1
29.10.2018 19:58 19. Honza Dědina S:S Komentáře
28.10.2018 17:29 19. Petr Vitásek S:3 Komentáře
08.10.2018 16:00 19. Markéta Slavická Zíková Badminton Arena Skalka 1:3
06.10.2018 13:00 19. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.09.2018 18:00 17. Zdeněk Válek Sportcentrum Step 3:0
19.09.2018 17:00 17. Maroš Čunta Hamr Braník 3:1
18.09.2018 16:30 17. Jitka Kauerová Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
10.09.2018 15:30 17. Martin Veselý Hamr Braník 0:3
10.05.2018 16:00 17. Jarmila Kuličková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
26.04.2018 16:30 17. Renata Novotná Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
14.04.2018 16:00 17. Kamil Bandžak Hamr Braník 2:3 Komentáře
12.04.2018 16:00 17. Filip Grelich Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
26.03.2018 17:00 16. Petr Rusnák Hamr Braník 0:3
19.03.2018 17:00 16. Tomas Kosik Badminton Arena Skalka 0:3
12.03.2018 17:00 16. Lída Bílková SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
08.03.2018 18:00 16. Lucka Musilová 0:3
19.02.2018 16:00 17. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:0
14.02.2018 17:00 17. Tomáš Chlum Badminton Arena Skalka 1:3
12.02.2018 18:30 17. Vladimíra Hvoždová SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
05.02.2018 18:00 17. Šárka Frolíková SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
05.12.2017 13:00 15. Kevin Perche S:3
27.11.2017 18:00 14. Štěpán Marek Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.11.2017 17:00 14. Jiří Dubec Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
23.11.2017 18:00 14. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 1:3
25.10.2017 20:30 13. Adéla Schrecková Hamr Braník 2:3 Komentáře
16.10.2017 18:30 13. Julie Gaňová Badminton Arena Skalka 1:3
11.10.2017 20:30 13. Jiří Váňa Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.10.2017 18:00 13. Jakub Janhuba SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
26.09.2017 19:00 12. Jakub Hořeňovský Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.09.2017 18:00 12. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 1:3
01.09.2017 09:36 12. Radek Urban S:S
16.08.2017 17:30 12. Peter Wojtovič Hamr Braník 0:3
14.08.2017 17:30 12. Vojtěch Krňanský Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.07.2017 18:00 13. Roman Pagáč Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.07.2017 18:00 13. Daniel Ficek Hamr Braník 3:2 Komentáře
18.07.2017 18:00 13. Lukáš Voženílek Sport Troja 1:3 Komentáře
14. Karel Martiník S:3
17. Beata Bordáčová 3:S
12. Martin Macho 3:S Komentáře
12. Tomas Kosik 3:S Komentáře
17. Zbyněk Drobiš S:S Komentáře
17. Michal Němec 3:S Komentáře
17. Michal Novák 3:S Komentáře
21. Petr Valenta 3:S Komentáře
13. Jakub Grossmann 3:S
12. Pavel Šafář 3:S
15. Tomáš Petr S:3
15. Simona Dubská S:3
12. Stanislav Aue 3:S
14. Adam Rezek 3:S Komentáře
15. Vojtěch Trčálek S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím