Simona Hnyková

Simona Hnyková (35 let)

ID: 24815

Praha

  • 129 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 5 /50
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 113
    Zápasů v lize ( 66 / 45 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

42 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Ven… Dra… Srp… Chr… Str… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2
3:2
3:0 14 56
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:2 3:0 12 54
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 6 48
4 .
2:3
2:3 4 46
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 0:3 0 42

1 . Úroveň A

60 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Šáb… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 3:1 3:1 20 68
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
2:3 1:3 3:1 3:1 13 61
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 3:1 2:3 3:0 13 61
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 3:2 3:0 12 60
5 . 1:3 1:3 0:3 0:3 2 50

1 . Úroveň A

56 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Kob… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:1 3:0
3:S
18 66
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 2:3 3:2
3:S
15 63
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 3:2 3:2
3:S
14 62
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3 2:3
3:2
8 56
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
2:3
2 50

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

57 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Dra… Šáb… Str… OF… Kra… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 2:3 3:1 17 59
2 . 2:3
2:3
3:1 3:0 15 57
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:2
3:0
3:S
15 57
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:2 1:3 0:3
3:S
10 52
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 0:3
S:3
S:3
1 43

3 . Úroveň A

56 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Str… OF… Lyž… Bor… Šaš… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2 3:1 3:0 3:S 20 56
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 2:3 3:0 3:S 15 51
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:2 2:3
3:S
12 48
4 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 0:3 3:2 3:S 9 45
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 36

2 . Úroveň A

85 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Kob… Sam… Str… Šáb… Šaš… miš… B. zápasy Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
1:3 3:2 3:0 3:0 3:1 38 98
2 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
3:1 3:1 3:2 3:1 S:S 30 90
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 1:3
2:3
3:1
3:S
25 85
4 . 0:3 2:3
3:2
3:2 3:2 24 84
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
0:3 1:3 1:3 2:3 3:2 14 74
6 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 S:S
S:3
2:3 2:3 4 64

3 . Úroveň A

92 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Str… Dra… Lyž… Kok… Zlí… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 92
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3
3:0 3:0
3:S
38 83
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 3:1 1:3 13 58
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3
3:1 S:3 11 56

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

96 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Čas… Šaš… Alb… Str… Bob… B. zápasy Celkem
1 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 125
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 1:3 3:0 3:1 28 103
3 . 0:3 3:1 1:3 3:0 26 101
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 3:1 3:S 21 96
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 1:3 0:3 S:3 2 77

2 . Úroveň A

101 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Ven… Fri… Str… OF… miš… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:0 3:2 3:1 3:2 42 117
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3
3:0
2:3
3:2 26 101
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3
0:3
3:2 3:0 26 101
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3
3:2
2:3 2:3 19 94
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 2:3 0:3 3:2 17 92

1 . Úroveň A

103 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Srp… Čas… Chr… Ven… Str… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 3:1 3:S 3:1 45 135
2 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
0:3 3:1 3:0 2:3 28 118
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1 24 114
4 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
S:3 0:3 2:3 3:0 17 107
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:2 1:3 0:3 13 103

2 . Úroveň A

108 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Chr… Str… Kra… BSB… Fri… B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:2
3:1
3:0 44 119
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:1 3:S 3:S 33 108
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
2:3
1:3 3:1 3:S 27 102
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3
S:3 1:3 3:S 14 89
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 75

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

89 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Fri… Kra… Šup… Str… Žve… TBC B. zápasy Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3
3:1 3:0
3:S
3:0 40 100
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2
3:2 1:3
3:1
3:2 32 92
3 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 2:3 3:S
3:S
3:0 31 91
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:1 S:3
3:0
3:0 29 89
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
S:3
1:3
S:3
0:3
3:0 12 72
6 . 0:3 2:3 0:3 0:3 0:3 3 63

2 . Úroveň A

90 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Srp… miš… Čas… Str… BSB… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:1 2:3 3:1 3:0 39 114
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 3:1 3:1 3:2 33 108
3 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:2 1:3 3:0 3:2 33 108
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 0:3
3:1
15 90
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 2:3 2:3
1:3
10 85

3 . Úroveň A

110 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Str… Fri… Kra… Lyž… Jar… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 110
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3
3:1 3:1 3:1 35 95
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 1:3 2:3
3:1
17 77
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
1:3 3:2 2:3 15 75
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 1:3
1:3
3:2 13 73

3 . Úroveň B

81 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
cra… Šup… Str… Hor… Tat… B. zápasy Celkem
1 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 110
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 88
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:0 3:0 S:S 21 81
4 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
0:3 0:3 0:3 S:S -5 55
5 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3 0:3 S:S S:S -10 50

Jarní sezóna 2017

2 . Úroveň A

108 bodů
13. místo (8. místo v mužích)
Ven… Šáb… Čas… Fůň… Str… BSB… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:0 46 136
2 . 1:3 3:1 3:0 3:2 3:1 37 127
3 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
1:3 1:3 3:1 3:2 3:1 29 119
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 3:2 21 111
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 2:3 2:3 0:3 3:0 18 108
6 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 1:3 1:3 2:3 0:3 7 97

3 . Úroveň A

108 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Str… Fri… cra… Tyh… Kra… Luc… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
2:3 1:3 3:0 3:1 33 108
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3
0:3 3:1 3:0 3:1 30 105
3 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
3:2 3:0 3:2 0:3 1:3 26 101
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:1 1:3 2:3 2:3 3:1 26 101
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 0:3 3:0 3:2 3:2 24 99
6 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
1:3 1:3 3:1 1:3 2:3 18 93

4 . Úroveň B

106 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Str… Šup… MED… Šta… Voz… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0
3:2
3:0
46 106
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3
3:0 3:0 3:S 38 98
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 0:3
3:1
2:3 15 75
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
2:3
0:3
1:3
3:2 15 75
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
S:3 3:2 2:3 13 73

3 . Úroveň B

92 bodů
19. místo (12. místo v mužích)
Šáb… Tyh… BSB… Str… cra… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:2 3:1 3:0 42 117
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
2:3 3:2 3:1 3:0 37 112
3 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
2:3 2:3 3:1 3:0 32 107
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 1:3 3:1 17 92
5 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 77

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

103 bodů
14. místo (8. místo v mužích)
Fůň… Kra… Str… BSB… Lok… Kub… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S 3:0 3:S 45 120
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:2 2:3 3:2 3:0 29 104
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3
3:2
3:S 3:0 28 103
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:3 3:2
2:3
3:1 S:S 15 90
5 . 0:3 2:3 S:3 1:3 3:1 14 89
6 . S:3 0:3 0:3 S:S 1:3 -2 73

3 . Úroveň B

118 bodů
9. místo (5. místo v mužích)
Ryc… Str… Kok… Luc… Bob… B. zápasy Celkem
1 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 119
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:0
3:0
3:0 43 118
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3
3:1
S:S 6 81
4 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
2:3
0:3
1:3
S:S 1 76
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 0:3 S:S S:S -10 65

3 . Úroveň B

114 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Bon… Str… Cuk… Tyh… Kra… B. zápasy Celkem
1 .
Bonžúrci (D. Chaluš + R. Hankova)
3:2 3:0 3:0 3:1 46 121
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:0 3:1 3:1 39 114
3 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 92
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 1:3 3:2 2:3 15 90
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 1:3 0:3 3:2 13 88

3 . Úroveň A

105 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Lap… Str… miš… Voz… Eme… B. zápasy Celkem
1 .
Laplová polívka (L. Pecháčková + P. Wagner)
3:0 3:0
3:0
3:0 52 127
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
2:3
3:0 3:0 30 105
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3
3:2
S:S 3:0 17 92
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
0:3 S:S
3:1
6 81
5 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 0:3 0:3
1:3
2 77

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň B

110 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Šáb… Str… Tyh… Kra… Kok… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1 3:1 46 121
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:0 3:2
3:0
35 110
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
0:3 3:2 3:S 21 96
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 2:3 2:3
3:2
19 94
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3
0:3
S:3
2:3
6 81

2 . Úroveň A

105 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Srp… Ryc… Dne… Lap… Str… Plo… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 3:1 3:1 3:0 3:0 40 130
2 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:1 3:0 3:2 3:2 2:3 36 126
3 .
Dneska by to šlo (J. Beneš + P. Pištěková)
1:3 0:3 3:0
3:2
3:1
28 118
4 .
Laplová polívka (L. Pecháčková + P. Wagner)
1:3 2:3 0:3 3:0 3:2 22 112
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3
2:3
0:3 3:1 15 105
6 .
Ploutvičky (L. Peterová + L. Příšovský)
0:3 3:2
1:3
2:3 1:3 14 104

3 . Úroveň A

123 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Str… Fůň… Leh… Tyh… Kok… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2
3:0
3:0 3:0 48 123
2 . 2:3 3:1 3:0 3:0 41 116
3 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
0:3
1:3 3:0 3:0 28 103
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 0:3 0:3 3:0 13 88
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 75

4 . Úroveň A

112 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Str… KiK… Kub… Pla… Sna… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 112
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3
3:0 S:S 3:0 21 81
3 .
0:3
0:3 3:S S:S 5 65
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
S:S S:3 S:S -10 50
5 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
0:3
0:3 S:S S:S -10 50

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.12.2018 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 0:3
09.12.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 0:3
06.12.2018 20:30 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
25.11.2018 20:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Areál volného času Gutova 3:0
20.11.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Hamr Záběhlice 3:2
11.11.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 1:3
08.11.2018 20:30 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
25.10.2018 17:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
24.10.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Hamr Záběhlice 2:3
18.10.2018 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
11.10.2018 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 0:3
26.09.2018 11:54 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) 3:S Komentáře
25.09.2018 21:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) DOMYNO 3:2 Komentáře
12.09.2018 20:30 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:0
07.09.2018 20:00 2. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Hamr Záběhlice 0:3
30.08.2018 17:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 3:S
21.08.2018 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:2
16.08.2018 17:30 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) DOMYNO 3:0
15.08.2018 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:1
30.07.2018 21:00 2. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
30.07.2018 18:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 2:3 Komentáře
17.07.2018 20:00 2. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
10.07.2018 17:00 2. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Beachklub Ládví 2:3
27.06.2018 21:00 3. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) DOMYNO 3:1 Komentáře
26.06.2018 21:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 3:0
20.06.2018 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:0
31.05.2018 17:00 2. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 3:1
15.05.2018 21:00 2. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
09.05.2018 20:00 2. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Areál volného času Gutova 0:3
23.04.2018 20:00 2. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) 2:3
19.04.2018 16:30 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 3:0
18.04.2018 20:30 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:2
11.04.2018 17:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 0:3 Komentáře
28.03.2018 19:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Areál volného času Gutova 1:3
28.03.2018 18:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 3:2
11.03.2018 18:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) 0:3
11.03.2018 18:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) 1:3
20.02.2018 21:00 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:1
13.02.2018 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice 1:3
17.09.2017 16:00 3. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) 3:0
13.09.2017 21:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 0:3
12.09.2017 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:1
07.09.2017 20:00 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) DOMYNO 3:0 Komentáře
25.08.2017 18:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
21.08.2017 18:00 2. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 0:3
15.08.2017 17:00 2. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) DOMYNO 1:3
10.08.2017 18:30 2. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) 3:1 Komentáře
20.07.2017 17:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) 3:0 Komentáře
19.07.2017 17:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 3:0
11.07.2017 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
10.07.2017 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 3:0
01.07.2017 14:11 3. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) S:S
28.06.2017 21:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Areál volného času Gutova 3:0
21.06.2017 19:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) 0:3
18.06.2017 18:30 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
24.05.2017 19:30 2. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
23.05.2017 20:00 2. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Beachklub Pankrác 2:3
17.05.2017 19:30 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
17.05.2017 18:00 2. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) DOMYNO 1:3
09.05.2017 21:00 2. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
27.04.2017 11:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
18.04.2017 20:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Beachklub Pankrác 3:1
12.04.2017 21:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 3:0
12.04.2017 20:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachklub Pankrác 1:3
04.04.2017 17:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) 2:3
30.03.2017 21:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
30.03.2017 20:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
23.03.2017 20:30 4. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
05.03.2017 17:00 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
28.02.2017 18:30 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) 3:1
24.02.2017 19:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
21.02.2017 20:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachclub Strahov 1:3
10.02.2017 20:00 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Pankrác 1:3
25.01.2017 21:30 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
25.01.2017 20:30 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 2:3
18.01.2017 18:00 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
17.01.2017 18:00 3. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Areál volného času Gutova 3:0
20.12.2016 21:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
15.12.2016 20:30 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
15.12.2016 19:30 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
11.12.2016 18:00 3. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) Areál volného času Gutova 2:3
30.11.2016 20:00 3. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Beachklub Pankrác 3:0
27.11.2016 19:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachclub Strahov 3:1
10.11.2016 19:00 3. Bonžúrci (D. Chaluš, R. Hankova) Areál volného času Gutova 2:3
06.11.2016 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:1
23.10.2016 19:00 3. Laplová polívka (L. Pecháčková, P. Wagner) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
23.10.2016 18:00 3. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
18.10.2016 20:00 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:0
16.10.2016 18:30 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
22.09.2016 20:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachclub Strahov 3:0 Komentáře
20.09.2016 18:00 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
19.09.2016 18:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) 3:0
08.09.2016 08:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) 3:2
25.08.2016 20:00 2. Laplová polívka (L. Pecháčková, P. Wagner) DOMYNO 0:3
23.08.2016 19:00 2. Ploutvičky (L. Peterová, L. Příšovský) 3:1
22.08.2016 18:30 2. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Hamr Záběhlice 0:3
07.08.2016 18:00 2. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) DOMYNO 2:3
04.08.2016 20:00 2. Dneska by to šlo (J. Beneš, P. Pištěková) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
28.07.2016 20:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachklub Pankrác 3:0
26.07.2016 20:00 3. Lehký syp (M. Turský, Š. Dostálová) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
14.07.2016 20:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachklub Ládví 3:0
14.07.2016 19:00 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beachklub Ládví 3:2
26.06.2016 20:30 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 3:0 Komentáře
15.06.2016 21:00 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
15.06.2016 19:00 4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) 3:0 Komentáře
09.06.2016 21:00 4. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) DOMYNO 3:0 Komentáře
2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 3:S
2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 3:S Komentáře
3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) S:3
3. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) 3:S
2. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 3:S
2. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) 3:S
3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím