Kateřina Štoková

Kateřina Štoková (29 let)

ID: 29706

Plzeň

  • 36 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 15:00
    Často hraje od 15:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 17 /21
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 15 / 20 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

10 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
M.Z. P.T. K.Š. M.J. Ž.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Zucha
3:0 6 16
2 .
Image 1
Petra Trdličková
3:0 6 16
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0 10
4 .
Image 1
Michal Ježek
0:3 0 10
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0 10

3 . Úroveň A

21 bodů
17. místo (4. místo v ženách)
K.B. P.L. K.J. M.Z. K.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:1
3:0
3:0
3:0
23 43
2 .
Image 1
Pavel Liška
1:3
3:0 3:1 3:0 18 38
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3 3:1 3:0 11 31
4 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3
1:3 1:3 3:1 7 27
5 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3 0:3 1:3 1 21

3 . Úroveň A

26 bodů
15. místo (3. místo v ženách)
F.H. L.Č. K.J. K.Š. Ž.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0 3:0 24 44
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:1
3:0
3:0
17 37
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
1:3
3:0 3:1 12 32
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 0:3 3:0 6 26
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
1:3 0:3 1 21

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

26 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
K.Š. M.Š. Ž.S. K.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 3:0 3:0 16 26
2 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
3:0 S:S 3:0 13 23
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 S:S 3:1 4 14
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 1:3 1 11

4 . Úroveň A

26 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
F.H. K.Š. Ž.S. K.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0
24 34
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
3:0 3:0 16 26
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 3:0 8 18
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3
0:3 0:3 0 10

3 . Úroveň A

31 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
J.V. L.Č. M.Š. K.Š. Ž.S. K.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 65
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:2
3:0
3:0
3:0 37 52
3 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
0:3
2:3
0:3 3:0 3:0 23 38
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
3:0 3:0 S:S 16 31
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
0:3 0:3 3:1 9 24
6 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3
0:3 0:3 S:S 1:3 -2 13

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

51 bodů
18. místo (4. místo v ženách)
M.Š. K.Š. K.N. Ž.S. I.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
3:0 3:0 3:0 3:0 52 67
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 3:0 3:0 3:S 36 51
3 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 3:2 3:S 19 34
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 2:3 3:S 14 29
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 S:3 S:3 S:3 0 15

4 . Úroveň A

44 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
M.Z. N.E. K.Š. K.N. Ž.S. V.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Zicha
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S 46 61
2 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3 3:2 3:0 3:1 3:S 34 49
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 2:3 3:0 3:S 3:S 29 44
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 0:3
3:S
S:S 4 19
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
1:3 S:3
S:3
S:S -2 13
6 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 7

4 . Úroveň A

18 bodů
26. místo (7. místo v ženách)
Z.S. F.H. M.Z. K.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Straka
3:1 3:0 3:0 49 64
2 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
3:0
3:0
37 52
3 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3
0:3
3:1 15 30
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
1:3 3 18

4 . Úroveň A

39 bodů
20. místo (4. místo v ženách)
K.J. I.S. K.Š. Ž.S. N.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:0 3:0 3:0 3:0 52 67
2 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 3:0 3:0 3:0 39 54
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:0 3:1 24 39
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 0:3 3:1 11 26
5 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3 0:3 1:3 1:3 4 19

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.12.2018 18:30 4. Petra Trdličková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
28.11.2018 19:00 3. Pavel Liška TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.11.2018 12:00 3. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
21.11.2018 18:30 3. Kateřina Janečková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
07.11.2018 19:00 3. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
26.10.2018 15:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
24.10.2018 20:00 3. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
21.10.2018 16:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
07.10.2018 14:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
23.09.2018 14:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
21.09.2018 15:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.09.2018 15:00 4. Miroslava Šlajsová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
16.08.2018 17:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
14.08.2018 16:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.08.2018 16:00 4. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
06.08.2018 07:18 3. Karolína Nemešová S:S
18.07.2018 16:00 3. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
13.07.2018 15:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
12.07.2018 20:00 3. Miroslava Šlajsová TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
10.07.2018 17:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
30.05.2018 19:00 4. Miroslava Šlajsová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.05.2018 15:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.05.2018 15:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.04.2018 11:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
10.04.2018 15:00 4. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
06.04.2018 20:00 4. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
18.03.2018 13:00 4. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
13.03.2018 19:00 4. Zdeněk Straka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
06.03.2018 15:00 4. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
22.02.2018 17:00 4. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
20.02.2018 15:00 4. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
13.02.2018 15:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.02.2018 14:00 4. Iveta Slouková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
4. Vítězslav Krause 3:S
4. Iveta Slouková 3:S
4. Žaneta Sedláková 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím