Kateřina Štoková

Kateřina Štoková (29 let)

ID: 29706

Plzeň

  • 81 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 15:00
    Často hraje od 15:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 15 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 36 / 41 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

104 bodů
15. místo (2. místo v ženách)
J.H. K.Š. P.L. M.v. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:0
3:s
3:0
0:3 20 14 114
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
1:3
3:1
3:s 13 11 104
3 .
Image 1
Pavel Liška
s:3 3:1 3:1 s:s 10 0 90
4 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
1:3
1:3 3:s 8 -11 77
5 .
Image 1
Jiří Špička
3:0 s:3 s:s s:3 5 -14 71

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

38 bodů
16. místo (1. místo v ženách)
L.Č. V.K. M.K. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 78
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Martin Kopčil
1:3
2:3
3:1
3:0
16 0 56
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
0:3 1:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

3 . Úroveň A

36 bodů
13. místo (1. místo v ženách)
J.P. M.v. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pikrt
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S
28 14 62
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:0 3:0
3:S
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:0
3:S
3:S
16 0 36
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 31
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 7
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
S:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 4

3 . Úroveň A

45 bodů
10. místo (1. místo v ženách)
J.N. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Novotný
3:1 3:0 S:S 3:0 18 14 52
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
3:2
1:3 3:0 14 11 45
3 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
2:3
3:2
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:S 3:1
2:3
3:1 12 -11 21
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 8

2 . Úroveň A

31 bodů
15. místo (2. místo v ženách)
V.F. K.B. F.H. K.Š. L.Č. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3
3:0
1:3 3:0 3:0 19 11 70
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:S
3:0
3:0
17 0 57
4 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3 3:1
S:3
3:2
S:3
9 0 49
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
0:3
2:3
3:0
8 -11 37
6 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
0:3
3:S
0:3
5 -14 31

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

73 bodů
18. místo (3. místo v ženách)
V.F. P.L. K.Š. M.K. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:0
3:0
S:3
3:0
21 14 95
2 .
Image 1
Pavel Liška
0:3
3:0
S:3
3:0 14 11 85
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3 3:0 3:1 13 0 73
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
3:S
3:S
0:3 0:3 12 -11 61
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -14 54

5 . Úroveň A

61 bodů
15. místo (3. místo v ženách)
K.Š. M.K. T.S. M.M. A.C. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Štoková
3:1
3:2
3:0
3:0 3:0 27 14 61
2 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3
3:2
3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
2:3
2:3
3:0
3:0 3:0 22 0 42
4 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3
0:3
0:3
3:2
3:0 10 0 30
5 .
Image 1
Anna Czuczorova
0:3 0:3 0:3
2:3
3:0
8 -11 17
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 6

5 . Úroveň A

36 bodů
26. místo (6. místo v ženách)
J.B. D.V. Ž.S. K.Š. A.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Bechynský
3:0
3:0
3:0
3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Daniel Veselý
0:3 3:0
3:S
3:0 20 11 71
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
3:S
3:1
12 0 52
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 36
5 .
Image 1
Anna Czuczorova
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 27

6 . Úroveň A

80 bodů
21. místo (5. místo v ženách)
K.Š. M.P. L.S. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Martin Petr
3:1 S:S S:S 4 11 55
3 .
Image 1
Libor Smolan
0:3 S:S S:S -6 0 34
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 S:S S:S -6 -11 23

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

60 bodů
17. místo (4. místo v ženách)
V.F. L.Č. M.Z. P.T. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:0
3:0 3:0
3:0
24 0 54
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:1 3:0 3:0 17 0 47
3 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3 1:3 3:1 3:0 12 0 42
4 .
Image 1
Petra Trdličková
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 37
5 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3 0:3 0:3 0 0 30

4 . Úroveň A

54 bodů
15. místo (3. místo v ženách)
P.T. K.Š. M.Z. Ž.S. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Trdličková
3:0 3:1 3:1
3:S
21 0 31
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 3:0 3:0
3:S
17 0 27
3 .
Image 1
Martin Zucha
1:3 0:3 S:S 3:0 5 0 15
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
1:3 0:3 S:S
3:S
4 0 14
5 .
Image 1
Michal Ježek
S:3
S:3
0:3
S:3
0 0 10

3 . Úroveň A

42 bodů
17. místo (4. místo v ženách)
K.B. P.L. K.J. M.Z. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:1
3:0
3:0
3:0
23 0 43
2 .
Image 1
Pavel Liška
1:3
3:0 3:1 3:0 18 0 38
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3 3:1 3:0 11 0 31
4 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3
1:3 1:3 3:1 7 0 27
5 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3 0:3 1:3 1 0 21

3 . Úroveň A

52 bodů
15. místo (3. místo v ženách)
F.H. L.Č. K.J. K.Š. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0 3:0 24 0 44
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:1
3:0
3:0
17 0 37
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
1:3
3:0 3:1 12 0 32
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 0:3 3:0 6 0 26
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
1:3 0:3 1 0 21

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

26 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
K.Š. M.Š. Ž.S. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 3:0 3:0 16 0 26
2 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
3:0 S:S 3:0 13 0 23
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 S:S 3:1 4 0 14
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 1:3 1 0 11

4 . Úroveň A

26 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
F.H. K.Š. Ž.S. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0
24 0 34
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
3:0 3:0 16 0 26
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 3:0 8 0 18
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3
0:3 0:3 0 0 10

3 . Úroveň A

31 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
J.V. L.Č. M.Š. K.Š. Ž.S. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:2
3:0
3:0
3:0 37 0 52
3 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
0:3
2:3
0:3 3:0 3:0 23 0 38
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
3:0 3:0 S:S 16 0 31
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
0:3 0:3 3:1 9 0 24
6 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3
0:3 0:3 S:S 1:3 -2 0 13

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

51 bodů
18. místo (4. místo v ženách)
M.Š. K.Š. K.N. Ž.S. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 51
3 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 3:2 3:S 19 0 34
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 2:3 3:S 14 0 29
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

4 . Úroveň A

44 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
M.Z. N.E. K.Š. K.N. Ž.S. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Zicha
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S 46 0 61
2 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3 3:2 3:0 3:1 3:S 34 0 49
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 2:3 3:0 3:S 3:S 29 0 44
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 0:3
3:S
S:S 4 0 19
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
1:3 S:3
S:3
S:S -2 0 13
6 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

4 . Úroveň A

18 bodů
26. místo (7. místo v ženách)
Z.S. F.H. M.Z. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Straka
3:1 3:0 3:0 49 0 64
2 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
3:0
3:0
37 0 52
3 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3
0:3
3:1 15 0 30
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
1:3 3 0 18

4 . Úroveň A

39 bodů
20. místo (4. místo v ženách)
K.J. I.S. K.Š. Ž.S. N.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 54
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:0 3:1 24 0 39
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 0:3 3:1 11 0 26
5 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 19

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.10.2019 12:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
15.10.2019 15:00 4. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
11.10.2019 12:26 4. Jiří Špička 3:S
09.10.2019 19:00 4. Jakub Hofman 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
27.09.2019 18:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
24.09.2019 15:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
21.09.2019 14:00 3. Vítězslav Krause TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
07.09.2019 14:00 3. Martin Kopčil TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
26.08.2019 10:33 3. Monika Kratochvílová 3:S Komentáře
22.08.2019 17:00 3. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.08.2019 10:00 3. Žaneta Sedláková 3:S Komentáře
21.08.2019 18:00 3. Jiří Pikrt TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
08.08.2019 18:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
29.07.2019 17:00 3. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
23.07.2019 16:00 3. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
22.07.2019 18:00 3. Ivana Gabrišková TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
11.07.2019 17:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.06.2019 15:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
27.06.2019 19:14 2. Karel Štukavec 3:S Komentáře
26.06.2019 18:00 2. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
15.06.2019 11:00 2. Václav Fiala TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
10.06.2019 14:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
19.05.2019 10:00 4. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
17.05.2019 14:00 4. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
12.05.2019 12:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
08.05.2019 18:00 4. Monika Kratochvílová 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
19.04.2019 14:00 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
17.04.2019 19:00 5. Tereza Smolanová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
07.04.2019 13:00 5. Anna Czuczorova TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
06.04.2019 15:00 5. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.04.2019 14:00 5. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
23.03.2019 10:07 5. Žaneta Sedláková S:3 Komentáře
22.03.2019 20:23 5. Daniel Veselý S:3 Komentáře
19.03.2019 15:00 5. Jan Bechynský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
16.03.2019 17:00 5. Anna Czuczorova TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
22.02.2019 17:00 6. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.02.2019 16:00 6. Libor Smolan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.02.2019 15:00 6. Martin Petr TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
30.01.2019 19:00 3. Petra Trdličková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
26.01.2019 17:00 3. Václav Fiala TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
16.01.2019 18:00 3. Miroslav Zicha 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
13.01.2019 12:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
26.12.2018 14:46 4. Michal Ježek 3:S Komentáře
19.12.2018 19:00 4. Martin Zucha 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
19.12.2018 17:00 4. Žaneta Sedláková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
05.12.2018 18:30 4. Petra Trdličková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
28.11.2018 19:00 3. Pavel Liška TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.11.2018 12:00 3. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
21.11.2018 18:30 3. Kateřina Janečková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
07.11.2018 19:00 3. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
26.10.2018 15:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
24.10.2018 20:00 3. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
21.10.2018 16:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
07.10.2018 14:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
23.09.2018 14:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
21.09.2018 15:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.09.2018 15:00 4. Miroslava Šlajsová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
16.08.2018 17:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
14.08.2018 16:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.08.2018 16:00 4. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
06.08.2018 07:18 3. Karolína Nemešová S:S
18.07.2018 16:00 3. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
13.07.2018 15:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
12.07.2018 20:00 3. Miroslava Šlajsová TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
10.07.2018 17:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
30.05.2018 19:00 4. Miroslava Šlajsová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.05.2018 15:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.05.2018 15:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.04.2018 11:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
10.04.2018 15:00 4. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
06.04.2018 20:00 4. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
18.03.2018 13:00 4. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
13.03.2018 19:00 4. Zdeněk Straka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
06.03.2018 15:00 4. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
22.02.2018 17:00 4. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
20.02.2018 15:00 4. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
13.02.2018 15:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.02.2018 14:00 4. Iveta Slouková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
4. Vítězslav Krause 3:S
4. Iveta Slouková 3:S
4. Žaneta Sedláková 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím