Image 1

Fabio Xodo (41 let)

ID: 37050

Praha

Manazer

Facebook profil

Fandí:A.C. Milan

  • 24 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 41 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 10 / 14 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

92 bodů
31. místo (12. místo v ženách)
Bea… Bou… Pet… Vla… EL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
3:2 3:S 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
2:3 3:S
3:S
3:0
21 11 92
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 S:3 S:3
3:1
6 0 66
4 .
Vlaštovky (U. Amrillaev + Z. Kovarova)
0:3
S:3
3:S S:S 4 -3 61
5 . 0:3
0:3
1:3
S:S -1 -14 45

4 . Úroveň A

88 bodů
32. místo (13. místo v ženách)
Jak… PeL… Han… Pik… Bou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 140
2 . 1:3 3:0
3:1
3:0 21 3 124
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 113
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
1:3
1:3 3:1 8 -11 97
5 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 88

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

97 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Div… Bou… Kan… Cub… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 119
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3
1:3 3:1
3:S
14 3 97
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
3:1
3:1
0:3 13 0 93
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 1:3
1:3
3:0 9 -11 78
5 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
S:3
S:3
3:0 0:3 7 -14 73

4 . Úroveň B

89 bodů
22. místo (9. místo v ženách)
Kam… Pin… Opi… Bou… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 119
2 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
2:3 0:3 3:0
3:S
15 3 98
3 . 0:3 3:0 1:3
3:S
14 0 94
4 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 -3 89
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň B

91 bodů
20. místo (8. místo v ženách)
Han… Div… Bou… Cub… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:0 27 14 121
2 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 3 103
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 1:3 3:2 3:2 11 0 91
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
0:3 2:3 3:0 10 -3 87
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3 2 -14 68

4 . Úroveň B

85 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Jak… Bea… Prs… Bou… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3
3:S
3:2 3:0 19 3 102
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3
S:3
3:0 3:2 12 0 92
4 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 2:3 0:3
3:1
8 -3 85
5 . 0:3 0:3 2:3
1:3
3 -14 69

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.12.2019 00:10 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
28.11.2019 21:21 6. Vlaštovky (U. Amrillaev, Z. Kovarova) 3:S Komentáře
28.11.2019 20:00 6. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) 3:0 Komentáře
19.11.2019 20:00 6. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Areál volného času Gutova 2:3
24.10.2019 21:00 4. PeLykáni (L. Firkaľová, P. Bartošek) Areál volného času Gutova 0:3
23.10.2019 21:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Areál volného času Gutova 0:3
14.10.2019 20:30 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 1:3
08.10.2019 21:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 1:3
28.09.2019 21:39 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) 3:S Komentáře
25.09.2019 20:30 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
17.09.2019 20:30 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 3:1
14.09.2019 17:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 1:3
28.08.2019 21:00 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) Areál volného času Gutova 0:3
22.08.2019 20:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 0:3
22.08.2019 10:02 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
15.08.2019 21:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1
26.07.2019 20:00 4. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:2
25.07.2019 21:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:2
16.07.2019 21:00 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) Areál volného času Gutova 1:3
16.07.2019 20:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 0:3
26.06.2019 21:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 0:3
24.06.2019 21:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.06.2019 19:30 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Beachklub Ládví 0:3
14.06.2019 20:30 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Areál volného času Gutova 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím