Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
05.10.2020 |
00:10 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
S:S |
|
05.10.2020 |
00:10 |
7. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
|
S:3 |
|
04.10.2020 |
21:31 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.09.2020 |
18:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
S:3 |
|
06.09.2020 |
17:00 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
05.09.2020 |
08:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
30.08.2020 |
19:00 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.08.2020 |
16:12 |
7. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.07.2020 |
20:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
20.07.2020 |
19:00 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
19.07.2020 |
20:30 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
13.07.2020 |
00:10 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:S |
|
29.06.2020 |
19:00 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.06.2020 |
08:00 |
8. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.06.2020 |
21:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
10. |
MA&KA
(M. Knotková,
K. Štullerová)
|
|
3:1 |
|
11.06.2020 |
17:00 |
10. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
27.05.2020 |
16:00 |
10. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
06.05.2020 |
18:00 |
12. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
04.05.2020 |
20:00 |
12. |
(Ne)sestry
(A. Sokalská,
K. Weichetová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
29.04.2020 |
22:12 |
12. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
08.03.2020 |
20:30 |
12. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.03.2020 |
00:10 |
11. |
GoGlééé
(A. Šlechtová,
T. Šeligová)
|
|
S:S |
|
04.03.2020 |
00:10 |
11. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:S |
|
03.03.2020 |
19:00 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.02.2020 |
19:00 |
11. |
Starej a mladej
(S. Loula,
Z. Loula)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.02.2020 |
20:30 |
11. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
03.02.2020 |
00:10 |
9. |
ADATATA
(J. Švejnoha,
U. 39201)
|
|
3:S |
|
28.01.2020 |
19:00 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
22.01.2020 |
19:00 |
9. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
13.01.2020 |
20:00 |
9. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
02.01.2020 |
00:10 |
9. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
S:S |
|
11.12.2019 |
21:30 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.12.2019 |
21:30 |
9. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.12.2019 |
20:30 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
26.11.2019 |
20:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
19.11.2019 |
21:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.11.2019 |
10:00 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.11.2019 |
21:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.10.2019 |
20:00 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.10.2019 |
20:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.10.2019 |
20:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
10.10.2019 |
18:00 |
7. |
LaTé
(T. Vrbkova,
L. Saeeda)
|
|
3:0 |
|
|
|
10. |
Starej a mladej
(S. Loula,
Z. Loula)
|
|
3:S |
Komentáře
|