David Tkac

David Tkac (29 let)

ID: 33775

Plzeň

Fandí:Nick Kyrgios

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (25/34)

  • 29 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 37 /47
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 6 / 21 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

142 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
M.R. D.T. I.M. M.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Richter
6:0 6:1 6:1 58 30 178
2 .
Image 1
David Tkac
0:6 3:6 6:0 5:7 28 24 142
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:3 3:6 21 0 111
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 0:6 6:3 18 -24 84
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
7:5 15 -30 75

6 . Úroveň A

94 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
P.H. Z.M. D.T. M.H. A.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Hejduková
6:7
6:4
6:S
6:3
6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
7:6
4:6
6:2
7:5
6:2 53 24 122
3 .
Image 1
David Tkac
4:6
6:4
6:7 6:3 6:4 49 0 94
4 .
Image 1
Miroslav Houška
S:6
2:6 7:6
6:4
S:6
25 0 70
5 .
Image 1
Alena Poslední
3:6
5:7
3:6
4:6
6:3
25 -24 46
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 2:6 4:6
6:S
3:6
22 -30 37

6 . Úroveň A

26 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
M.F. I.M. M.H. M.G. D.T. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:4
6:3 6:1 6:1
6:S
71 30 146
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6
6:3 6:0 6:1
6:2
62 24 131
3 .
Image 1
Miroslav Houška
3:6 3:6 6:4 6:4
6:4
43 0 88
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 0:6 4:6 7:5 6:S 30 0 75
5 .
Image 1
David Tkac
1:6 1:6 4:6 5:7
S:S
5 -24 26
6 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
S:6
2:6
4:6
S:6
S:S
1 -30 16

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

17 bodů
23. místo (17. místo v mužích)
J.S. J.Š. P.H. M.G. A.Z. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
7:5 6:1 6:0 S:S 6:1 54 30 129
2 .
Image 1
Jiří Šebek
5:7 6:3 6:0 4:6 6:1 52 24 121
3 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 3:6 6:2
6:4
6:3 44 0 89
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6 2:6 S:S 6:3 12 0 57
5 .
Image 1
Andrea Zemanová
S:S 6:4
4:6
S:S S:S 4 -24 25
6 .
Image 1
David Tkac
1:6 1:6 3:6 3:6 S:S 2 -30 17

4 . Úroveň A

79 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
M.K. I.M. M.M. D.T. J.Š. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:1 4:6 6:2 6:1 6:1 62 30 137
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:2 6:1 4:6 6:0 49 24 118
3 .
Image 1
Martin Molnár
6:4 2:6 3:6 6:3 6:3 45 0 90
4 .
Image 1
David Tkac
2:6 1:6 6:3
6:S
4:6 34 0 79
5 .
Image 1
Jiří Šebek
1:6 6:4 3:6
S:6
6:0 32 -24 53
6 .
Image 1
Michaela Gombitová
1:6 0:6 3:6 6:4 0:6 16 -30 31

4 . Úroveň A

21 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
J.S. A.Z. M.M. M.K. M.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:0 6:0 6:1 6:0 6:0 79 30 154
2 .
Image 1
Andrea Zemanová
0:6 7:5 6:3 6:0 6:2 56 24 125
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 5:7 7:5 6:0 6:1 47 0 92
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 3:6 5:7 6:1 6:1 37 0 82
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6 0:6 0:6 1:6 6:3 15 -24 36
6 .
Image 1
David Tkac
0:6 2:6 1:6 1:6 3:6 6 -30 21

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.08.2019 18:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 3:6
14.08.2019 18:00 6. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
13.08.2019 18:00 6. Míra Richter TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
11.08.2019 18:00 6. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
23.07.2019 17:00 6. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 4:6 Komentáře
21.07.2019 17:00 6. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
20.07.2019 18:00 6. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
18.07.2019 18:00 6. Zdeněk Mensa TK Škoda Plzeň 6:4 Komentáře
17.07.2019 18:00 6. Alena Poslední SK Sportcentrum Roudná 6:3
22.06.2019 12:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 1:6
21.06.2019 22:40 6. Martina Rancova Slnekova S:S Komentáře
21.06.2019 17:00 6. Michal Fürbacher SK Sportcentrum Roudná 1:6
20.06.2019 19:00 6. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
16.06.2019 17:00 6. Miroslav Houška TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
03.06.2019 00:10 4. Andrea Zemanová S:S
02.06.2019 11:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
30.05.2019 16:00 4. Petra Hejduková SK Sportcentrum Roudná 3:6
28.05.2019 18:00 4. Jiří Šebek Dobřany 1:6
19.05.2019 14:00 4. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
30.04.2019 20:00 4. Monika Kosturiková Dobřany 2:6
30.04.2019 07:52 4. Jiří Šebek 6:S Komentáře
29.04.2019 19:00 4. Martin Molnár Dobřany 6:3
27.04.2019 11:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 1:6
10.04.2019 20:00 4. Michaela Gombitová 4:6
01.04.2019 00:10 4. Michaela Gombitová 3:6
31.03.2019 16:00 4. Andrea Zemanová 2:6
27.03.2019 20:00 4. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
23.03.2019 09:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
20.03.2019 20:00 4. Jiří Sladkovský 0:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím