Poslední squashový turnaj si přišlo zahrát celkem 12 hráčů a hráček. Mezi třemi nejlepšími výjimečně nebyl Josef Šafár. :-)

Jak se komu dařilo

Dneska si představíme jednotlivé dvojice, jak se společně utkali ať už v základní skupině nebo potom ve finálových zápasech. :-)

První dívčí dvojice

Jediné dvě holky na turnaji si to spolu rozdali ve skupině útěchy. Kanaďanka Brigitte Heidt s tenistkou Andreou Bujáčkovou. :-) Zápas skončil 2:1 pro Andreu.


Finálová "slovenská" dvojice

Michal Ragula si to rozdal s Jurajem Tokárem = souboj dvou bratrů ze Slovenska. Na sety 2:0 vyhrál Michal ve fotbalovém dresu. :-)


Bronzová dvojice

V souboji o třetí místo si to rozdali kluci Roman Šimáček (ten opálenější) a Dušan Kvaska. Kluci zápas taky zvládli na 2 sety nakonec pro Romana. 


Taktizující dvojice

Tak tady to vypadá, že si kluci stříhají, kdo vyhraje. :-) Petr Novotný s Josefem Šafářem. 


Běhací dvojice

Kluci Josef Pivnička s Vláďou Horkým si zahráli o vítěze spodní skupiny. Nakonec vyhrál Vláďa a ovládl tak tuto skupinu.


Oddělená dvojice

A Titus Schlicker a Petr Poupě, kteří nejsou zachyceni při společné hře, takže je dám každého odděleně. První foto Titus s dlouhými vlasy a na druhé Petr v neonovém tričku.


Všem moc gratulujeme a na celkové výsledky se můžete podívat zde.

Tak takový byl poslední turnaj ve squashi v Brně v roce 2018. Na příštím turnaji už 12.ledna se zase s Julčou těšíme. :-) Krásnéééé Vánoce. 


Terka Navrátilová - správkyně ligy v Brně

Nejbližší podobná akce

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím