Pingpongový turnaj v Praze - Září 2/2 2021

Drama o každý balón

V pátek 24.9.2021 se na pražském Hamru uskutečnil turnaj VašíLigy s rekordní účastí. Celkem 26 hráčů bojovalo o titul.

Černým koněm turnaje byl špičkový handicapovaný sportovec Bohuslav Hůlka, který na svém vozíku drtil jednoho soupeře za druhým. Bohužel smolně prohrál set v posledním skupinovém zápase a brány do finální "trojky" mu zůstaly zavřeny a patřila mu 5. příčka. Vítězem turnaje se stal již po druhé Pavel Stejskal, který se tentokrát opravdu hodně zapotil a titul si po svých výkonech zasloužil.

Turnaj byl tenktokrát speciální, jelikož od začátku do konce se odehrával skupinovým systémem a postupovalo se do vyšších a vyšších skupin. Tím se odehrálo několik dramat, kdy například Ondřej Šebek postoupil z úvodní skupiny o jediný míček! Nebo David Grym, který postoupil do finálové "trojky" o pouhé dva balôny oproti Petře Malé, která byla tento den nejúspěšnější ženou a v celkovém pořadí jí patřila 4. příčka.

Stupně vítězů

1. Pavel Stejskal & Petrá Malá
  2. Jiří Medlin & Jitka Maršíková
  3. David Grym & Janá Horská

Poděkování

všem hráčům za fantastickou atmosféru a parádní sportovní výkony.

Turnaj je pořádán ve spolupráci s rodinnou firmou Sport Spin s.r.o. působící ve stolním tenise od roku 1993.