Pingpongový turnaj v Praze - červenec 2/2

Druhý červencový turnaj ve stolním tenise

Nebyla kvantita, ale byla kvalita! Turnaje se zúčastnil sice malý počet hráčů, ale za to všichni hráči vyšší úrovně.

Na turnaj se po delší pauze objevil Kamil Bandžak a přinesl sebou velkou formu. Vyhrál celý turnaj, ačkoliv cesta nebyla vůbec snadná a už od prvního kola v pavouku neměl snadné soupeře. Ve finále porazil Lukáše Fedačka, u kterého se projevila tréninková absence. Bronz tentokrát vyhrál Dimitrii Orlov, který má 3. medaili v řadě (zlatá, stříbrná a teď bronzová).

Doufám, že i následující turnaje se ponesou v podobném duchu jako tento a dorazí vás co nejvíce. Uvidíme se za 21 dní od 19 hodin na pátečním turnaji v Praze na Hamru.

Stupně vítězů

1. Kamil Bandžak
  2. Lukáš Fedačko
  3. Dimitrii Orlov

Poděkování

všem hráčům za fantastickou atmosféru a parádní sportovní výkony.

Turnaj je pořádán ve spolupráci s rodinnou firmou Sport Spin s.r.o. působící ve stolním tenise od roku 1993.