První badmintonový turnaj roku 2020 v Brně dopadl na jedničku. V obou kategoriích jsme viděli grandiózní finále.

Dvě ženy v první desítce

Na singly dorazilo 5 žen, z toho dvě skončily v první desítce. To je moc pěkné, co je ale ještě skvělejší, že Klára Pšenková se utkala ve finálovém zápase s Tomášem Reblem. První místo bohužel nezískala, ale říkám si, že je to možná dobře, protože to by asi kluci nerozdýchali. :-) O třetí místo se utkali Ondra Vyvadil s Davidem Balounem. Byla to také bitva, která skončila vítězně pro Ondru Vyvozila. 

Klárka při podání

Markéta Mazalová předvedla taky moc pěkný výkon, v posledním zápase o 7.místo si to rozdala s Markem Mácou, kterého porazila a 7.místo bylo její. :-) Gratuluji všem umístěným.

Markéta při hře.

Čtyřhry

Ve čtyřhrách se utkalo 11 týmů, byly 2 základní skupiny a poté pavouk 8 a spodní skupina pro 3 zbylé týmy. Pojďme se podívat na týmy. :-)

Tým Přespolní - Verča Reinischová s Dominikem Pliskou

Rodinný tým - Otec se synem Havlátovi aneb Tvrdý jádro :-)

A jdeme na vítězné týmy: O třetí místo se utkali týmy Čerstvá síla (vrchní foto) s The Big Boys - medaili si odnesli kluci z Čerstvé síly, výhra 2:0 na sety.

A ve finále se utkaly týmy Duo (vrchní foto) s Vlhkým dotekem. Vlhký dotek byl po celou dobu vlhký a odnesl si zlatou medaili. :-) Vyhráli 2:1 na sety. Gratulujeme.

Foto vítězů na konec - úsměv prosím

Děkuji všem za parádní turnaj a skvělou atmosféru a v únoru (29.2. na turnaji) se na vás zase těším. :-)

Terka Navrátilová - správkyně ligy v Brně


Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím