Běžecký závod pohledem umělé inteligence

Tentokrát jsem zkusil nechat vytvořit článek ze závodu umělou inteligenci. Konkrétně ChatGPT 3.5 pro text a Deeply pro úvodní fotku. Co říkáš na výsledek? Mám to zase příště psát já? :)

Praha - Devátý letošní závod VAŠÍ LIGY, konaný 30. srpna 2023 v Braníku, přilákal nadšence běhání ze všech věkových kategorií. Toto sportovní událost byla rozdělena do čtyř hlavních kategorií: muži do 40 let, muži 40+, ženy do 40 let a ženy 40+. Běžci si mohli vybrat závod na 10 km a na 5 km, který startoval pět minut po desetikilometrovém závodě. Celkový počet účastníků dosáhl na 208 běžců a běžkyň, z toho 117 se rozhodlo závodit na trati 5 km a 91 na trati 10 km.

5 km kategorie do 15 let

V této kategorii mladých běžkyň se první místo dostala Klára Ondráčková s časem 0:25:11. Na druhém místě skončila Karolína Kunstátová s časem 0:37:14.

5 km kategorie do 40 let muži

Martin Muzikář si vyběhl první místo v kategorii i celkově s časem 0:16:38, druhý byl Radim Mádr s časem 0:17:17 a třetí místo obsadil Jan Kaliberka s časem 0:17:39.

5 km kategorie 40+ muži

Muži nad 40 let se v kategorii 5 km také prezentovali. Jiří Kadlec se stal vítězem s časem 0:17:36, následován Michaelem Smithem s časem 0:17:52 a Janem Hušákem s časem 0:18:09.

5 km kategorie do 40 let ženy

Mezi ženami do 40 let se na 5 km trati závodilo také. Klára Kačerovská dosáhla prvního místa s časem 0:18:57, druhá byla Natálie Klapková s časem 0:20:59 a třetí místo obsadila Kristyna Klapetková s časem 0:21:05.

5 km kategorie 40+ ženy

Ženy nad 40 let se také střetly na 5 km trati. Iveta Vlckova se stala vítězkou s časem 0:20:55, druhá byla Radana Hušáková s časem 0:22:12 a třetí místo obsadila Martina Čížková s časem 0:22:22.

Nevyhlašované kategorie na místě

V kategoriích pro zkušené běžce se také našli vítězové, kteří svými výkony oslnili. Muži ve věku 50-59 let byli reprezentováni Janem Jirovským, který si vyběhl první místo s časem 0:19:47. Ve věkové kategorii 60+ muži zvítězil Zdeněk Skácel s časem 0:25:22.

V kategorii žen 50-59 let si první místo vyběhla Petra Rappoccio s časem 0:22:45. I přes absenci kategorie 60+ ženy, stojí jejich úsilí a odhodlání za uznáním. Gratulujeme všem vítězům v těchto kategoriích a děkujeme za jejich inspirativní výkony. Běhání je sport, který nezná věkové hranice, a ti, kteří se ho zúčastnili, to potvrdili.

10 km kategorie do 40 let muži

V této kategorii se soutěžilo o titul nejrychlejšího mladšího muže na trati dlouhé 10 kilometrů. Jiří Václavík si vyběhl první místo s časem 0:35:19, následovaný Matyášem Urbanem, který doběhl za 0:36:06. Třetí místo obsadil Aleš Kule s časem 0:36:09. Tito běžci předvedli skvělý výkon a ukázali, že v kategorii do 40 let mají neuvěřitelný potenciál.

10 km kategorie 40+ muži

Muži nad 40 let rovněž prokázali své běžecké schopnosti v této kategorii. Jiří Kabelka si odnesl první místo s časem 0:36:40, druhý byl Ricardo Goncalves s časem 0:37:46 a třetí místo obsadil Michal Fejgl s časem 0:38:11. Tito zkušení běžci ukázali, že věk není překážkou pro rychlé a vytrvalé běhání.

10 km kategorie do 40 let ženy

Ženy do 40 let také předvedly skvělé běžecké dovednosti. Marie Švandrlíková se stala vítězkou této kategorie s časem 0:40:46. Na druhém místě skončila Denisa Štukbauerová s časem 0:42:57 a třetí místo obsadila Andrea Mokrejšová s časem 0:43:38. Tyto ženy ukázaly, že mají velký potenciál a jsou připraveny konkurovat i v náročných běžeckých soutěžích.

10 km kategorie 40+ ženy

Ve věkové kategorii žen nad 40 let se na první místo dostala Eva Drábeková s časem 0:42:00. Na druhém a třetím místě skončily Petra Davídková s časem 0:45:22 a Linda Morávková s časem 0:45:24. Tyto ženy se představily ve skvělém běžeckém výkon a dokázaly, že věk není brzdou pro aktivní a zdravý životní styl.

Také v kategoriích pro zkušené běžce byly výkony působivé. V kategorii mužů ve věku 50-59 let dosáhl Rudolf Ferbar výborného času 0:47:43 a získal první místo. Ve stejné kategorii pro ženy si Dana Jiřičná vyběhla první místo s časem 0:47:18.

Ve věkové kategorii 60+ muži nás ohromil Vladimír Vacarda s časem 0:40:11, ukazujíc, že věk není překážkou pro rychlé běhání. V kategorii žen 60+ let byla nejlepší Anna Křepelová, která zaběhla 10 km za 0:56:30. Gratulujeme všem vítězům v těchto kategoriích za jejich vytrvalost a běžecké dovednosti, které nás nadchly.

Celkově byl devátý závod VAŠÍ LIGY 2023 úspěšným a pestrým sportovním zážitkem pro všechny zúčastněné běžce a běžkyně. Gratulujeme všem vítězům a účastníkům a těšíme se na další tři závody tohoto ročníku. Běžecká sezóna 2023 je stále v plném proudu a nabízí mnoho vzrušujících momentů pro všechny běžecké nadšence.

Tímto bychom také rádi poděkovali našim partnerům, kteří nám pomohli udělat tento závod ještě lepším zážitkem: pivovar Moucha, Lifefood, Topsports centrum, Top4Running, Mercuria Laser Game, Bowling Radava, SLS3, Complex Fitness a Get Out Fun. Vaše podpora a spolupráce jsou pro nás neocenitelné. Děkujeme vám!