Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.04.2024 |
19:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
25.04.2024 |
21:00 |
4. |
Tymi team
(P. Tymeš,
R. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
12.04.2024 |
17:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
11.04.2024 |
18:30 |
4. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
22.03.2024 |
16:00 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.03.2024 |
20:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.03.2024 |
17:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.03.2024 |
17:00 |
4. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.02.2024 |
18:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.02.2024 |
18:30 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.02.2024 |
17:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
17.02.2024 |
17:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.02.2024 |
18:30 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.01.2024 |
21:38 |
5. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.01.2024 |
17:00 |
5. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
25.01.2024 |
08:00 |
5. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
19.01.2024 |
18:30 |
5. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
19.12.2023 |
09:47 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.12.2023 |
18:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.12.2023 |
19:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
02.12.2023 |
20:00 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
28.11.2023 |
18:17 |
5. |
Los Plácalos
(T. Kulík,
M. Bauerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.11.2023 |
17:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
16.11.2023 |
20:00 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.11.2023 |
20:30 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.10.2023 |
20:00 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.10.2023 |
20:00 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
11.10.2023 |
19:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
08.10.2023 |
18:00 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
26.09.2023 |
19:00 |
5. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.09.2023 |
19:00 |
5. |
Unicorn Risky Business
(L. Rothova,
P. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
21.09.2023 |
21:00 |
5. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.09.2023 |
20:30 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.08.2023 |
20:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.08.2023 |
17:30 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.08.2023 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.08.2023 |
20:00 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.07.2023 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.07.2023 |
19:00 |
5. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.07.2023 |
19:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.07.2023 |
18:00 |
5. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
13.06.2023 |
21:00 |
5. |
Černí fleci
(N. Vypior,
V. Flek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
11.06.2023 |
18:00 |
5. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.06.2023 |
20:00 |
5. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
08.06.2023 |
20:00 |
5. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
23.05.2023 |
18:45 |
6. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.05.2023 |
18:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.05.2023 |
20:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
21.05.2023 |
19:00 |
6. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.05.2023 |
18:45 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:S |
Komentáře
|
01.05.2023 |
18:45 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.05.2023 |
17:30 |
7. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
25.04.2023 |
18:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
24.04.2023 |
18:45 |
7. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
30.03.2023 |
17:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
27.03.2023 |
19:00 |
6. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
09.03.2023 |
17:30 |
6. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
05.03.2023 |
19:00 |
6. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
28.02.2023 |
22:17 |
5. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.02.2023 |
17:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
26.02.2023 |
16:30 |
5. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
19.02.2023 |
17:00 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.01.2023 |
19:00 |
6. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
23.01.2023 |
10:54 |
6. |
Snowflakes
(I. Peřina,
A. Dubšík)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.01.2023 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
11.01.2023 |
20:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
27.12.2022 |
17:00 |
5. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
21.12.2022 |
20:00 |
5. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
19.12.2022 |
17:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
12.12.2022 |
18:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
01.12.2022 |
00:10 |
5. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
|
3:S |
|
21.11.2022 |
20:30 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.11.2022 |
10:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
09.11.2022 |
19:00 |
5. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
31.10.2022 |
20:00 |
5. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Komentáře
|
26.10.2022 |
21:00 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.10.2022 |
20:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
14.10.2022 |
18:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
02.10.2022 |
09:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
28.09.2022 |
21:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
26.09.2022 |
21:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
18.09.2022 |
20:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.08.2022 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.08.2022 |
20:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.08.2022 |
19:30 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
Komentáře
|
03.08.2022 |
18:00 |
4. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.07.2022 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
21.07.2022 |
18:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.07.2022 |
10:36 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.07.2022 |
18:00 |
4. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
3:S |
|
29.06.2022 |
17:00 |
5. |
Hopíci
(H. Pilát,
K. Levá)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
|
20.06.2022 |
20:30 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
17.06.2022 |
17:00 |
5. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
27.05.2022 |
17:00 |
5. |
bobo
(V. Bobovska,
U. 46634)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
20.05.2022 |
20:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
19.05.2022 |
20:30 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.05.2022 |
18:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
29.04.2022 |
17:00 |
5. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
25.04.2022 |
19:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
|
13.04.2022 |
20:00 |
5. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
11.04.2022 |
20:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
30.03.2022 |
20:30 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
29.03.2022 |
21:00 |
5. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
25.03.2022 |
17:30 |
5. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
19.03.2022 |
17:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
21.02.2022 |
17:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
15.02.2022 |
20:00 |
5. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
09.02.2022 |
20:30 |
5. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
06.02.2022 |
19:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
30.01.2022 |
09:00 |
5. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
19.01.2022 |
19:30 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.01.2022 |
18:00 |
5. |
Kočičáci
(K. Kočí,
H. Kočí)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.01.2022 |
20:00 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
29.12.2021 |
18:00 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.12.2021 |
11:43 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.12.2021 |
19:00 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
15.12.2021 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.11.2021 |
09:00 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
15.11.2021 |
21:00 |
5. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
14.11.2021 |
19:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.11.2021 |
17:00 |
5. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
4. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
4. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
S:S |
|
01.08.2021 |
18:17 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.08.2021 |
16:13 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.06.2021 |
11:05 |
3. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:S |
Komentáře
|
28.06.2021 |
20:30 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
07.06.2021 |
19:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
05.10.2020 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
S:S |
|
03.10.2020 |
16:53 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.09.2020 |
19:00 |
5. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.09.2020 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
04.09.2020 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
28.08.2020 |
17:30 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
20.08.2020 |
19:00 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
17.08.2020 |
18:30 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
06.08.2020 |
20:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
05.08.2020 |
17:30 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
02.08.2020 |
18:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
24.07.2020 |
18:00 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
08.07.2020 |
19:39 |
6. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.06.2020 |
19:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
28.06.2020 |
19:00 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
26.06.2020 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
07.06.2020 |
18:00 |
6. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
03.06.2020 |
20:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
27.05.2020 |
19:30 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
24.05.2020 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
S:S |
|
13.05.2020 |
17:30 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.03.2020 |
18:30 |
7. |
Dezertéři
(P. Janíček,
K. Hrtánová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
28.02.2020 |
17:00 |
8. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
14.02.2020 |
19:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.02.2020 |
18:00 |
8. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
08.02.2020 |
17:00 |
8. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
24.01.2020 |
18:00 |
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
17.01.2020 |
09:09 |
7. |
Kdo S Koho
(D. Kacafírek,
K. Pšenková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.01.2020 |
20:30 |
7. |
Maja
(M. Babůněk,
J. Kuličková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Komentáře
|
10.01.2020 |
16:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
02.01.2020 |
00:10 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
|
18.12.2019 |
17:30 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.12.2019 |
16:00 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
14.12.2019 |
17:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
16.11.2019 |
19:00 |
7. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
16.11.2019 |
17:00 |
7. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
08.11.2019 |
18:00 |
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
30.10.2019 |
21:00 |
7. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
29.10.2019 |
15:37 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.10.2019 |
19:00 |
7. |
Multipla
(F. Skřivánek,
J. Čaputa)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
09.10.2019 |
20:30 |
7. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
27.09.2019 |
18:00 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.09.2019 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
11.09.2019 |
20:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
04.09.2019 |
21:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
28.08.2019 |
20:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
25.08.2019 |
17:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
14.08.2019 |
17:30 |
6. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
05.08.2019 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
21.07.2019 |
11:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
18.07.2019 |
19:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.07.2019 |
19:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.07.2019 |
20:00 |
5. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
20.06.2019 |
21:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
14.06.2019 |
20:00 |
6. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
14.06.2019 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
13.06.2019 |
19:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
31.05.2019 |
19:00 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
26.05.2019 |
18:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
21.05.2019 |
21:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
13.05.2019 |
19:30 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.04.2019 |
20:00 |
7. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.04.2019 |
19:30 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.04.2019 |
19:30 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
06.04.2019 |
18:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
26.03.2019 |
20:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.03.2019 |
20:00 |
8. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
18.03.2019 |
17:00 |
8. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.03.2019 |
19:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
27.02.2019 |
20:30 |
9. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
23.02.2019 |
12:00 |
9. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.02.2019 |
19:30 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
17.02.2019 |
15:30 |
9. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
23.01.2019 |
19:00 |
8. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
19.01.2019 |
19:00 |
8. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
16.01.2019 |
20:00 |
8. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
09.01.2019 |
20:30 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
29.12.2018 |
19:00 |
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
17.12.2018 |
20:00 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
10.12.2018 |
20:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
09.12.2018 |
19:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
30.11.2018 |
18:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
26.11.2018 |
13:30 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.11.2018 |
20:00 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.11.2018 |
17:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
28.10.2018 |
18:00 |
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
19.10.2018 |
19:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
17.10.2018 |
19:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
17.10.2018 |
18:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
30.09.2018 |
11:27 |
7. |
RB Team
(M. Moravec,
O. Zajíc)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.09.2018 |
19:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.09.2018 |
18:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
20.09.2018 |
08:27 |
7. |
Erka
(O. Mika,
Z. Schlibener)
|
|
3:S |
Komentáře
|
31.08.2018 |
17:00 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
29.08.2018 |
19:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
29.08.2018 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
18.08.2018 |
18:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
30.07.2018 |
19:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
25.07.2018 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
18.07.2018 |
18:30 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
18.07.2018 |
18:00 |
7. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
30.06.2018 |
08:00 |
6. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
27.06.2018 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
15.06.2018 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
02.06.2018 |
19:00 |
7. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.05.2018 |
19:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.05.2018 |
19:30 |
7. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
09.05.2018 |
19:00 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
25.04.2018 |
19:00 |
8. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Sport Troja |
3:1 |
Komentáře
|
18.04.2018 |
21:30 |
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
06.04.2018 |
20:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
29.03.2018 |
20:00 |
7. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.03.2018 |
06:00 |
7. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Sportcentrum Uhříněves |
0:3 |
|
26.02.2018 |
20:00 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.02.2018 |
19:30 |
7. |
Jemná ručka
(M. Česák,
L. Nováková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
15.02.2018 |
19:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
18.01.2018 |
21:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
S:3 |
|
02.01.2018 |
10:20 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:20 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:20 |
6. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
|
S:S |
|
14.12.2017 |
21:30 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
01.12.2017 |
10:20 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
S:S |
|
01.12.2017 |
10:20 |
5. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
S:S |
|
01.12.2017 |
10:20 |
5. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
|
S:S |
|
29.10.2017 |
22:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
19.10.2017 |
21:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
16.10.2017 |
19:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
05.10.2017 |
20:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
27.09.2017 |
18:30 |
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:0 |
|
11.09.2017 |
21:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.09.2017 |
20:30 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
04.09.2017 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
25.08.2017 |
21:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.08.2017 |
20:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
24.08.2017 |
21:00 |
6. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.08.2017 |
20:00 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
28.07.2017 |
16:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
14.07.2017 |
19:30 |
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
13.07.2017 |
20:00 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.07.2017 |
18:00 |
6. |
Los Latinos
(S. Liška,
T. Romero Allsop)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
25.06.2017 |
16:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
2:3 |
|
10.06.2017 |
10:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.06.2017 |
19:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.06.2017 |
21:00 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.05.2017 |
09:00 |
7. |
Satchmo team
(Z. Schlibener,
L. Šaňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
17.05.2017 |
20:00 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.05.2017 |
21:00 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.05.2017 |
18:30 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.04.2017 |
20:00 |
7. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
19.04.2017 |
19:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
12.04.2017 |
17:00 |
7. |
Satchmo team
(Z. Schlibener,
L. Šaňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.04.2017 |
09:00 |
7. |
2STARS
(Z. Kolaříková,
E. Perski)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.04.2017 |
20:00 |
7. |
Čumáček
(D. Mrkosová,
P. Dobroucký)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
VelHod
(L. Velíšek,
M. Hodíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Bobošství
(K. Levá,
L. Albert)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
MiSa
(S. Konečná,
M. Kovács)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|