Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
27.09.2020 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
24.09.2020 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:0 |
|
22.09.2020 |
20:00 |
2. |
Kiwi
(Z. Mandelíková,
P. Polak)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.09.2020 |
20:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
15.09.2020 |
20:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
01.09.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.08.2020 |
19:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
18.08.2020 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
12.08.2020 |
20:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
04.08.2020 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
28.07.2020 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
26.07.2020 |
20:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
21.07.2020 |
20:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
07.07.2020 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
05.07.2020 |
18:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
2:3 |
|
23.06.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.06.2020 |
19:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
10.06.2020 |
09:22 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.06.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
02.06.2020 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
26.05.2020 |
20:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
20.05.2020 |
21:54 |
1. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.05.2020 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
16.05.2020 |
15:33 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
Komentáře
|
10.03.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
29.02.2020 |
22:44 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.02.2020 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
25.02.2020 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.02.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
28.01.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.01.2020 |
20:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
14.01.2020 |
20:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
07.01.2020 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
17.12.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
17.12.2019 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
14.12.2019 |
16:00 |
1. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Sprint |
3:1 |
|
10.12.2019 |
20:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.11.2019 |
20:00 |
1. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
22.11.2019 |
17:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.11.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
17.11.2019 |
20:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
3:0 |
|
29.10.2019 |
20:00 |
1. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
22.10.2019 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
17.10.2019 |
20:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
13.10.2019 |
19:00 |
1. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
21.09.2019 |
18:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.09.2019 |
20:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.09.2019 |
20:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.09.2019 |
20:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
29.08.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.08.2019 |
19:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Sprint |
0:3 |
|
23.08.2019 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.08.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
16.07.2019 |
20:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
Komentáře
|
11.07.2019 |
19:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
3:0 |
|
07.07.2019 |
20:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
02.07.2019 |
20:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
30.06.2019 |
17:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
23.06.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
16.06.2019 |
19:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Sprint |
0:3 |
|
13.06.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
30.05.2019 |
18:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.05.2019 |
20:00 |
3. |
Princezny
(P. Sejková,
L. Syrovátková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
12.05.2019 |
17:00 |
3. |
DuosBadmintos
(J. Mičánek,
T. Zhoř)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
05.05.2019 |
17:00 |
3. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
28.04.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
28.04.2019 |
19:00 |
2. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
14.04.2019 |
17:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
11.04.2019 |
20:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
24.03.2019 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
23.03.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.03.2019 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
14.03.2019 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
03.03.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
02.03.2019 |
18:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.02.2019 |
20:00 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
26.02.2019 |
20:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
29.01.2019 |
20:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.01.2019 |
23:12 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.01.2019 |
18:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
08.01.2019 |
20:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
18.12.2018 |
20:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
16.12.2018 |
18:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
11.12.2018 |
20:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
09.12.2018 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
3:1 |
|
29.11.2018 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
3:2 |
|
27.11.2018 |
20:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.11.2018 |
19:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.11.2018 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.10.2018 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:0 |
|
23.10.2018 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
18.10.2018 |
17:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
16.10.2018 |
19:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
25.09.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.09.2018 |
20:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.09.2018 |
19:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
06.09.2018 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
30.08.2018 |
20:00 |
2. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
28.08.2018 |
20:00 |
2. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.08.2018 |
20:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
19.08.2018 |
19:00 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.07.2018 |
19:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
15.07.2018 |
20:00 |
3. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
10.07.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
08.07.2018 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:1 |
|
28.06.2018 |
20:00 |
2. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.06.2018 |
20:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
16.06.2018 |
19:00 |
2. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
Sprint |
1:3 |
|
12.06.2018 |
20:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
29.05.2018 |
20:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
27.05.2018 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
22.05.2018 |
20:00 |
3. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
20.05.2018 |
19:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
25.04.2018 |
10:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
15.04.2018 |
19:00 |
3. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
31.03.2018 |
17:00 |
3. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
27.03.2018 |
20:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
3:2 |
|
25.03.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
10.03.2018 |
09:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.02.2018 |
19:00 |
3. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.02.2018 |
19:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
10.02.2018 |
17:30 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
10.02.2018 |
17:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
30.01.2018 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
23.01.2018 |
20:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
20.01.2018 |
19:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
16.01.2018 |
20:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
28.12.2017 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
18.12.2017 |
19:30 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
16.12.2017 |
10:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
12.12.2017 |
20:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
29.11.2017 |
20:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
28.11.2017 |
20:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
19.11.2017 |
18:00 |
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
14.11.2017 |
20:00 |
3. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.10.2017 |
13:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.10.2017 |
20:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
24.10.2017 |
20:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.10.2017 |
20:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
18.06.2017 |
20:00 |
2. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
2:3 |
|
13.06.2017 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
04.06.2017 |
19:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
22.05.2017 |
20:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
19.05.2017 |
08:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
3:S |
|
15.05.2017 |
20:00 |
3. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sprint |
3:0 |
|
09.05.2017 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
25.04.2017 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
15.04.2017 |
18:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
1:3 |
|
11.04.2017 |
20:30 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
11.04.2017 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
30.03.2017 |
20:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
28.03.2017 |
19:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
07.03.2017 |
20:30 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
07.03.2017 |
19:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
28.02.2017 |
20:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.02.2017 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.02.2017 |
08:00 |
2. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.02.2017 |
20:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
31.01.2017 |
19:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
24.01.2017 |
19:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
12.01.2017 |
20:00 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
10.01.2017 |
19:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
23.12.2016 |
10:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
22.12.2016 |
21:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Komentáře
|
05.12.2016 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:0 |
|
04.12.2016 |
18:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
29.11.2016 |
18:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
22.11.2016 |
20:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
22.11.2016 |
19:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
|
0:3 |
|
18.11.2016 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.10.2016 |
17:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
25.10.2016 |
19:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
19.10.2016 |
20:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
17.10.2016 |
20:30 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
27.09.2016 |
19:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
20.09.2016 |
19:30 |
3. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
20.09.2016 |
19:00 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
19.09.2016 |
20:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:0 |
|
30.08.2016 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.08.2016 |
10:00 |
2. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
0:3 |
|
23.08.2016 |
19:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
21.08.2016 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
09.08.2016 |
19:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.07.2016 |
20:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.07.2016 |
20:00 |
3. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
11.07.2016 |
20:30 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
07.07.2016 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
22.06.2016 |
20:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
20.06.2016 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
0:3 |
|
14.06.2016 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
12.06.2016 |
20:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
12.06.2016 |
20:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.05.2016 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
17.05.2016 |
20:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
17.05.2016 |
19:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
10.05.2016 |
20:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
10.05.2016 |
19:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
23.04.2016 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.04.2016 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
12.04.2016 |
19:30 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
12.04.2016 |
19:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
05.04.2016 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
29.03.2016 |
19:00 |
3. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
25.03.2016 |
11:00 |
3. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
22.03.2016 |
19:30 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
22.03.2016 |
19:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
15.03.2016 |
19:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
29.02.2016 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
23.02.2016 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
16.02.2016 |
20:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
14.02.2016 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
10.02.2016 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
25.01.2016 |
20:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.01.2016 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
11.01.2016 |
20:00 |
3. |
Mauíci
(L. Mauer,
E. Mauerová)
|
Sprint |
3:0 |
|
29.12.2015 |
17:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
22.12.2015 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
19.12.2015 |
19:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
17:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
05.12.2015 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
28.11.2015 |
18:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
0:3 |
|
22.11.2015 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.11.2015 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
10.11.2015 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.10.2015 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
25.10.2015 |
16:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
20.10.2015 |
19:00 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
18.10.2015 |
16:00 |
2. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
28.09.2015 |
17:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
15.09.2015 |
19:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
06.09.2015 |
19:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
06.09.2015 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
25.08.2015 |
19:00 |
2. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
20.08.2015 |
17:00 |
2. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
18.08.2015 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
11.08.2015 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
26.07.2015 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
23.07.2015 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.07.2015 |
09:30 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sprint |
0:3 |
|
09.07.2015 |
18:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
30.06.2015 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.06.2015 |
18:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.06.2015 |
19:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
09.06.2015 |
18:00 |
2. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.05.2015 |
14:30 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
19.05.2015 |
19:00 |
2. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
12.05.2015 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
10.05.2015 |
20:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
05.05.2015 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
28.04.2015 |
19:00 |
2. |
bad guys
(M. Dufka,
D. Přecechtěl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
26.04.2015 |
17:00 |
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
21.04.2015 |
19:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
14.04.2015 |
19:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
25.03.2015 |
21:00 |
3. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
Komentáře
|
22.03.2015 |
14:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
17.03.2015 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
10.03.2015 |
20:00 |
3. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
22.02.2015 |
11:00 |
3. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
21.02.2015 |
12:00 |
3. |
VV
(V. Holý,
V. Kabrhel)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
17.02.2015 |
20:00 |
3. |
Lukáš 'Izmi' Veselý
(L. Veselý,
M. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.02.2015 |
19:00 |
3. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
22.01.2015 |
14:00 |
4. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.01.2015 |
20:00 |
4. |
Meteor L&M
(L. Závodná,
M. Závodný)
|
Club Classic |
3:0 |
|
17.01.2015 |
11:30 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.01.2015 |
19:00 |
4. |
Kudrnka
(H. Šášková,
P. Šášek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
07.01.2015 |
19:00 |
4. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
|
|
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Dokoupilovci
(A. Černá,
T. D)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
|
3:S |
|