Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
27.04.2023 |
20:00 |
4. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
27.04.2023 |
19:00 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.04.2023 |
21:08 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.04.2023 |
19:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
2. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.11.2021 |
19:30 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.11.2021 |
19:30 |
2. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
04.11.2021 |
20:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
30.06.2020 |
09:13 |
3. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.06.2020 |
09:13 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.06.2020 |
09:13 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.06.2020 |
09:13 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.12.2019 |
00:10 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:3 |
|
27.11.2019 |
20:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
21.11.2019 |
19:30 |
4. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
06.11.2019 |
19:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.10.2019 |
20:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.10.2019 |
18:30 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.10.2019 |
18:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.10.2019 |
19:00 |
4. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.05.2019 |
20:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
25.05.2019 |
13:03 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.05.2019 |
13:02 |
5. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.05.2019 |
19:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
27.04.2019 |
19:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.04.2019 |
19:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.04.2019 |
19:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
11.04.2019 |
19:30 |
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.03.2019 |
16:53 |
4. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.03.2019 |
20:00 |
4. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.03.2019 |
10:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
06.03.2019 |
19:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
02.03.2019 |
18:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.02.2019 |
19:30 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.02.2019 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.02.2019 |
20:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.01.2019 |
19:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.01.2019 |
07:30 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
17.01.2019 |
19:30 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.01.2019 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
29.11.2018 |
19:30 |
5. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.11.2018 |
09:13 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.11.2018 |
20:54 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
14.11.2018 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
25.10.2018 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.10.2018 |
20:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.10.2018 |
19:30 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
11.10.2018 |
19:30 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
20.09.2018 |
19:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
13.09.2018 |
20:00 |
5. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
09.09.2018 |
20:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
05.09.2018 |
19:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
02.09.2018 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.08.2018 |
17:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
Komentáře
|
30.08.2018 |
19:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.08.2018 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.07.2018 |
19:00 |
4. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
29.07.2018 |
10:00 |
4. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.07.2018 |
18:30 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.06.2018 |
19:30 |
3. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.05.2018 |
14:47 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
3:S |
|
20.05.2018 |
19:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
17.05.2018 |
21:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.05.2018 |
20:00 |
4. |
Křupky
(P. Červenka,
A. Koubková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
29.04.2018 |
20:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
13.04.2018 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
08.04.2018 |
21:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
28.03.2018 |
19:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.03.2018 |
20:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.03.2018 |
20:30 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
10:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.02.2018 |
17:30 |
4. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
16.02.2018 |
19:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
07.02.2018 |
20:00 |
4. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
31.01.2018 |
19:30 |
5. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
26.01.2018 |
18:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
10.01.2018 |
20:30 |
5. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
27.12.2017 |
09:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.12.2017 |
21:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
21.12.2017 |
20:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.12.2017 |
18:30 |
4. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.11.2017 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.11.2017 |
12:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.11.2017 |
12:30 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
05.11.2017 |
15:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
25.10.2017 |
20:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
23.10.2017 |
20:30 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.10.2017 |
19:00 |
4. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
09.10.2017 |
19:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.09.2017 |
20:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.09.2017 |
18:30 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
15.09.2017 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
10.09.2017 |
10:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.08.2017 |
19:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
10.08.2017 |
19:00 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.08.2017 |
19:00 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.07.2017 |
18:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
24.07.2017 |
19:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
21.07.2017 |
19:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
17.07.2017 |
20:00 |
5. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
26.06.2017 |
20:30 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.06.2017 |
20:30 |
4. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
12.06.2017 |
20:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
05.06.2017 |
19:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
28.05.2017 |
18:30 |
3. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
23.05.2017 |
07:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
12.05.2017 |
19:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
12.05.2017 |
18:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
26.04.2017 |
20:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
22.04.2017 |
17:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
09.04.2017 |
17:30 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
19.03.2017 |
20:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.03.2017 |
19:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
12.03.2017 |
16:30 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
10.03.2017 |
19:00 |
3. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.02.2017 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.02.2017 |
19:00 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
09.02.2017 |
18:30 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
06.02.2017 |
20:30 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
25.01.2017 |
19:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
12.01.2017 |
19:00 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
12.01.2017 |
18:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
08.01.2017 |
16:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.12.2016 |
18:30 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.12.2016 |
19:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
05.12.2016 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
05.12.2016 |
19:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
27.11.2016 |
17:30 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
25.11.2016 |
07:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
24.11.2016 |
07:00 |
3. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
21.11.2016 |
18:30 |
3. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.11.2016 |
20:30 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
16.10.2016 |
11:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
14.10.2016 |
19:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.10.2016 |
08:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.10.2016 |
19:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
21.09.2016 |
18:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
20.09.2016 |
08:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
16.09.2016 |
17:00 |
3. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
14.09.2016 |
07:30 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
12.09.2016 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
18.08.2016 |
19:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
18.08.2016 |
19:00 |
3. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
15.08.2016 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
03.08.2016 |
19:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.07.2016 |
19:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
27.07.2016 |
18:00 |
3. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
25.07.2016 |
18:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.07.2016 |
19:00 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
17.07.2016 |
18:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
|
|
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
2. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
RB Team
(M. Moravec,
O. Zajíc)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
VplusR
(V. Šťastná,
R. Boháč)
|
|
3:S |
|