Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
02.06.2019 |
21:01 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.06.2019 |
21:00 |
4. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sprint |
0:3 |
|
20.05.2019 |
21:00 |
4. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
20.05.2019 |
16:00 |
4. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
02.05.2019 |
00:10 |
5. |
NaMalamuta!
(O. Štourač,
M. Bělohoubek)
|
|
S:S |
|
29.04.2019 |
07:00 |
5. |
Lucky team
(P. Langer,
V. Škrabal)
|
Sprint |
3:1 |
|
28.04.2019 |
10:00 |
5. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
14.04.2019 |
20:00 |
5. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
01.04.2019 |
00:10 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
S:S |
|
31.03.2019 |
20:30 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sprint |
1:3 |
|
31.03.2019 |
09:00 |
4. |
DuosBadmintos
(J. Mičánek,
T. Zhoř)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
25.03.2019 |
20:00 |
4. |
Krosswindz
(S. Banerjee,
M. Gade)
|
Sprint |
3:1 |
|
26.02.2019 |
20:00 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
21.02.2019 |
18:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:2 |
|
15.02.2019 |
18:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
11.02.2019 |
21:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
24.01.2019 |
20:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
23.01.2019 |
21:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
19.01.2019 |
12:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
18.01.2019 |
17:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
21.12.2018 |
14:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.12.2018 |
20:00 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
13.12.2018 |
18:00 |
5. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:2 |
|
12.12.2018 |
17:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.11.2018 |
20:30 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
27.11.2018 |
21:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.11.2018 |
18:34 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.11.2018 |
19:00 |
5. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
31.10.2018 |
20:30 |
5. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
18.10.2018 |
16:00 |
5. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
09.10.2018 |
20:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
08.10.2018 |
20:00 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Komentáře
|
25.09.2018 |
19:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:2 |
|
20.09.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
11.09.2018 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
0:3 |
|
10.09.2018 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
31.08.2018 |
16:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.08.2018 |
17:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
22.08.2018 |
18:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
30.07.2018 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.07.2018 |
20:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
22.07.2018 |
20:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
03.07.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
1:3 |
|
29.06.2018 |
21:00 |
3. |
Dokoupilovci
(A. Černá,
T. D)
|
Sprint |
3:0 |
|
29.06.2018 |
07:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:1 |
|
28.06.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
19.06.2018 |
16:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
18.06.2018 |
16:00 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
21.05.2018 |
19:00 |
4. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
17.05.2018 |
18:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
11.05.2018 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:1 |
|
08.05.2018 |
19:00 |
4. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
27.04.2018 |
18:00 |
3. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
10.04.2018 |
21:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
0:3 |
|
04.04.2018 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
27.03.2018 |
18:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
26.03.2018 |
21:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:1 |
|
21.03.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
12.03.2018 |
21:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:2 |
|
28.02.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
18.02.2018 |
09:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
16.02.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
2:3 |
|
14.02.2018 |
07:00 |
3. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Sprint |
3:0 |
|
24.01.2018 |
19:00 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
2:3 |
|
15.01.2018 |
09:00 |
4. |
Starobrno
(J. Šplíchal,
J. Soušková)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.01.2018 |
08:00 |
4. |
ReePro
(M. Prokop,
H. Rychnovský)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
11.01.2018 |
08:00 |
4. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.12.2017 |
20:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:2 |
|
08.12.2017 |
14:30 |
4. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
0:3 |
|
24.11.2017 |
21:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
2:3 |
|
13.11.2017 |
21:00 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
2:3 |
|
10.11.2017 |
07:30 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sprint |
3:0 |
|
06.11.2017 |
09:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:2 |
|
31.10.2017 |
21:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
3:2 |
|
29.10.2017 |
09:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
24.10.2017 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
24.10.2017 |
19:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
27.09.2017 |
08:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.09.2017 |
19:00 |
3. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sprint |
3:0 |
|
17.09.2017 |
20:00 |
3. |
Pandy
(J. Kodeš,
P. Liška)
|
Sprint |
3:1 |
|
07.09.2017 |
20:00 |
3. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
29.08.2017 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.08.2017 |
20:00 |
2. |
****
(N. Kubová,
M. Bauer)
|
Sprint |
1:3 |
|
24.08.2017 |
18:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
2:3 |
|
14.08.2017 |
19:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
27.07.2017 |
18:00 |
3. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.07.2017 |
18:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:2 |
|
18.07.2017 |
20:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
2:3 |
|
29.06.2017 |
20:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:2 |
|
20.06.2017 |
18:00 |
3. |
Pandy
(J. Kodeš,
P. Liška)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
15.06.2017 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
15.06.2017 |
09:00 |
3. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sprint |
3:0 |
|
31.05.2017 |
20:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
24.05.2017 |
20:30 |
4. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
17.05.2017 |
11:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
3:S |
|
08.05.2017 |
20:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.04.2017 |
09:00 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.04.2017 |
13:30 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sprint |
3:0 |
|
10.04.2017 |
13:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Sprint |
3:0 |
|
23.03.2017 |
11:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sprint |
3:0 |
|
20.03.2017 |
07:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
1:3 |
|
18.03.2017 |
10:30 |
5. |
Horákovi
(A. Horák,
M. Duchoslavová)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
09.03.2017 |
09:00 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sprint |
3:0 |
|
|
|
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
|
3:S |
|