Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
21.01.2018 |
20:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
3:2 |
|
20.01.2018 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
20.01.2018 |
18:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
14.01.2018 |
14:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.12.2017 |
14:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.12.2017 |
20:30 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
19.12.2017 |
19:30 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
18.12.2017 |
13:00 |
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
3:S |
|
17.12.2017 |
19:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
27.11.2017 |
20:00 |
2. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
27.11.2017 |
17:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:2 |
|
26.11.2017 |
15:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
24.11.2017 |
17:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:1 |
|
23.11.2017 |
20:00 |
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
30.10.2017 |
16:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.10.2017 |
15:30 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.10.2017 |
15:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
1:3 |
|
15.10.2017 |
18:30 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sprint |
0:3 |
|
24.09.2017 |
17:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
11.09.2017 |
19:00 |
2. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
3:0 |
|
11.09.2017 |
17:00 |
2. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
10.09.2017 |
09:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
07.09.2017 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:1 |
|
28.05.2017 |
19:00 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.05.2017 |
17:00 |
2. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
25.05.2017 |
18:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
21.05.2017 |
09:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.04.2017 |
19:00 |
3. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
12.04.2017 |
19:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
12.04.2017 |
13:00 |
3. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Sprint |
3:0 |
|
10.04.2017 |
20:00 |
3. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
28.03.2017 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
25.03.2017 |
09:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
2:3 |
|
23.03.2017 |
18:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.03.2017 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
27.02.2017 |
21:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
26.02.2017 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
26.02.2017 |
18:30 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
20.02.2017 |
17:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
29.01.2017 |
09:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.01.2017 |
08:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sprint |
2:3 |
|
27.01.2017 |
16:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
0:3 |
|
21.01.2017 |
09:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
0:3 |
|
23.12.2016 |
10:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
17.12.2016 |
08:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
16.12.2016 |
14:30 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
08.12.2016 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
18.11.2016 |
18:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
13.11.2016 |
20:00 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
06.11.2016 |
16:00 |
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sprint |
3:0 |
|
06.11.2016 |
09:00 |
3. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
26.10.2016 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
25.10.2016 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
23.10.2016 |
17:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.10.2016 |
18:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
31.05.2016 |
19:30 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
29.05.2016 |
20:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
27.05.2016 |
19:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
20.05.2016 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
15.05.2016 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.04.2016 |
18:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
24.04.2016 |
08:00 |
3. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
17.04.2016 |
09:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Sprint |
3:0 |
|
07.04.2016 |
16:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
04.04.2016 |
20:00 |
3. |
Mauíci
(L. Mauer,
E. Mauerová)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
31.03.2016 |
18:30 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sprint |
2:3 |
|
28.03.2016 |
16:30 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:2 |
|
23.03.2016 |
20:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.03.2016 |
07:30 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.03.2016 |
18:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
1:3 |
|
26.02.2016 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
22.02.2016 |
20:00 |
3. |
Mauíci
(L. Mauer,
E. Mauerová)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
17.02.2016 |
18:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
14.02.2016 |
18:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
27.01.2016 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
2:3 |
|
22.01.2016 |
19:00 |
2. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
22.01.2016 |
18:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
17.01.2016 |
13:30 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
3:1 |
|
17.01.2016 |
10:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
1:3 |
|
23.12.2015 |
15:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
21.12.2015 |
18:30 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
19.12.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
19.12.2015 |
18:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
16.12.2015 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
30.10.2015 |
16:30 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
|
25.10.2015 |
18:00 |
2. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
25.10.2015 |
16:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.10.2015 |
19:00 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
29.06.2015 |
18:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
28.06.2015 |
18:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.06.2015 |
08:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
3:1 |
|
25.06.2015 |
17:00 |
2. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
31.05.2015 |
08:30 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
2:3 |
|
29.05.2015 |
16:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
28.05.2015 |
14:30 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
17.05.2015 |
18:00 |
2. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
14.05.2015 |
20:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sprint |
1:3 |
|
27.04.2015 |
18:00 |
3. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
22.04.2015 |
16:00 |
3. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
19.04.2015 |
08:00 |
3. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sprint |
3:1 |
|
15.04.2015 |
15:00 |
3. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Sprint |
3:1 |
|
18.03.2015 |
15:00 |
2. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
15.03.2015 |
19:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
15.03.2015 |
09:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
08.03.2015 |
09:00 |
2. |
bad guys
(M. Dufka,
D. Přecechtěl)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
18.02.2015 |
15:00 |
3. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.02.2015 |
17:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:1 |
|
11.02.2015 |
15:00 |
3. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
08.02.2015 |
17:00 |
3. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
27.01.2015 |
21:00 |
4. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
22.01.2015 |
14:00 |
4. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.01.2015 |
16:00 |
4. |
Kudrnka
(H. Šášková,
P. Šášek)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
18.01.2015 |
09:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Sprint |
3:1 |
|
21.12.2014 |
19:00 |
5. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
18.12.2014 |
18:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
18.12.2014 |
18:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
14.12.2014 |
13:00 |
5. |
Meteor L&M
(L. Závodná,
M. Závodný)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
04.12.2014 |
16:00 |
5. |
S^2
(a. efghi,
T. Skrášek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
|
|
4. |
Meteor L&M
(L. Závodná,
M. Závodný)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
|
3:S |
|