Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
05.01.2015 |
12:31 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
S:S |
|
05.01.2015 |
12:31 |
4. |
Huberti
(P. Bačkovský,
A. Tománková)
|
|
S:S |
|
01.12.2014 |
14:17 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
S:3 |
|
28.10.2014 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
28.10.2014 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
21.10.2014 |
21:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
20.10.2014 |
21:00 |
3. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
18.09.2014 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.09.2014 |
18:00 |
4. |
ZMazánci
(Z. Vargová,
M. Kuneš)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
11.09.2014 |
20:00 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
28.08.2014 |
21:00 |
3. |
Burros Buenos
(F. Dlouhán,
B. Kašpárková)
|
BEACHPARK |
0:3 |
|
28.08.2014 |
20:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
0:3 |
|
28.08.2014 |
20:00 |
3. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
1:3 |
|
13.08.2014 |
20:00 |
3. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
22.07.2014 |
20:00 |
3. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
17.07.2014 |
20:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
15.07.2014 |
20:00 |
3. |
ZMazánci
(Z. Vargová,
M. Kuneš)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
14.07.2014 |
20:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
01.07.2014 |
12:43 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:S |
|
30.06.2014 |
22:36 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
1:3 |
|
30.06.2014 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
12.06.2014 |
20:00 |
3. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
|
3:0 |
|
31.05.2014 |
08:30 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
25.05.2014 |
20:00 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
22.05.2014 |
21:00 |
4. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
15.05.2014 |
19:00 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
12.05.2014 |
19:00 |
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
24.04.2014 |
20:00 |
5. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
24.04.2014 |
19:00 |
5. |
Swoosh
(J. Jurak,
L. Vacková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
17.04.2014 |
21:00 |
5. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
14.04.2014 |
21:00 |
5. |
Alča a Lumča
(A. Pazderková,
L. Hovančík)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
09.04.2014 |
21:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
31.03.2014 |
08:30 |
6. |
Jana Svatá
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
31.03.2014 |
04:00 |
6. |
Lamíci
(M. Kyzlíková,
T. Hora)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
25.03.2014 |
22:00 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
24.03.2014 |
22:00 |
6. |
Stromeček hoří
(K. Štěpánová,
M. Čepelík)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.02.2014 |
21:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
26.02.2014 |
09:00 |
6. |
Myši
(J. Hamrštík,
L. F)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.02.2014 |
09:00 |
6. |
Hořický trubky
(M. Vokřínek,
I. Kociánová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.02.2014 |
21:30 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
02.02.2014 |
15:43 |
7. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
3:0 |
|
02.02.2014 |
15:43 |
7. |
2B Tým
(B. Talknerová,
B. Sulovská)
|
|
S:S |
|
28.01.2014 |
18:00 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
23.01.2014 |
22:00 |
7. |
Pozdní sběr
(O. Lukášková,
J. Kohoutek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
06.01.2014 |
17:24 |
7. |
Neumímeto
(R. Chmelík,
L. Andrýsková)
|
|
3:0 |
|
06.01.2014 |
17:24 |
7. |
2B Tým
(B. Talknerová,
B. Sulovská)
|
|
3:0 |
|
05.01.2014 |
15:00 |
7. |
Lamíci
(M. Kyzlíková,
T. Hora)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
16.12.2013 |
21:30 |
7. |
Náplavy
(M. Michalský,
A. Svobodová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
28.11.2013 |
22:00 |
6. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
21.11.2013 |
22:00 |
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.11.2013 |
21:00 |
6. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
31.10.2013 |
21:00 |
5. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
30.10.2013 |
21:00 |
5. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
23.10.2013 |
21:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
21.10.2013 |
21:30 |
5. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
03.06.2013 |
00:26 |
5. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
|
S:S |
|
03.06.2013 |
00:26 |
5. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:S |
|
11.05.2013 |
17:00 |
5. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
07.05.2013 |
19:00 |
5. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
29.04.2013 |
17:30 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
18.04.2013 |
15:00 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
14.04.2013 |
18:00 |
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.04.2013 |
21:00 |
5. |
Sandíci
(M. Kalfař,
D. Zelfelová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
08.04.2013 |
21:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
27.03.2013 |
22:00 |
5. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.03.2013 |
21:00 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
21.03.2013 |
22:00 |
5. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
18.03.2013 |
21:00 |
5. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
26.02.2013 |
21:00 |
4. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
25.02.2013 |
21:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
25.02.2013 |
21:00 |
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
19.02.2013 |
21:30 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
11.02.2013 |
17:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.05.2012 |
10:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
16.05.2012 |
21:30 |
3. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
29.04.2012 |
10:00 |
4. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
26.04.2012 |
13:00 |
4. |
DáJa
(J. Machková,
D. Hromádková)
|
|
3:0 |
|
18.04.2012 |
22:00 |
4. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
|
3:0 |
|
16.04.2012 |
21:30 |
4. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
|
3:0 |
|
28.03.2012 |
19:00 |
3. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
26.03.2012 |
21:30 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.03.2012 |
21:00 |
3. |
Čokoloko
(L. Pecháčková,
T. Sabela)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.02.2012 |
21:30 |
2. |
Čokoloko
(L. Pecháčková,
T. Sabela)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.02.2012 |
22:00 |
2. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.02.2012 |
21:30 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.02.2012 |
21:00 |
2. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
|
|
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
DáJa
(J. Machková,
D. Hromádková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Meteor shower
(J. Kozic,
J. Forch)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Romantici
(J. Bušta,
L. Matoušková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
|
3:S |
|