Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
27.09.2016 |
21:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
25.09.2016 |
17:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
15.09.2016 |
21:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
13.09.2016 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
22.08.2016 |
21:00 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
3:0 |
|
22.08.2016 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:1 |
|
15.08.2016 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
3:2 |
|
15.08.2016 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
1:3 |
|
31.07.2016 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
28.07.2016 |
18:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:1 |
|
21.07.2016 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
0:3 |
|
21.07.2016 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
3:0 |
|
28.06.2016 |
18:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
3:2 |
|
21.06.2016 |
20:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
3:1 |
Comments
|
21.06.2016 |
18:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:1 |
|
14.06.2016 |
20:00 |
2. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
29.09.2014 |
21:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
04.09.2014 |
21:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
|
1:3 |
|
04.09.2014 |
20:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
3:1 |
|
28.08.2014 |
20:00 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
3:1 |
|
25.08.2014 |
21:00 |
3. |
Burros Buenos
(F. Dlouhán,
B. Kašpárková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.08.2014 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:1 |
|
24.07.2014 |
20:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
16.07.2014 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
15.07.2014 |
18:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
14.07.2014 |
21:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
2. |
Burros Buenos
(F. Dlouhán,
B. Kašpárková)
|
|
S:S |
|
30.06.2014 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
26.06.2014 |
22:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.05.2014 |
21:30 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
19.05.2014 |
19:30 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
04.05.2014 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
04.05.2014 |
16:00 |
1. |
Rybrcoul a Rampepurda
(M. Sedlatá,
P. Sedlatý)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.04.2014 |
19:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
13.04.2014 |
20:30 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
06.04.2014 |
20:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
31.03.2014 |
09:57 |
1. |
Rybrcoul a Rampepurda
(M. Sedlatá,
P. Sedlatý)
|
|
3:2 |
|
27.03.2014 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.03.2014 |
18:00 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
10.03.2014 |
21:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
02.03.2014 |
14:00 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
02.03.2014 |
13:00 |
1. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.02.2014 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
18.02.2014 |
20:00 |
1. |
Rybrcoul a Rampepurda
(M. Sedlatá,
P. Sedlatý)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
27.01.2014 |
21:30 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
19.01.2014 |
21:00 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
19.01.2014 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
12.01.2014 |
19:30 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
05.01.2014 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
05.01.2014 |
18:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
08.12.2013 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
08.12.2013 |
21:00 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.11.2013 |
21:30 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
10.11.2013 |
20:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
10.11.2013 |
19:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
03.11.2013 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.11.2013 |
12:16 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
|
3:1 |
|
31.10.2013 |
19:00 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.10.2013 |
22:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
01.10.2013 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
09.09.2013 |
21:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
08.09.2013 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
08.09.2013 |
18:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.08.2013 |
22:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
26.08.2013 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.08.2013 |
18:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
13.08.2013 |
21:00 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
01.08.2013 |
03:04 |
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
S:S |
|
24.07.2013 |
20:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
22.07.2013 |
20:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
11.07.2013 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.06.2013 |
20:00 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.06.2013 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.06.2013 |
18:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
19.06.2013 |
19:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.01.2012 |
21:30 |
2. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
15.01.2012 |
21:30 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.12.2011 |
02:30 |
2. |
KK Soja
(M. Koldinský,
B. Kašpárková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.12.2011 |
21:00 |
2. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
14.12.2011 |
13:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.12.2011 |
21:00 |
2. |
Friends with benefits
(A. Honzková,
H. Mejdr)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
05.12.2011 |
21:00 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
27.11.2011 |
18:00 |
2. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.11.2011 |
18:00 |
2. |
ág
(V. Eder,
L. Šubrtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
22.11.2011 |
20:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.11.2011 |
21:00 |
2. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
21.11.2011 |
20:00 |
2. |
Friends with benefits
(A. Honzková,
H. Mejdr)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
26.10.2011 |
20:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
23.10.2011 |
20:00 |
1. |
ExSingles
(V. Nováková,
Č. Rybka)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
16.10.2011 |
20:30 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
16.10.2011 |
19:30 |
1. |
ág
(V. Eder,
L. Šubrtová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
|
|
2. |
KK Soja
(M. Koldinský,
B. Kašpárková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
ExSingles
(V. Nováková,
Č. Rybka)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
1 a půl chlapa
(K. Váchová,
T. Jankech)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
ág
(V. Eder,
L. Šubrtová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
|