Načítám…
Následující kolo
#
Jméno
Za úroveň
Za zápasy
Za pořadí
Kolo
Výhry
Prohry
Skreče
gemy
1 52 7 11 70 2 0 0 4:1
2
Radioaktivní Lišky ( B. Čermochová + J. Kunc )
52 4 8 64 1 1 0 3:3
3 39 9 11 59 3 0 0 6:3
4
Jan a Karel ( K. Kraml + J. Martinic )
52 3 0 55 1 1 0 2:3
5 39 6 8 53 1 2 0 4:4
6 52 2 -8 46 0 2 0 2:4
7
Tomíci z Vršovic ( T. Hlavička + T. Bohata )
26 8 11 45 2 1 0 5:2
8 39 3 0 42 1 0 0 2:1
9 26 7 8 41 2 0 0 4:1
10 52 0 -11 41 0 0 0 0:0
11 26 7 0 33 2 1 0 4:3
12 39 1 -8 32 0 1 0 1:2
13 13 5 11 29 1 0 0 2:0
14
Říčany 3D ( M. Polatová + L. Polata )
39 1 -11 29 0 2 0 1:4
15
Středokluky C team ( A. Davis + L. Fencl )
13 5 8 26 1 0 0 2:0
16 26 3 -8 21 1 1 0 2:2
17 26 1 -11 16 0 4 2 1:8
18 13 0 0 13 0 0 0 0:0
19
Bratři v triku ( J. Novotný + J. Štěpánek )
13 0 -8 5 0 2 0 0:4
Následující rok
#
Jméno
Podzim
Jaro
Léto
Ročník
Výhry
Prohry
Skreče
gemy
1 186 252 438 22 9 0 48:26
2
Jan a Karel ( K. Kraml + J. Martinic )
228 195 423 16 13 3 39:30
3 162 223 385 19 10 0 41:24
4 187 191 378 19 10 6 39:25
5 175 179 354 13 16 2 34:36
6
Tomíci z Vršovic ( T. Hlavička + T. Bohata )
190 116 306 16 9 3 36:21
7
Říčany 3D ( M. Polatová + L. Polata )
131 162 293 16 14 1 36:31
8 119 158 277 14 15 3 32:33
9
Radioaktivní Lišky ( B. Čermochová + J. Kunc )
44 223 267 13 5 0 29:16
10 114 74 188 15 14 5 33:32
11 64 106 170 12 17 2 28:40
12
SandaleTrip ( M. Kalina + J. Černý )
140 17 157 10 11 10 22:22
13
Hlavně přes síť :) ( M. Vnouček + F. Vlček )
64 81 145 10 15 4 23:36
14 142 142 8 3 0 18:12
15 89 89 8 4 6 16:9
16 49 32 81 3 6 6 7:12
17 9 45 54 5 7 0 12:16
18 51 51 3 7 0 10:14
19 46 46 1 4 0 4:8
20 42 42 1 0 0 2:1
21 41 41 4 4 2 8:8
22
Starouši ( M. Starý + J. Stará )
40 40 3 5 1 9:12
23
Kladenský výběr ( P. Kolář + M. Puchel )
35 35 1 3 0 2:6
24
Pivní koutek:) ( A. Kořínek + ?. Pail )
29 29 1 9 4 4:18
25 8 19 27 1 7 0 4:14
26
Středokluky C team ( A. Davis + L. Fencl )
26 26 1 0 0 2:0
27 21 2 23 1 8 6 2:17
28 16 16 0 4 2 1:8
29
Pivní koutek:) ( A. Kořínek + P. Muras )
15 15 0 5 5 0:10
30
Bratři v triku ( J. Novotný + J. Štěpánek )
5 5 0 2 0 0:4
Další sezóna
#
Jméno
1. kolo (únor)
2. kolo (březen)
3. kolo (duben)
4. kolo (květen)
Sezóna
Výhry
Prohry
Skreče
gemy
1 64 47 71 70 252 11 3 0 24:10
2
Radioaktivní Lišky ( B. Čermochová + J. Kunc )
57 38 64 64 223 10 4 0 22:13
3 44 61 77 41 223 10 2 0 21:6
4
Jan a Karel ( K. Kraml + J. Martinic )
32 50 58 55 195 6 7 2 15:16
5 51 58 41 41 191 9 5 4 18:12
6 47 29 57 46 179 5 9 2 14:20
7
Říčany 3D ( M. Polatová + L. Polata )
38 46 49 29 162 9 6 0 22:13
8 33 23 49 53 158 7 8 0 17:16
9 0 36 47 59 142 8 3 0 18:12
10
Tomíci z Vršovic ( T. Hlavička + T. Bohata )
28 0 43 45 116 5 4 2 12:9
11 28 15 30 33 106 7 7 1 15:18
12 16 38 35 0 89 8 4 6 16:9
13
Hlavně přes síť :) ( M. Vnouček + F. Vlček )
21 31 29 0 81 5 8 2 11:19
14 19 22 33 0 74 7 6 3 16:14
15 0 9 21 21 51 3 7 0 10:14
16 0 0 17 29 46 1 4 0 4:8
17 8 0 37 0 45 4 4 0 9:10
18 0 0 0 42 42 1 0 0 2:1
19
Starouši ( M. Starý + J. Stará )
0 19 21 0 40 3 5 1 9:12
20 0 0 0 32 32 0 1 0 1:2
21
Středokluky C team ( A. Davis + L. Fencl )
0 0 0 26 26 1 0 0 2:0
22 0 0 6 13 19 0 3 0 1:6
23
SandaleTrip ( M. Kalina + J. Černý )
15 2 0 0 17 0 9 9 0:18
24 0 0 0 16 16 0 4 2 1:8
25
Bratři v triku ( J. Novotný + J. Štěpánek )
0 0 0 5 5 0 2 0 0:4
26 2 0 0 0 2 0 5 5 0:10

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím