Loading…
Videozáznam webináře: Petr Vabroušek - o regeneraci a neuvěřitelných sportovních zážitcích

Videozáznam webináře: Petr Vabroušek - o regeneraci a neuvěřitelných sportovních zážitcích

Navazujeme na pozitivní ohlasy pilotního webináře VAŠÍ LIGY druhým dílem, kam jsme si pozvali legendu českého vytrvalostního sportu Petra Vabrouška.

Petr je profesionální triatlet a ultra běžec. Má za sebou více než 200 dokončených závodů na tratích Ironman (3,8 km plavání, 180 km na kole a 42,2 km běhu), je dvojnásobným vítězem světového poháru v dlouhém triatlonu (4 km plavání, 120 km na kole a 30 km běh) a 13 x mistrem ČR na těchto tratích. Vyhrál 100 km ultra na Antarktidě, běžel 250 km etapový závod na Sahaře.

V první části dvouhodinového interaktivního webináře jsme si povídali o tom, jak díky regeneraci využít trénink naplno a zároveň předejít zraněním. Tyto rady využijí nejen běžci a triatlonisté, ale hodí se také pro hráče raketových sportů.

V lize je zranění jeden z nejčastějších důvodů, proč hráči končí. Pojďme tomu společně předejít. A důležitou roli v prevenci hraje regenerace. Na ni v Česku těžko najdeme většího odborníka, než dvojnásobného vicemistra World Marathon Challenge, což je závod, kdy se běží 7 maratonů za 7 dní na 7  kontinentech.


V druhé části jsme se bavili o Petrových neuvěřitelných sportovních zážitcích

Tento pořad byl výborný, děkuju Petrovi V. i organizátorům. Bylo to adresné, lepší než v rádiu. A Petr L. ho dobře moderoval. Aleš

Organizer name

Organizer:

Petr Lundák

+420 724 719 724 petr.lundak@vaseliga.cz
 • Start of event
  31. December 2021
 • Discussion
  0 comments in discussion
 • Place
  Záznam ze Skype webináře - umístěný na YouTube place
31. December
Friday
Videozáznam webináře
250 CZK
23:00
Presentation 31.12.2021 23:00
Start of event 31.12.2021 23:00
End of event 01.01.2022 01:00
End of online registration 31.12.2021 23:00
Sign out is available till 02.12.2020 23:00

Instructions

Programme

 • Petr Vabroušek představuje, co sám využívá v regeneraci
 • Petrovo zážitky ze světových závodů
 • Prostor na dotazy účastníků

Host webináře

Petr Vabroušek - profesionální triatlet, ultra běžec, jeden z nejúspěšnějších českých sportovců. Ve své kariéře nedokončil jen jeden závod a to závodil za polárním kruhem i na poušti.

Webinář moderoval Petr Lundák, který se bude ptal na Petrovy neuvěřitelné závody z pohledu normálního smrtelníka, hráče badmintonu a hobby běžce.


Rules

Akce proběhla a líbila se. Někteří z vás si následně psali o záznam.

Proto jsme se rozhodli umožnit dokoupení videozáznamu i takto dodatečně.

Přihlas se prosím na tuto akci a zaplať startovné a okamžitě ti přijde email s odkazem na videozáznam z webináře, který si můžeš pohodlně pustit na YouTube na počítači či na mobilu.

Přehled dalších zajímavých záznamů z našich webinářů najdeš zde.

Bonus


Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand