Načítám…
Videozáznam webináře: Petr Vabroušek - o regeneraci a neuvěřitelných sportovních zážitcích

Videozáznam webináře: Petr Vabroušek - o regeneraci a neuvěřitelných sportovních zážitcích

Navazujeme na pozitivní ohlasy pilotního webináře VAŠÍ LIGY druhým dílem, kam jsme si pozvali legendu českého vytrvalostního sportu Petra Vabrouška.

Petr je profesionální triatlet a ultra běžec. Má za sebou více než 200 dokončených závodů na tratích Ironman (3,8 km plavání, 180 km na kole a 42,2 km běhu), je dvojnásobným vítězem světového poháru v dlouhém triatlonu (4 km plavání, 120 km na kole a 30 km běh) a 13 x mistrem ČR na těchto tratích. Vyhrál 100 km ultra na Antarktidě, běžel 250 km etapový závod na Sahaře.

V první části dvouhodinového interaktivního webináře jsme si povídali o tom, jak díky regeneraci využít trénink naplno a zároveň předejít zraněním. Tyto rady využijí nejen běžci a triatlonisté, ale hodí se také pro hráče raketových sportů.

V lize je zranění jeden z nejčastějších důvodů, proč hráči končí. Pojďme tomu společně předejít. A důležitou roli v prevenci hraje regenerace. Na ni v Česku těžko najdeme většího odborníka, než dvojnásobného vicemistra World Marathon Challenge, což je závod, kdy se běží 7 maratonů za 7 dní na 7  kontinentech.


V druhé části jsme se bavili o Petrových neuvěřitelných sportovních zážitcích

Tento pořad byl výborný, děkuju Petrovi V. i organizátorům. Bylo to adresné, lepší než v rádiu. A Petr L. ho dobře moderoval. Aleš

Organizer name

Organizátor:

Petr Lundák

+420 724 719 724 petr.lundak@vaseliga.cz
 • Začátek akce
  31. prosince 2021
 • Diskuze
  0 komentářů v diskuzi
 • Místo konání
  Záznam ze Skype webináře - umístěný na YouTube místo konání
31. prosince
Pátek
Videozáznam webináře
250 Kč
23:00
Prezence 31.12.2021 23:00
Začátek akce 31.12.2021 23:00
Konec akce 01.01.2022 01:00
Konec on-line přihlašování 31.12.2021 23:00
Možnost odhlášení do 02.12.2020 23:00

Propozice

Program

 • Petr Vabroušek představuje, co sám využívá v regeneraci
 • Petrovo zážitky ze světových závodů
 • Prostor na dotazy účastníků

Host webináře

Petr Vabroušek - profesionální triatlet, ultra běžec, jeden z nejúspěšnějších českých sportovců. Ve své kariéře nedokončil jen jeden závod a to závodil za polárním kruhem i na poušti.

Webinář moderoval Petr Lundák, který se bude ptal na Petrovy neuvěřitelné závody z pohledu normálního smrtelníka, hráče badmintonu a hobby běžce.


Pravidla

Akce proběhla a líbila se. Někteří z vás si následně psali o záznam.

Proto jsme se rozhodli umožnit dokoupení videozáznamu i takto dodatečně.

Přihlas se prosím na tuto akci a zaplať startovné a okamžitě ti přijde email s odkazem na videozáznam z webináře, který si můžeš pohodlně pustit na YouTube na počítači či na mobilu.

Přehled dalších zajímavých záznamů z našich webinářů najdeš zde.

Bonus


Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím