9
Martin Edlman
00:33:39

League Administrator

A shot from the pistol and a number on your chest will start you up for a great experience. Those who experienced it already will agree.
„The feeling in the finish is unbelievable!“

Zakončili jsme osmý ročník
25. November 2018

Listopadovým závodem Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY byl ukončen osmý ročník těchto závodů na 5 a 10 km. Kdo byl v tomto závodě nejlepší? Kdo si odnesl poháry za vítězství v celé Tour? A kdo nevynechal ani jednou?

Nejhorší počasí, nejlepší běžci
28. October 2018

Dne 28. října 2018 na den oslav 100. výročí založení Československa bylo prostě a jednoduše hnusně. Déšť, chladno, že bys psa nevyhnal. Naše běhny jsou ale silnějšího ražení a vyběhli rovnou do půlmaratonu. A všichni dokončili!

Znovu v sobotu
22. October 2018

V sobotu 20. října jsme znovu najeli na zimní režim běžeckých závodů v sobotu. Na trať se vydalo 120 běžců. Kdo byl nejrychlejší a kdo má nejlepší výchozí pozici pro celkové letošní vítězství.