Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
03.02.2020 |
00:10 |
6. |
Drakobijci
(J. Růžička,
I. Kolčavová)
|
|
3:S |
|
28.01.2020 |
20:00 |
6. |
peciválové
(M. Montag,
P. Křemeček)
|
Centrum Viktoria |
1:3 |
|
13.01.2020 |
21:00 |
6. |
Beránci
(A. Trllo,
J. Kolář)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
12.01.2020 |
17:00 |
6. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
07.01.2020 |
21:00 |
6. |
NoWay
(P. Loprais,
M. Šimková)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
18.11.2019 |
19:00 |
5. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Badminton Jehnice |
0:3 |
Komentáře
|
07.11.2019 |
20:30 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
Komentáře
|
06.11.2019 |
21:00 |
5. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
06.11.2019 |
20:00 |
5. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
30.10.2019 |
10:31 |
6. |
DANETA
(A. Piňosová,
D. Šafrán)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.10.2019 |
17:00 |
6. |
peciválové
(M. Montag,
P. Křemeček)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
11.10.2019 |
18:30 |
6. |
Wercajk
(J. Halfar,
V. Valentová)
|
Centrum Viktoria |
3:1 |
Komentáře
|
10.10.2019 |
20:00 |
6. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
06.10.2019 |
18:30 |
6. |
ManKO
(J. Kolář,
M. Šimek)
|
Club Classic |
3:2 |
|
28.05.2019 |
08:20 |
6. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.05.2019 |
17:00 |
6. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
0:3 |
|
17.05.2019 |
17:00 |
6. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
12.05.2019 |
17:00 |
6. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
07.05.2019 |
17:00 |
6. |
ManKO
(J. Kolář,
M. Šimek)
|
Club Classic |
3:1 |
Komentáře
|
28.04.2019 |
13:01 |
7. |
FancyFenci
(L. Kellerová,
P. Švihlík)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.04.2019 |
10:00 |
7. |
ManKO
(J. Kolář,
M. Šimek)
|
Club Classic |
3:1 |
Komentáře
|
09.04.2019 |
17:00 |
7. |
HAKO
(R. Kolářová,
M. Haman)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
31.03.2019 |
19:00 |
6. |
Do počtu
(V. Kalenský,
R. Tichý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
25.03.2019 |
19:00 |
6. |
GD CZ+SK
(M. Mráz,
P. Linhartová)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
23.03.2019 |
09:00 |
6. |
Lucky team
(P. Langer,
V. Škrabal)
|
Club Classic |
0:3 |
|
19.03.2019 |
17:00 |
6. |
HAKO
(R. Kolářová,
M. Haman)
|
|
0:3 |
|
23.02.2019 |
10:00 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.02.2019 |
20:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
17.02.2019 |
19:32 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
11.02.2019 |
19:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
21.01.2019 |
17:00 |
7. |
Tren
(R. Zrůstová,
T. Urubek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
10.01.2019 |
09:46 |
7. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
08.01.2019 |
17:00 |
7. |
HAKO
(R. Kolářová,
M. Haman)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
29.12.2018 |
09:18 |
7. |
jELITA
(D. Novotný,
T. Osoba)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.12.2018 |
20:00 |
7. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
17.12.2018 |
20:00 |
7. |
HAKO
(R. Kolářová,
M. Haman)
|
Club Classic |
2:3 |
|
13.12.2018 |
19:08 |
7. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.12.2018 |
08:45 |
7. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.11.2018 |
12:16 |
7. |
jELITA
(D. Novotný,
T. Osoba)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.11.2018 |
12:16 |
7. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.11.2018 |
12:16 |
7. |
Tren
(R. Zrůstová,
T. Urubek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.11.2018 |
21:00 |
7. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Club Classic |
0:3 |
|
18.11.2018 |
17:00 |
7. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
22.10.2018 |
20:30 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
0:3 |
|
22.10.2018 |
20:00 |
6. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Club Classic |
0:3 |
|
09.10.2018 |
19:00 |
6. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
1:3 |
|
07.10.2018 |
18:30 |
6. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
17.05.2018 |
20:00 |
5. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
Badminton Jehnice |
2:3 |
|
14.05.2018 |
20:00 |
5. |
Čuprózní prďáci
(M. Černochová,
T. Halamíček)
|
Club Classic |
3:0 |
|
14.05.2018 |
19:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
13.05.2018 |
19:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
23.04.2018 |
21:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:2 |
|
21.04.2018 |
21:00 |
5. |
Mamba
(A. Nagy,
M. Žvátorová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
19.04.2018 |
18:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
11.04.2018 |
07:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
07.04.2018 |
08:00 |
5. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
Club Classic |
0:3 |
|
29.03.2018 |
20:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
28.03.2018 |
08:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Club Classic |
0:3 |
|
21.03.2018 |
20:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
1:3 |
|
20.03.2018 |
19:30 |
5. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
19:00 |
5. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
25.02.2018 |
20:00 |
5. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.02.2018 |
10:00 |
5. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
16.02.2018 |
17:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
07.02.2018 |
08:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
27.01.2018 |
18:00 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
3:S |
|
18.01.2018 |
20:30 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Club Classic |
0:3 |
|
16.01.2018 |
20:00 |
5. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
14.01.2018 |
20:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
|
1:3 |
|
08.01.2018 |
20:00 |
5. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
|
|
5. |
PLAN B
(M. Haman,
B. Hamanová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
|
S:S |
|