Image 1

Vítězslav Třetina (29 let)

ID: 26794

Brno

  • 97 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 186 /376
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 97
    Zápasů v lize ( 51 / 40 / 6) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň C

273 bodů
95. místo (92. místo v mužích)
L.K. D.L. M.N. D.W. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Leoš Křivánek
3:1 3:0
3:S
3:S
21 0 99
2 .
Image 1
David Luczewský
1:3
3:1
3:S
3:S
16 0 94
3 .
Image 1
Martin Novotný
0:3
1:3
3:S
3:S
11 0 89
4 .
Image 1
Daniel Walczysko
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 83
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 78

9 . Úroveň B

333 bodů
63. místo (61. místo v mužích)
V.T. J.C. O.B. L.N. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Třetina
2:3
3:1 3:0 3:2 17 0 95
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
3:2
3:1
2:3 3:1 16 0 94
3 .
Image 1
Ondřej Benc
1:3
1:3
3:0 3:0 14 0 92
4 .
Image 1
Lukas Nevaril
0:3 3:2 0:3 3:2 8 0 86
5 .
Image 1
Lenka Halouzková
2:3 1:3 0:3 2:3 5 0 83

10 . Úroveň B

312 bodů
84. místo (80. místo v mužích)
R.U. V.T. M.D. P.D. F.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radim Uhřík
3:2 3:1 3:0 3:1 20 0 92
2 .
Image 1
Vítězslav Třetina
2:3
3:2
3:0 3:1 17 0 89
3 .
Image 1
Michal Drexler
1:3
2:3
3:0
3:2
13 0 85
4 .
Image 1
Petr Diviš
0:3 0:3
0:3
3:1 5 0 77
5 .
Image 1
Filip Jedlička
1:3 1:3
2:3
1:3 5 0 77

10 . Úroveň A

284 bodů
89. místo (85. místo v mužích)
M.M. M.T. V.T. J.C. L.Y. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Masar
3:0 2:3 3:2
3:S
17 0 83
2 .
Image 1
Michal Turoň
0:3 3:0 3:1
3:S
16 0 82
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:2 0:3 3:0
3:S
15 0 81
4 .
Image 1
Jan Caha
2:3 1:3 0:3
3:S
8 0 74
5 .
Image 1
Lily-Anne Young
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 66

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň C

62 bodů
74. místo (70. místo v mužích)
V.S. M.J. V.B. M.V. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vaclav Snasel
3:2
3:1
3:1
3:0
20 0 80
2 .
Image 1
Michal Jünger
2:3
3:0 3:0 3:0 20 0 80
3 .
Image 1
Vojtěch Bartl
1:3
0:3 3:1 3:0 12 0 72
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
1:3
0:3 1:3 3:2 6 0 66
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3
0:3 0:3 2:3 2 0 62

8 . Úroveň C

64 bodů
58. místo (56. místo v mužích)
L.S. V.T. D.L. D.D. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Svoboda
1:3 3:2
3:0
3:1 16 0 64
2 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:1 3:1
2:3
3:2 16 0 64
3 .
Image 1
Dalibor Lang
2:3 1:3
3:S
3:0 14 0 62
4 .
Image 1
David Duda
0:3
3:2
S:3
3:0 10 0 58
5 .
Image 1
Marek Zukal
1:3 2:3 0:3 0:3 3 0 51

7 . Úroveň B

79 bodů
67. místo (63. místo v mužích)
M.N. M.D. V.T. K.Š. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novotný
3:2 3:1
3:0
3:0 46 0 106
2 .
Image 1
Matej Ducár
2:3 3:2
3:0
3:0
39 0 99
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 2:3 3:2 2:3 19 0 79
4 .
Image 1
Katarína Šimková
0:3
0:3
2:3 3:1 15 0 75
5 .
Image 1
Jaroslav Reissig
0:3
0:3
3:2 1:3 11 0 71

7 . Úroveň C

96 bodů
66. místo (63. místo v mužích)
M.Z. M.M. V.T. M.M. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Zavadil
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 127
2 .
Image 1
Martin Mráz
0:3
3:2
3:1 3:0 33 0 108
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3
2:3
2:3 3:0 21 0 96
4 .
Image 1
Marek Masar
0:3 1:3 3:2 2:3 15 0 90
5 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
0:3
0:3 0:3 3:2 9 0 84

Jarní sezóna 2018

9 . Úroveň B

140 bodů
86. místo (83. místo v mužích)
P.M. V.T. M.D. R.C. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Michalec
3:1
2:3
3:0
3:0
41 0 146
2 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3
3:0 3:2 3:1 35 0 140
3 .
Image 1
Matej Ducár
3:2
0:3
3:2
3:2
27 0 132
4 .
Image 1
Roman Caha
0:3
2:3
2:3
3:S
18 0 123
5 .
Image 1
Jakub Šoltés
0:3
1:3
2:3
S:3
6 0 111

10 . Úroveň D

142 bodů
104. místo (100. místo v mužích)
V.T. J.B. O.D. Z.S. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:0 1:3 3:2 3:0 37 0 142
2 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 3:0 3:2 3:1 33 0 138
3 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
3:1 0:3
3:2
2:3 24 0 129
4 .
Image 1
Zdeněk Sychra
2:3 2:3
2:3
3:2 21 0 126
5 .
Image 1
Lukáš Hicl
0:3 1:3 3:2 2:3 15 0 120

10 . Úroveň A

140 bodů
110. místo (104. místo v mužích)
P.M. V.Š. V.T. M.H. P.Č. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Michalec
1:3
3:2
3:0
3:0
3:0
39 0 144
2 .
Image 1
Václav Šimíček
3:1
0:3
3:2
3:0
3:0
36 0 141
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
2:3 3:0 2:3
3:1
3:0
35 0 140
4 .
Image 1
Monika Hamzová
0:3
2:3
3:2
1:3
3:0
22 0 127
5 .
Image 1
Petr Číhal
0:3
0:3
1:3
3:1
3:2
18 0 123
6 .
Image 1
Radek Joch
0:3
0:3
0:3
0:3
2:3
3 0 108

10 . Úroveň B

135 bodů
117. místo (110. místo v mužích)
V.M. M.D. V.T. M.C. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Meier
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 148
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3 3:2 3:0 3:S 34 0 139
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 2:3 3:1 3:0 30 0 135
4 .
Image 1
Michal Chylík
1:3 0:3 1:3 3:S 14 0 119
5 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:3 S:3 0:3 S:3 0 0 105

Podzimní sezóna 2017

9 . Úroveň C

137 bodů
110. místo (104. místo v mužích)
M.M. S.M. V.B. Z.S. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 157
2 .
Image 1
Sean McLemon
3:1 2:3 3:1
3:2
35 0 155
3 .
Image 1
Vojtěch Bartl
2:3 3:2 3:1 0:3 24 0 144
4 .
Image 1
Zdeněk Sojma
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 137
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3
2:3
3:0 0:3 17 0 137

10 . Úroveň A

145 bodů
98. místo (95. místo v mužích)
V.T. R.D. K.P. L.P. T.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:0 3:2 3:2 3:2 40 0 145
2 .
Image 1
Radim Dodek
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 142
3 .
Image 1
Kateřina Polášková
2:3 1:3 3:0 3:0 32 0 137
4 .
Image 1
Lucie Pitelová
2:3 0:3 0:3 3:S 14 0 119
5 .
Image 1
Tomáš Rebro
2:3 0:3 0:3 S:3 4 0 109

11 . Úroveň D

140 bodů
128. místo (117. místo v mužích)
V.T. K.Š. R.C. L.Č. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:2 2:3 3:1 3:1 35 0 140
2 .
Image 1
Katarína Šimková
2:3 3:1 S:3 3:1 26 0 131
3 .
Image 1
Roman Caha
3:2 1:3 2:3 3:1 26 0 131
4 .
Image 1
Lukáš Černín
1:3 3:S 3:2 1:3 23 0 128
5 .
Image 1
Roman Šmerda
1:3 1:3 1:3 3:1 17 0 122

12 . Úroveň A

124 bodů
145. místo (131. místo v mužích)
S.M. V.T. L.S. P.P. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Sean McLemon
3:1 3:0
3:0
3:0 50 0 140
2 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 3:2 3:S 3:0 34 0 124
3 .
Image 1
Lenka Suchá
0:3 2:3
3:1
3:0 28 0 118
4 .
Image 1
Pavel Pichler
0:3
S:3
1:3
3:0 15 0 105
5 .
Image 1
Tomáš Vrána
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 90

Letní sezóna 2017

9 . Úroveň C

68 bodů
128. místo (111. místo v mužích)
K.Š. I.D. V.T. P.M. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimková
3:1 3:0 3:S 3:0 47 0 107
2 .
Image 1
Ivo Dusík
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 101
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 0:3 S:S 3:0 8 0 68
4 .
Image 1
Petr Macek
S:3 0:3 S:S
3:S
5 0 65
5 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3 0:3 0:3
S:3
0 0 60

8 . Úroveň D

101 bodů
81. místo (74. místo v mužích)
M.Č. P.S. P.C. V.T. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:1 3:2 3:1 3:1 42 0 117
2 .
Image 1
Pawel Slawatycki
1:3 3:1 2:3 3:1 28 0 103
3 .
Image 1
Pavel Carda
2:3 1:3 3:1
3:1
28 0 103
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 3:2 1:3 3:0 26 0 101
5 .
Image 1
Sean McLemon
1:3 1:3
1:3
0:3 6 0 81

9 . Úroveň D

112 bodů
68. místo (62. místo v mužích)
V.T. L.S. K.V. L.S. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
Image 1
Lenka Suchá
0:3 3:1 3:S
3:0
34 0 94
3 .
Image 1
Karol Vrták
0:3 1:3 3:2 3:0 24 0 84
4 .
Image 1
Lucie Smolová
0:3 S:3 2:3 3:0 17 0 77
5 .
Image 1
Michal Hrabovský
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 60

8 . Úroveň A

83 bodů
99. místo (91. místo v mužích)
M.K. L.V. Z.S. V.T. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Krippel
3:0
3:1
3:1
3:0
48 0 123
2 .
Image 1
Lucie Viková
0:3
3:1 3:0 3:0 37 0 112
3 .
Image 1
Zdeněk Sychra
1:3
1:3 S:S 3:1 10 0 85
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3
0:3 S:S 3:1 8 0 83
5 .
Image 1
Martin Vinář
0:3
0:3 1:3 1:3 4 0 79

Jarní sezóna 2017

11 . Úroveň B

127 bodů
125. místo (113. místo v mužích)
V.T. L.K. M.H. E.U. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:0 2:3 3:1 3:2 37 0 127
2 .
Image 1
Lukas Knapcik
0:3 3:1 3:1 3:1 33 0 123
3 .
Image 1
Monika Hamzová
3:2 1:3 1:3 3:0 26 0 116
4 .
Image 1
Eva Urbánková
1:3 1:3 3:1 2:3 19 0 109
5 .
Image 1
Aleš Stručovský
2:3 1:3 0:3 3:2 15 0 105

10 . Úroveň B

120 bodů
140. místo (124. místo v mužích)
v.f. P.D. M.P. V.T. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
vaclav fibich
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 157
2 .
Image 1
Petr Diviš
0:3 1:3 3:0
3:1
26 0 131
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
0:3 3:1 1:3 3:1 24 0 129
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 0:3 3:1
2:3
15 0 120
5 .
Image 1
Martina Míčková
0:3
1:3
1:3
3:2
13 0 118

10 . Úroveň C

131 bodů
124. místo (113. místo v mužích)
J.K. J.J. V.T. S.C. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Klusoňová
3:0
3:0
3:1
3:1
48 0 153
2 .
Image 1
Josef Jeglík
0:3
3:2
3:2
3:1
29 0 134
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3
2:3
3:2
3:0 26 0 131
4 .
Image 1
Stanislav Charvát
1:3
2:3
2:3
3:2
19 0 124
5 .
Image 1
Antonín Kunka
1:3
1:3
0:3
2:3
8 0 113

9 . Úroveň C

133 bodů
118. místo (109. místo v mužích)
G.N. J.B. D.K. L.P. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gustav Novotny
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 170
2 .
Image 1
Jan Bureš
1:3
3:1
3:1 3:1 35 0 155
3 .
Image 1
David Koloušek
0:3
1:3
3:1
2:3
17 0 137
4 .
Image 1
Lucie Pitelová
0:3 1:3
1:3
3:1 15 0 135
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 1:3
3:2
1:3 13 0 133

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.01.2019 12:00 8. Martin Novotný S:3 Komentáře
10.01.2019 11:59 8. Daniel Walczysko S:3 Komentáře
10.01.2019 11:59 8. David Luczewský S:3 Komentáře
10.01.2019 11:59 8. Leoš Křivánek S:3 Komentáře
10.12.2018 17:00 9. Lukas Nevaril Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.12.2018 15:00 9. Ondřej Benc Sport Centrum Kuklenská 3:1
07.12.2018 17:00 9. Lenka Halouzková Sport Centrum Kuklenská 3:2
05.12.2018 18:00 9. Jindřich Chodúr Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
26.11.2018 15:00 10. Filip Jedlička Sport Centrum Kuklenská 3:1
22.11.2018 15:00 10. Radim Uhřík Sport Centrum Kuklenská 2:3
20.11.2018 20:00 10. Petr Diviš Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.11.2018 20:00 10. Michal Drexler Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
18.10.2018 20:00 10. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.10.2018 20:00 10. Michal Turoň Sport Centrum Kuklenská 0:3
10.10.2018 16:00 10. Marek Masar Sport Centrum Kuklenská 3:2
03.10.2018 19:56 10. Lily-Anne Young 3:S Komentáře
26.09.2018 16:00 7. Miloš Vantuch Sprint 2:3
24.09.2018 20:00 7. Michal Jünger Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.09.2018 20:00 7. Vojtěch Bartl Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.09.2018 20:00 7. Vaclav Snasel Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
30.08.2018 20:00 8. Dalibor Lang Sport Centrum Kuklenská 3:1
27.08.2018 20:00 8. David Duda Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
23.08.2018 20:00 8. Ladislav Svoboda Sport Centrum Kuklenská 3:1
22.08.2018 20:00 8. Marek Zukal Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.07.2018 20:00 7. Martin Novotný Sport Centrum Kuklenská 1:3
17.07.2018 17:00 7. Jaroslav Reissig Sport Centrum Kuklenská 2:3
12.07.2018 16:00 7. Matej Ducár Sport Centrum Kuklenská 2:3
11.07.2018 18:00 7. Katarína Šimková Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.06.2018 19:00 7. Marek Masar Sport Centrum Kuklenská 2:3
28.06.2018 20:00 7. Ondrej Dlugoš Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.06.2018 20:00 7. Martin Mráz Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
14.06.2018 18:00 7. Martin Zavadil fit4all centrum 0:3 Komentáře
31.05.2018 16:00 9. Pavel Michalec Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
29.05.2018 20:00 9. Matej Ducár Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.05.2018 20:00 9. Roman Caha Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.05.2018 08:00 9. Jakub Šoltés Sport Centrum Kuklenská 3:1
26.04.2018 17:00 10. Ondrej Dlugoš Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.04.2018 08:00 10. Lukáš Hicl Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.04.2018 18:00 10. Zdeněk Sychra Sprint 3:2
16.04.2018 17:00 10. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.03.2018 19:00 10. Monika Hamzová Sport Centrum Kuklenská 2:3
20.03.2018 17:00 10. Radek Joch Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
18.03.2018 20:00 10. Václav Šimíček Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.03.2018 12:00 10. Petr Číhal Sprint 3:1 Komentáře
09.03.2018 19:00 10. Pavel Michalec Sprint 2:3
25.02.2018 18:00 10. Jiří Jetelina Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.02.2018 17:00 10. Michal Chylík Sport Centrum Kuklenská 3:1
07.02.2018 20:00 10. Vladimír Meier Sport Centrum Kuklenská 1:3
04.02.2018 20:00 10. Marek Dlouhý Sport Centrum Kuklenská 2:3
28.01.2018 17:00 9. Martin Mráz fit4all centrum 0:3
14.01.2018 20:00 9. Zdeněk Sojma Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.01.2018 20:00 9. Sean McLemon Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
07.01.2018 20:00 9. Vojtěch Bartl Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.12.2017 17:00 10. Tomáš Rebro Sport Centrum Kuklenská 3:2
08.12.2017 17:00 10. Radim Dodek Sport Centrum Kuklenská 3:0
06.12.2017 20:00 10. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
04.12.2017 20:00 10. Kateřina Polášková Xarena Slatina Badminton Club 3:2
23.11.2017 08:00 11. Lukáš Černín Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.11.2017 19:00 11. Roman Caha Sport Centrum Kuklenská 2:3
18.11.2017 15:00 11. Katarína Šimková Sport Centrum Kuklenská 3:2
16.11.2017 16:30 11. Roman Šmerda Club Classic 3:1
30.10.2017 21:00 12. Tomáš Vrána Club Classic 3:0
16.10.2017 15:00 12. Lenka Suchá Club Classic 3:2
13.10.2017 18:00 12. Sean McLemon Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.10.2017 08:27 9. Petr Macek S:S
24.09.2017 11:00 9. Katarína Šimková Sprint 0:3
23.09.2017 16:00 9. Ivo Dusík Sprint 0:3
11.09.2017 18:00 9. Tomáš Cibulka Sport Centrum Kuklenská 3:0
31.08.2017 16:00 8. Pavel Carda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
30.08.2017 17:30 8. Pawel Slawatycki fit4all centrum 3:2
23.08.2017 17:00 8. Miroslav Černý Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.08.2017 19:00 8. Sean McLemon Sprint 3:0
26.07.2017 17:00 9. Michal Hrabovský Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.07.2017 20:00 9. Lucie Smolová Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.07.2017 17:00 9. Lenka Suchá Club Classic 3:0
06.07.2017 18:00 9. Karol Vrták Sprint 3:0
01.07.2017 11:47 8. Zdeněk Sychra S:S
28.06.2017 21:00 8. Martin Krippel Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.06.2017 20:00 8. Martin Vinář Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.06.2017 17:00 8. Lucie Viková Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.05.2017 19:00 11. Aleš Stručovský Sport Centrum Kuklenská 3:2
23.05.2017 07:00 11. Monika Hamzová Sport Centrum Kuklenská 2:3
09.05.2017 17:00 11. Eva Urbánková Sport Centrum Kuklenská 3:1
05.05.2017 17:30 11. Lukas Knapcik Sprint 3:0
27.04.2017 18:00 10. vaclav fibich Xarena Slatina Badminton Club 0:3
26.04.2017 17:00 10. Petr Diviš Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.04.2017 18:00 10. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:1
16.04.2017 09:00 10. Martina Míčková Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
30.03.2017 09:00 10. Antonín Kunka Club Classic 3:0
24.03.2017 13:00 10. Josef Jeglík Sprint 2:3 Komentáře
20.03.2017 17:00 10. Stanislav Charvát Sprint 3:2 Komentáře
13.03.2017 16:00 10. Jana Klusoňová Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
28.02.2017 17:00 9. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.02.2017 17:00 9. David Koloušek Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
16.02.2017 10:00 9. Gustav Novotny Sprint 0:3
09.02.2017 17:00 9. Jan Bureš Sprint 1:3
12. Pavel Pichler 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím