Image 1

Vincent CARPENTIER (49 let)

ID: 30265

Plzeň

  • 28 zápasů

    od roku 2018
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sportovní centrum Hrádek
  • 63 /68
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 13 / 9 / 6) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

62 bodů
52. místo (49. místo v mužích)
V.C. V.M. E.Z. A.Č. M.T. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:1
3:2
3:1
3:S
3:0 28 14 62
2 .
Image 1
Václav Marian
1:3
3:1
3:1
3:0
3:0
25 11 56
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
2:3
1:3
3:1 3:0 3:0 23 0 43
4 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
1:3
1:3 3:0
3:0
17 0 37
5 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
0:3
0:3 0:3
3:0
6 -11 15
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
1 -14 7

8 . Úroveň A

28 bodů
61. místo (55. místo v mužích)
M.T. F.B. M.S. O.K. V.M. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Turek
2:3 3:1 3:0
3:0
3:0
25 14 79
2 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 3:2 3:1
3:0
3:1 24 11 75
3 .
Image 1
Michal Skovajsa
1:3 2:3 3:1
3:0
3:1 19 0 59
4 .
Image 1
Oldřich Kříž
0:3 1:3 1:3
3:0
3:S
13 0 53
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34
6 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
0:3
1:3 1:3
S:3
S:3
2 -14 28

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

26 bodů
38. místo (37. místo v mužích)
V.R. J.S. V.S. J.Š. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Rous
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 78
2 .
Image 1
Jan Sladký
0:3 3:1
3:S
3:S
18 11 69
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 55
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
2:3
S:3
0:3
3:S
8 -11 37
5 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

35 bodů
36. místo (35. místo v mužích)
V.S. V.R. V.C. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 2:3 0:3 3:0 10 -11 19
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

34 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
I.C. J.Š. V.C. V.R. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:1 3:1
3:2
3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 3:2 3:2 3:0 3:1 20 11 51
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
1:3 2:3 3:1 2:3 3:2 14 0 34
4 .
Image 1
Václav Rous
2:3
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 34
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 0:3 3:2 1:3 3:0 12 -11 21
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 1:3 2:3 2:3 0:3 5 -14 11

7 . Úroveň A

40 bodů
37. místo (36. místo v mužích)
P.F. L.M. V.C. J.Š. A.Č. T.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1 2:3
3:S
3:1
3:S
22 14 56
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 3:1 3:1 3:0
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:2 1:3
3:2
3:0
3:S
20 0 40
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:3
1:3
2:3
3:0
3:S
14 0 34
5 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Tereza Šmídová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.11.2019 10:33 9. Martina Tomešová 3:S Komentáře
25.11.2019 18:00 9. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
18.11.2019 16:00 9. Václav Marian Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře
14.11.2019 18:00 9. Jarda Kadlec Sportovní centrum Hrádek 3:0
12.11.2019 17:00 9. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:1
31.10.2019 23:30 8. Václav Marian S:3 Komentáře
29.10.2019 19:33 8. Oldřich Kříž S:3 Komentáře
28.10.2019 18:00 8. Michal Skovajsa Fit Life Doubravka 1:3
22.10.2019 17:00 8. Miroslav Turek Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
17.10.2019 18:00 8. Filip Bastl Fit Life Doubravka 1:3
20.08.2019 18:00 7. Václav Rous Fit Life Doubravka 1:3
16.08.2019 17:00 7. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:0
14.08.2019 20:00 7. Vojtěch Stříhavka Sportovní centrum Hrádek 0:3
07.08.2019 17:00 7. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:0
17.07.2019 19:00 7. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 3:1
16.07.2019 17:00 7. Jindřich Špachman Sportovní centrum Hrádek 2:3
10.07.2019 20:00 7. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 1:3
08.07.2019 17:00 7. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
05.07.2019 17:00 7. Ladislav Mrázek Fit Life Doubravka 2:3
30.06.2019 14:09 7. Tereza Šmídová 3:S Komentáře
27.06.2019 17:00 7. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 1:3
19.06.2019 09:00 7. Jindřich Špachman Sportovní centrum Hrádek 3:2 Komentáře
17.06.2019 17:00 7. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
13.06.2019 17:00 7. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:0
6. Jan Sladký S:3 Komentáře
6. Vojtěch Stříhavka S:3 Komentáře
6. Jindřich Špachman S:3 Komentáře
6. Václav Rous S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím