Načítám…

Veronika Dědinová (33 let)

ID: 39412

Praha

  • 59 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 48 /101
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 59
    Zápasů v lize ( 31 / 15 / 13) 0 turnajů
  • 67%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň A

46 bodů
47. místo (16. místo v ženách)
bobo Hor… MOS… Hrrr Tea… Sof… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:S
3:S
22 14 96
2 .
Horvi&Erny (E. Kerekeš + K. Horvath)
0:3
3:S
3:2
3:S
3:S
18 11 89
3 .
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
3:2
S:3
3:1
3:S
3:S
18 0 78
4 . 0:3
2:3
1:3 3:S
3:S
12 0 72
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3 S:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 54
6 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň A

65 bodů
44. místo (17. místo v ženách)
MoKa Sof… Ner… Zad… Čes… 20T… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 81
2 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
3:S
3:2
S:3
3:S
14 11 65
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
S:3
3:0
S:S
3:S
9 0 49
4 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3
2:3
0:3
3:0
2:3 9 0 49
5 .
Československý pářeček (J. Danko + A. Gvoždiaková)
S:3
3:S
S:S
0:3
3:S
8 -11 37
6 .
20TRKN22 (T. Chlum + K. Šajnerová)
0:3
S:3
S:3
3:2
S:3
4 -14 30

7 . Úroveň A

54 bodů
43. místo (15. místo v ženách)
Pat… Kos… Sof… Ner… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:2
3:1
3:0
3:0 25 14 79
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
2:3
3:1
3:2
3:0
20 11 71
3 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
1:3
1:3
3:1
3:1
14 0 54
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
2:3
1:3
3:1 9 -11 38
5 .
Horvi&Erny (E. Kerekeš + K. Horvath)
0:3
0:3
1:3
1:3 2 -14 28

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň A

55 bodů
43. místo (16. místo v ženách)
HoPe A&B Sof… Neř… Řež… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 81
2 .
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 71
3 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 55
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Řežem to United (P. Paszyc + T. Paszyc)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 26

6 . Úroveň A

55 bodů
39. místo (14. místo v ženách)
Jun… Koč… A&B Sof… Liv… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
21 14 75
2 .
Kočičáci (K. Kočí + H. Kočí)
3:1 0:3
3:1
3:0
3:S
20 11 71
3 .
2:3
3:0 2:3
3:1
3:0
19 0 59
4 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
1:3
1:3
3:2
3:1
3:1 15 0 55
5 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S
6 -11 35
6 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
S:3
0:3
1:3
S:3
1 -14 27

6 . Úroveň A

71 bodů
37. místo (13. místo v ženách)
Nud… Lab… Sof… MP LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100
2 . 0:3
0:3
3:S
3:S 12 11 83
3 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
3:0
S:S 3:S 11 0 71
4 . 1:3
S:3
S:S 3:S 5 -11 54
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46

7 . Úroveň A

68 bodů
37. místo (14. místo v ženách)
Nud… Sof… HoPe Neř… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
S:3
3:2
3:0
3:2
17 11 68
3 . 0:3
2:3
1:3
3:0 10 0 50
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:1
2:3 8 -11 37
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
2:3
0:3 3:2 7 -14 33

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň A

68 bodů
58. místo (17. místo v ženách)
Pro… Sof… Žel… Baz… IPP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
3:1
3:2
3:S
18 14 72
2 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
3:1
1:3
3:2
3:2
17 11 68
3 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:1
3:1
1:3
14 0 54
4 .
2:3
2:3
1:3
3:1 11 -11 40
5 .
S:3
2:3
3:1
1:3 9 -14 35

7 . Úroveň A

46 bodů
59. místo (19. místo v ženách)
Nep… Odj… Jed… LiV… Sof… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:0 3:0
2:3
S:S 14 14 88
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 3:0
3:S
S:S 11 11 82
3 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 3:0 S:3 7 0 67
4 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:2
S:3
0:3 S:S 3 -3 60
5 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
S:S S:S 3:S S:S 0 -14 46

8 . Úroveň A

72 bodů
49. místo (13. místo v ženách)
Sof… HoPe Pan… Zák… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
3:1
3:1
1:3
3:2
18 14 72
2 .
1:3
3:1
2:3
3:0
16 11 67
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
1:3
1:3
3:1
3:1
14 0 54
4 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:1
3:2
1:3
2:3
14 -11 43
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
2:3
0:3
1:3
3:2
8 -14 34

9 . Úroveň A

52 bodů
57. místo (18. místo v ženách)
Sof… HoPe Pan… Evi… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
3:2
3:2
1:3
3:0
18 14 52
2 .
2:3
3:2
3:2
3:1
18 11 49
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
2:3
3:2
3:1
15 0 35
4 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
3:1 2:3
2:3
1:3
11 -11 20
5 .
0:3
1:3
1:3
3:1
8 -14 14

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň A

70 bodů
72. místo (22. místo v ženách)
Jed… Sof… Baz… MA… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 14 75
2 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
3:2
2:3
3:1
3:S
19 11 70
3 .
0:3
3:2
3:0
3:S
18 0 58
4 . 1:3
1:3
0:3
3:S
8 -11 37
5 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

11 . Úroveň A

60 bodů
81. místo (20. místo v ženách)
IPP… Sof… Mik… Mam… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:2
3:0
21 14 75
2 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
3:2
3:1
S:S S:S 9 11 60
3 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3
1:3
S:S S:S -1 0 39
4 . 2:3 S:S S:S S:S -2 -11 27
5 .
0:3
S:S S:S S:S -6 -14 20

9 . Úroveň B

51 bodů
80. místo (21. místo v ženách)
Kos… Laz… Pot… Mia… Sof… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
3:0
3:0
3:0
22 14 96
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:1
1:3
3:0 3:0 21 11 92
3 .
0:3
3:1
2:3
3:0
15 0 75
4 . 0:3 0:3
3:2
2:3 7 -3 64
5 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -14 51

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.04.2022 01:01 6. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) S:3 Komentáře
07.04.2022 01:01 6. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) S:3 Komentáře
07.04.2022 01:01 6. Horvi&Erny (E. Kerekeš, K. Horvath) S:3 Komentáře
07.04.2022 01:01 6. MOS365 (A. Makovský, V. Jirsa) S:3 Komentáře
07.04.2022 01:01 6. bobo (V. Bobovska, U. 46634) S:3 Komentáře
27.03.2022 21:20 7. Československý pářeček (J. Danko, A. Gvoždiaková) S:3 Komentáře
20.03.2022 12:27 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) 3:S Komentáře
18.03.2022 09:04 7. 20TRKN22 (T. Chlum, K. Šajnerová) 3:S Komentáře
14.03.2022 19:30 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sport Troja 0:3
07.03.2022 20:00 7. Zadej nazev tymu (M. Zolota, L. Rothova) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
15.02.2022 20:30 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
14.02.2022 19:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) 3:1 Komentáře
08.02.2022 20:00 7. Horvi&Erny (E. Kerekeš, K. Horvath) 3:1 Komentáře
02.02.2022 20:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 1:3 Komentáře
31.01.2022 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.01.2022 19:00 7. Řežem to United (P. Paszyc, T. Paszyc) 3:0 Komentáře
17.01.2022 19:00 7. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
05.01.2022 17:30 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
27.12.2021 18:00 6. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
15.12.2021 20:00 6. Juniorbazar (S. Bruder, K. Karlová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.12.2021 18:30 6. Kočičáci (K. Kočí, H. Kočí) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
14.12.2021 18:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) 3:1
05.12.2021 09:00 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Badminton Arena Skalka 3:2
01.12.2021 00:10 6. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) 3:S
01.12.2021 00:10 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) S:S
27.11.2021 10:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.11.2021 16:00 6. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Badminton Arena Skalka 0:3
01.11.2021 00:10 7. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) S:3
24.10.2021 14:30 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sport Troja 3:0 Komentáře
24.10.2021 12:30 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 3:2 Komentáře
20.10.2021 20:30 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
30.09.2020 20:30 9. IPP Stars (T. Šillerová, M. Vránková) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
29.09.2020 18:30 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
22.09.2020 18:00 9. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
16.09.2020 17:30 9. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:S
07.09.2020 00:10 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) S:S
07.09.2020 00:10 7. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) S:S
07.09.2020 00:10 7. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) 3:S
23.07.2020 19:00 8. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
17.07.2020 19:00 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
16.07.2020 19:00 8. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
16.07.2020 18:45 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
11.07.2020 10:00 9. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) Badminton Arena Skalka 1:3
10.07.2020 18:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.07.2020 18:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
29.06.2020 20:30 9. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
15.06.2020 17:30 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
11.06.2020 17:00 10. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
01.06.2020 18:30 10. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
21.05.2020 00:15 11. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S
21.05.2020 00:10 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) S:S
09.05.2020 10:00 11. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
12.03.2020 18:30 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Vránková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
02.03.2020 19:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
17.02.2020 20:00 9. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) 3:2
15.02.2020 14:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 0:3
10.02.2020 19:00 9. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím