Načítám…

Tomáš Křížek (37 let)

ID: 33506

Praha

  • 96 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 175 /475
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 96
    Zápasů v lize ( 41 / 41 / 14) 1 turnaj
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

12 . Úroveň C

174 bodů
115. místo (110. místo v mužích)
T.K. M.T. J.M. Z.S. X.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
0 14 174
2 .
Image 1
Monika Tomanová
0 11 171
3 .
Image 1
Jan Motejzík
0 0 160
4 .
Image 1
Zuzka Synková
0 -11 149
5 .
Image 1
X Švehla
0 -14 146

14 . Úroveň C

189 bodů
147. místo (139. místo v mužích)
J.Š. T.K. K.H. P.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Šída
3:0 3:1 1:3
3:S
20 14 194
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Kačka Holmanová
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Pavol Suchý
3:1 1:3
0:3
3:S
13 -11 162
5 .
Image 1
Marian Klepac
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Jarní sezóna 2022

14 . Úroveň A

204 bodů
179. místo (163. místo v mužích)
M.S. J.J. V.D. F.O. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Svoboda
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 261
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 253
3 .
Image 1
Vojtěch Dvořák
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 233
4 .
Image 1
Filip Ocásek
0:3 0:3
1:3
S:S -1 -11 208
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 204

15 . Úroveň A

229 bodů
158. místo (149. místo v mužích)
V.M. T.K. A.Z. L.O. H.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Mičková
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 241
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
3:1
3:1
3:S 18 11 229
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0:3
1:3
3:S
3:S 13 0 213
4 .
Image 1
Lukáš Ondráček
0:3
1:3
S:3
3:S 7 -11 196
5 .
Image 1
Honza Dědina
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 186

16 . Úroveň B

210 bodů
173. místo (165. místo v mužích)
M.T. T.K. H.P. K.L. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Toman
2:3
3:1
3:0
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:2
2:3 3:1
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Honza Pilát
1:3
3:2 3:1
3:S
18 0 198
4 .
Image 1
Karolína Levá
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
Tom J
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

16 . Úroveň C

188 bodů
178. místo (168. místo v mužích)
J.Z. T.K. K.M. T.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Zavřel
3:0 S:S 3:1 3:0 18 14 192
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 3:1
3:2
3:1
17 11 188
3 .
Image 1
Kristýna Míková
S:S 1:3 3:2 3:0 11 0 171
4 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
2:3
2:3 3:2 10 -11 159
5 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
1:3
0:3 2:3 3 -14 149

Podzimní sezóna 2021

17 . Úroveň C

175 bodů
183. místo (171. místo v mužích)
T.K. O.P. J.C. M.O. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:0
2:3
3:1
3:S
21 14 175
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Jiří Charvát
3:2
1:3
3:2
3:S
17 0 157
4 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -5 145
5 .
Image 1
Tom Petr
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Letní sezóna 2021

15 . Úroveň C

132 bodů
188. místo (175. místo v mužích)
J.M. M.Š. P.R. T.K. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Machat
S:S
3:0 3:S 3:S 17 14 171
2 .
Image 1
Martin Štěpán
S:S
3:2
0:3
3:S 9 11 160
3 .
Image 1
Pavel Rod
0:3
2:3
S:S
3:S 6 0 146
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
S:3
3:0
S:S
S:S 3 -11 132
5 .
Image 1
Jan Gregor
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 124

12 . Úroveň A

132 bodů
143. místo (136. místo v mužích)
P.K. J.L. A.Š. P.G. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Knězů
3:2
3:1
3:1
3:1
23 14 177
2 .
Image 1
Jan Los
2:3 3:1 3:1 3:2 19 11 170
3 .
Image 1
Adriana Štefanová
1:3
1:3
3:2
3:1 13 0 153
4 .
Image 1
Pavel Greis
1:3 1:3
2:3
3:2
9 -11 138
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3
2:3 1:3
2:3
6 -14 132

11 . Úroveň B

117 bodů
123. místo (118. místo v mužích)
O.H. P.V. M.K. T.K. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Hoznour
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 162
2 .
Image 1
Petr Velička
0:3
3:2
3:2
3:0
17 11 148
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
2:3
3:0 3:0 16 0 136
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 2:3 0:3
3:S
8 -11 117
5 .
Image 1
Jakub Frydrych
0:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 106

12 . Úroveň B

125 bodů
119. místo (113. místo v mužích)
X.Š. T.K. Z.O. B.L. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
S:S
3:1
3:1 3:0 17 14 131
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
S:S
3:2
3:2
3:1
14 11 125
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
1:3
2:3
2:3
3:S
11 0 111
4 .
Image 1
Barbora Legátová
1:3
2:3
3:2
2:3 10 -5 105
5 .
Image 1
Petr Tomčiak
0:3
1:3
S:3
3:2 6 -14 92

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň C

218 bodů
226. místo (206. místo v mužích)
H.Š. J.Š. T.K. T.G. P.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hynek Šolar
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Jiří Šimandl
1:3 3:S 3:S 3:S 19 11 250
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
2:3 S:3 S:S S:S -2 0 218
4 .
Image 1
Tatiana Gašparová
0:3 S:3 S:S S:S -4 -11 205
5 .
Image 1
Přemek Opletal
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 202

19 . Úroveň C

235 bodů
229. místo (210. místo v mužích)
P.B. J.V. T.K. M.P. V.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bárta
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 259
2 .
Image 1
Jan Valenta
2:3
2:3
3:1
3:0
17 11 248
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3
3:2
2:3 3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Michael Panec
0:3
1:3
3:2
3:0
13 -11 222
5 .
Image 1
Vítězslav Čurda
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 206

Podzimní sezóna 2019

19 . Úroveň C

210 bodů
223. místo (204. místo v mužích)
P.K. T.K. P.K. Z.O. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kafka
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 216
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:2
2:3
3:2
3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Petr Knězů
1:3
3:2
2:3 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
2:3
3:2 3:0 14 -11 183
5 .
Image 1
Lenka Poláková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

18 . Úroveň B

173 bodů
217. místo (199. místo v mužích)
V.H. T.M. T.K. L.Š. M.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladan Hašek
3:1 3:2 3:2 0:3 16 14 190
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 3:1 1:3
3:1
14 11 185
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
2:3 1:3 3:2 3:2 13 0 173
4 .
Image 1
Láďa Švehla
2:3 3:1 2:3 S:S 8 -11 157
5 .
Image 1
Michael Ubry
3:0
1:3
2:3 S:S 8 -14 154

20 . Úroveň A

180 bodů
228. místo (207. místo v mužích)
T.K. K.M. B.B. L.H. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Lenka Poláková
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 127

18 . Úroveň A

168 bodů
238. místo (211. místo v mužích)
M.N. M.N. J.K. P.V. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
3:1
2:3
3:0
3:0
22 14 216
2 .
Image 1
Martin Novak
1:3
3:1 3:1 3:0 20 11 211
3 .
Image 1
Jiří Květoň
3:2
1:3
3:S
3:0 19 0 199
4 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3
1:3
S:3
3:2
6 -11 175
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
0:3 0:3
2:3
2 -14 168

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň B

166 bodů
195. místo (182. místo v mužích)
O.K. B.M. J.P. S.O. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Kubera
3:0
1:3
3:0
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 207
3 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:1
2:3
2:3
3:S
16 0 196
4 .
Image 1
Sam Oram
0:3
2:3
3:2
3:S
13 -11 182
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

16 . Úroveň C

179 bodů
167. místo (157. místo v mužích)
T.K. J.V. T.J. M.B. Z.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Jan Valenta
1:3
3:1
3:2
3:0
19 11 170
3 .
Image 1
Tomáš Jandera
2:3
1:3
0:3
3:0
10 0 150
4 .
Image 1
Miloš Brouček
0:3
2:3
3:0
S:3 9 -5 144
5 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -14 132

15 . Úroveň B

110 bodů
188. místo (173. místo v mužích)
M.M. A.K. L.Š. L.R. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mendl
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3 3:1
1:3
3:1 14 11 145
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3
1:3 3:1 2:3 9 0 129
4 .
Image 1
Lucka Rochová
0:3
3:1
1:3
S:S
5 -11 114
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 1:3 3:2
S:S
4 -14 110

15 . Úroveň B

129 bodů
174. místo (159. místo v mužích)
Z.L. A.V. T.K. M.N. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:S
3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Aleš Vlach
S:3
S:S
3:0
3:0 12 11 143
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 S:S
3:2
3:S
9 0 129
4 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3
0:3
2:3
3:0
9 -11 118
5 .
Image 1
Romana Štěpánová
0:3 0:3
S:3
0:3
0 -14 106

Jarní sezóna 2019

18 . Úroveň B

169 bodů
236. místo (215. místo v mužích)
E.V. D.R. R.K. M.P. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Evžen Vacek
3:1
1:3
1:3
3:1 14 14 208
2 .
Image 1
Daniela Roreitnerová
1:3
3:0 S:S 3:1 12 11 203
3 .
Image 1
Radek Kokeš
3:1 0:3 S:S 3:1 10 0 190
4 .
Image 1
Matúš Pereszlényi
3:1
S:S S:S 3:0 9 -11 178
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3 1:3 1:3 0:3 3 -14 169

17 . Úroveň B

218 bodů
213. místo (198. místo v mužích)
J.P. D.Š. J.K. T.K. H.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Puklický
3:2
3:0
3:0
3:2
24 14 258
2 .
Image 1
Daniel Švarc
2:3
3:2
3:2
3:1
18 11 249
3 .
Image 1
Jitka Kauerová
0:3 2:3
3:2
3:0 14 0 234
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 218
5 .
Image 1
Hynek Janů
2:3
1:3
0:3
2:3
5 -14 211

16 . Úroveň A

214 bodů
202. místo (189. místo v mužích)
R.F. T.H. L.P. T.K. K.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Fidrant
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 260
2 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 250
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 235
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -11 214
5 .
Image 1
Karel Tůma
S:3
S:3
S:3
2:3
2 -14 208

15 . Úroveň A

279 bodů
184. místo (173. místo v mužích)
M.M. M.K. J.S. T.K. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:1
2:3
3:1
3:S
20 14 314
2 .
Image 1
Michal Kymlička
1:3 3:1 3:2
3:S
18 11 309
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:2
1:3 3:1
3:S
18 0 298
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 279
5 .
Image 1
Adam Šoltys
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.06.2022 19:00 14. Pavol Suchý Badminton Arena Skalka 3:1
14.06.2022 10:00 14. Kačka Holmanová Sportcentrum Olšanka 3:1 Komentáře
13.06.2022 16:08 14. Marian Klepac 3:S Komentáře
08.06.2022 20:00 14. Jaromír Šída Badminton Arena Skalka 0:3
01.06.2022 00:10 14. Filip Ocásek S:S
24.05.2022 09:00 14. Martin Svoboda Sportcentrum Olšanka 0:3
20.05.2022 12:00 14. Vojtěch Dvořák Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
05.05.2022 08:30 14. Jaroslav Janda Tenis Centrum Lužiny 0:3
02.05.2022 00:10 15. Honza Dědina 3:S
21.04.2022 07:30 15. Anna Zahradníčková Hamr Braník 3:1 Komentáře
08.04.2022 08:00 15. Lukáš Ondráček Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
07.04.2022 17:00 15. Veronika Mičková Hamr Štěrboholy 0:3
27.03.2022 09:36 16. Tom J 3:S Komentáře
23.03.2022 17:30 16. Honza Pilát Sportcentrum Step 2:3
22.03.2022 08:00 16. Karolína Levá Sportcentrum Olšanka 3:1
17.03.2022 20:00 16. Miroslav Toman Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
23.02.2022 16:00 16. Kristýna Míková Sportcentrum Step 3:1
22.02.2022 19:00 16. Jakub Zavřel Badminton Arena Skalka 0:3
11.02.2022 10:00 16. Monika Tomanová Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
07.02.2022 19:00 16. Tomas Hulle 3:2 Komentáře
26.01.2022 20:00 17. Ondřej Peterka Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.01.2022 20:00 17. Jiří Charvát 2:3 Komentáře
10.01.2022 07:30 17. Miroslav Osmančík Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.01.2022 01:01 17. Tom Petr 3:S Komentáře
04.10.2021 00:10 15. Jan Gregor S:S
04.10.2021 00:10 15. Jakub Machat S:3
30.09.2021 22:39 15. Pavel Rod S:S Komentáře
23.09.2021 08:00 15. Martin Štěpán Hamr Braník 3:0 Komentáře
30.08.2021 07:00 12. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
27.08.2021 09:00 12. Pavel Greis Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
26.08.2021 17:00 12. Adriana Štefanová Hamr Štěrboholy 1:3
06.08.2021 15:00 12. Jan Los Sportcentrum Step 2:3
25.07.2021 18:45 11. Jakub Frydrych 3:S Komentáře
20.07.2021 07:00 11. Miroslav Kotaška Sportcentrum Step 0:3
16.07.2021 14:00 11. Petr Velička Hamr Braník 2:3
13.07.2021 16:30 11. Ondřej Hoznour Hamr Braník 0:3
01.07.2021 00:10 12. X Švehla S:S
24.06.2021 19:00 12. Barbora Legátová Hamr Braník 3:2 Komentáře
08.06.2021 07:00 12. Petr Tomčiak Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
02.06.2021 08:00 12. Zdeněk Opravil 3:2 Komentáře
21.05.2020 00:10 18. Tatiana Gašparová S:S
21.05.2020 00:10 18. Přemek Opletal S:S
21.05.2020 00:10 18. Jiří Šimandl S:3
20.05.2020 18:30 18. Hynek Šolar 2:3
27.02.2020 17:00 19. Vítězslav Čurda Sport Troja 3:0
26.02.2020 16:30 19. Jan Valenta Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
20.02.2020 16:00 19. Petr Bárta Sportcentrum Step 1:3
10.02.2020 17:00 19. Michael Panec Sport Troja 2:3
23.01.2020 18:30 19. Petr Kafka Sportcentrum Step 3:2
13.01.2020 17:00 19. Lenka Poláková Badminton Arena Skalka 3:0
09.01.2020 16:30 19. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.01.2020 17:00 19. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
20.12.2019 07:00 18. Vladan Hašek Sportcentrum Step 2:3
19.12.2019 13:00 18. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 3:2
18.12.2019 13:00 18. Tomáš Mattern 1:3
17.12.2019 18:00 18. Michael Ubry 3:2
27.11.2019 17:00 20. Ludmila Homolková SportCentrum JEREMI 3:0
25.11.2019 11:28 20. Lenka Poláková 3:S Komentáře
19.11.2019 09:00 20. Beata Bordáčová Sportcentrum Step 3:0
06.11.2019