No photo

Tomáš Bruder (34 let)

ID: 30326

Praha

  • 36 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Záběhlice
  • 8 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 14 / 21 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

26 bodů
10. místo (5. místo v ženách)
Kuj… San… Tau… Ama… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kujonis (T. Trčka + Š. Miksa)
2:1
2:S
8 11 32
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
1:2
2:S
5 8 26
3 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:S
4 0 17
4 .
Amateurs (J. Grygar + M. Vančura)
S:2
S:2
S:2
0 -8 5

2 . Úroveň A

15 bodů
13. místo (8. místo v ženách)
Age… Teo… A… Mat… San… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:1
2:1
2:S
2:0
13 11 50
2 .
1:2
2:1
2:1
2:0 11 8 45
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
1:2
2:S
2:0 9 0 35
4 .
Matla a Zmetek (T. Horká + P. Šedivý)
S:2
1:2
S:2
2:0 5 -8 23
5 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
0:2 0:2 0:2 0 -11 15

3 . Úroveň A

35 bodů
7. místo (4. místo v ženách)
A… San… K2… Ama… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
2:0 2:0 2:0 21 11 45
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
2:0
2:0 14 8 35
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
2:S 3 0 16
4 .
Amateurs (J. Grygar + M. Vančura)
0:2 0:2 S:2 -1 -8 4

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

35 bodů
10. místo (5. místo v ženách)
Teo… Pru… Mar… San… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:1
2:1
2:1 9 0 21
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
1:2 2:0
2:1
8 0 20
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
1:2
0:2
2:0
5 0 17
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
1:2
1:2
0:2
2 0 14

3 . Úroveň A

43 bodů
8. místo (4. místo v ženách)
San… Tau… Pok… K2… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
2:0
2:0
2:S
11 0 17
2 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
S:2
2:0 4 0 10
3 .
Pokémoni (K. Balcarová + M. Mišejka)
0:2
2:S
S:S 2 0 8
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
0:2 S:S -1 0 5

3 . Úroveň A

33 bodů
11. místo (6. místo v ženách)
Pru… San… M &… K2… Abe… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
2:0 2:0 2:0 2:S 11 0 17
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 2:1
2:0
2:S
7 0 13
3 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2 1:2
1:2
S:S 1 0 7
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
2:1
S:S 1 0 7
5 . S:2
S:2
S:S S:S -2 0 4

2 . Úroveň A

30 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
Dre… DS Tau… San… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
2:0
2:0
2:0
12 0 24
2 . 0:2 2:0 2:0 8 0 20
3 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
0:2 2:0 4 0 16
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
0:2 0:2 0 0 12

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

17 bodů
8. místo (6. místo v ženách)
Age… Kli… San… Tau… Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0
S:2
2:0
9 0 21
2 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2 1:2
2:0
2:1
6 0 18
3 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 2:1 2:0 0:2 5 0 17
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:S
0:2
0:2
2:S
4 0 16
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
S:2
4 0 16

2 . Úroveň A

16 bodů
9. místo (6. místo v ženách)
Alf… Tau… San… M &… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0 2:0 12 0 24
2 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2 2:0 2:0 8 0 20
3 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 0:2 2:0 4 0 16
4 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2 0:2 0:2 0 0 12

3 . Úroveň A

46 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Tau… San… M &… Ten… Abe… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:0
2:1
2:0 2:0 47 0 62
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
2:0
1:2 2:0 31 0 46
3 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
1:2
0:2
2:1
2:0
26 0 41
4 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2 2:1
1:2
S:2 13 0 28
5 . 0:2 0:2
0:2
2:S 10 0 25

2 . Úroveň A

30 bodů
11. místo (5. místo v ženách)
Alf… Ven… RS San… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:S
0:2
2:1
24 0 54
2 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2 S:S
2:0
10 0 40
3 .
2:0
S:S S:S 3 0 33
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
1:2
0:2
S:S 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.04.2019 17:00 3. Kujonis (T. Trčka, Š. Miksa) Hamr Záběhlice 1:2
26.03.2019 20:00 2. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) LTC Modřany 2005 0:2 Komentáře
22.03.2019 17:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 0:2
14.03.2019 19:00 2. Matla a Zmetek (T. Horká, P. Šedivý) 0:2
12.03.2019 20:00 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 0:2
28.02.2019 19:00 3. Amateurs (J. Grygar, M. Vančura) Hamr Záběhlice 2:0
25.02.2019 00:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
11.02.2019 20:00 3. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 0:2
28.01.2019 19:00 2. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
17.01.2019 19:00 2. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
14.01.2019 19:30 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 1:2
17.12.2018 07:25 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) 2:S Komentáře
16.12.2018 10:00 3. Pokémoni (K. Balcarová, M. Mišejka) Hamr Záběhlice 2:0
10.12.2018 20:00 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
29.11.2018 10:15 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:S Komentáře
27.11.2018 20:00 3. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) Hamr Záběhlice 0:2
22.11.2018 20:00 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) Hamr Záběhlice 2:1
20.11.2018 20:30 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Braník 2:0 Komentáře
24.10.2018 19:00 2. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) TC Tempo Lhotka 0:2 Komentáře
23.10.2018 17:00 2. DS (K. Štěch, V. Kautský) TC Tempo Lhotka 0:2
16.10.2018 20:00 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Záběhlice 0:2
01.10.2018 00:10 2. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) 0:2
17.09.2018 18:00 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Záběhlice 2:0
13.09.2018 17:00 2. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 2:1
12.09.2018 18:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 0:2
28.08.2018 18:00 2. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) Hamr Záběhlice 2:0
23.08.2018 18:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 0:2
15.08.2018 17:00 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Záběhlice 0:2
23.07.2018 19:00 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) TC Tempo Lhotka 1:2
19.07.2018 19:00 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:0
15.07.2018 18:00 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
12.07.2018 18:00 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) 2:0 Komentáře
02.07.2018 14:52 2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) S:S
28.06.2018 18:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Sportcentrum Radlice 1:2 Komentáře
19.06.2018 19:00 2. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) TC Tempo Lhotka 0:2 Komentáře
3. Amateurs (J. Grygar, M. Vančura) 2:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím