Načítám…
Tereza Lípová

Tereza Lípová (33 let)

ID: 43702

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2021
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 3 /6
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 22
    Zápasů v lize ( 13 / 7 / 2) 0 turnajů
  • 65%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

30 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
zat… Rim… Pak… Str… Ama… Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
zatim nevim (D. Erbs + M. Slabihoud)
3:1
3:1 3:1 3:s 3:s 24 14 58
2 .
Rimaři (T. Bugel + K. Hon)
1:3
3:0 3:s 3:s 16 11 47
3 .
Pak pivo (T. Lípová + J. Pavlič)
1:3 3:s 3:s 10 0 30
4 .
Strike - Spike (D. Mojka + M. Mňačko)
1:3 0:3 3:s 3:s 10 0 30
5 .
Amatérský psychonátlak (D. Škvor + K. Matuška)
s:3 s:3 s:3 s:3 s:s -2 -11 7
6 .
Pivoňky (D. Tallová + A. Novotná)
s:3 s:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 4

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

55 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
Pak… Rim… Piv… zat… net… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pak pivo (T. Lípová + J. Pavlič)
3:0
3:S
1:3 3:0 21 14 55
2 .
Rimaři (T. Bugel + K. Hon)
0:3
3:S
0:3 3:0 13 11 44
3 .
Pivoňky (D. Tallová + A. Novotná)
S:3
S:3
3:S 3:S 12 0 32
4 .
zatim nevim (D. Erbs + M. Slabihoud)
3:1 3:0 S:3 S:S 11 -11 20
5 .
network (R. Šnajdr + P. Byrouti)
0:3 0:3 S:3 S:S -2 -14 4

2 . Úroveň A

31 bodů
6. místo (1. místo v ženách)
Ama… Tvo… Pak… zat… Vaz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatérský psychonátlak (D. Škvor + K. Matuška)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Tvoje máma (?. Růžička + F. Hlinka)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 11 43
3 .
Pak pivo (T. Lípová + J. Pavlič)
0:3 3:0 S:S
3:S
11 0 31
4 .
zatim nevim (D. Erbs + M. Slabihoud)
0:3 1:3 S:S
3:S
5 -11 14
5 .
Vazyfuč (A. B + J. Hojer)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

49 bodů
4. místo (2. místo v ženách)
Piv… Pak… Don… Bud… M&M Str… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivoňky (D. Tallová + A. Novotná)
1:3 3:1
3:S
3:S
3:S
20 14 54
2 .
Pak pivo (T. Lípová + J. Pavlič)
3:1 3:0 S:S
3:S
3:S
18 11 49
3 .
Donnie Darko (V. Kroulík + M. Řeháčková)
1:3 0:3
3:S
3:S
3:S
15 0 35
4 .
BudSpike (M. Štefanský + M. Krlín)
S:3
S:S
S:3
3:S
3:S
8 0 28
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 14
6 .
Strike - Spike (D. Mojka + M. Mňačko)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

1 . Úroveň A

57 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
GenZ Spá… Ama… Pak… Bud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 100
2 .
Spájkaři (K. Bandžak + O. Chládek)
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 92
3 .
Amatérský psychonátlak (D. Škvor + K. Matuška)
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 72
4 .
Pak pivo (T. Lípová + J. Pavlič)
0:3
0:3
1:3 3:0 8 -11 57
5 .
BudSpike (M. Štefanský + M. Krlín)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 46

1 . Úroveň A

90 bodů
2. místo (1. místo v ženách)
Spá… Pak… Bud… Jor… Trh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Spájkaři (K. Bandžak + O. Chládek)
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 101
2 .
Pak pivo (T. Lípová + J. Pavlič)
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 90
3 .
BudSpike (M. Štefanský + M. Krlín)
0:3
0:3 3:S
3:S
12 0 72
4 .
Jorgitos (J. Jeníček + J. Švarc)
0:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55
5 .
Trhoňová/Trhoň (P. Trhoň + M. Trhoňová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.10.2021 17:15 1. zatim nevim (D. Erbs, M. Slabihoud) Branická louka 1:3
01.10.2021 11:26 2. Pivoňky (D. Tallová, A. Novotná) 3:S Komentáře
21.09.2021 18:30 2. network (R. Šnajdr, P. Byrouti) Letenská pláň 3:0
13.09.2021 18:30 2. zatim nevim (D. Erbs, M. Slabihoud) Branická louka 1:3
09.09.2021 18:30 2. Rimaři (T. Bugel, K. Hon) Branická louka 3:0
01.09.2021 00:10 2. zatim nevim (D. Erbs, M. Slabihoud) S:S
17.08.2021 09:13 2. Vazyfuč (A. B, J. Hojer) 3:S Komentáře
16.08.2021 19:00 2. Amatérský psychonátlak (D. Škvor, K. Matuška) Branická louka 0:3
16.08.2021 19:00 2. Tvoje máma (?. Růžička, F. Hlinka) Branická louka 3:0
02.08.2021 00:10 2. BudSpike (M. Štefanský, M. Krlín) S:S
30.07.2021 11:23 2. M&M (M. Macura, M. Mandysová) 3:S Komentáře
19.07.2021 17:00 2. Pivoňky (D. Tallová, A. Novotná) Branická louka 3:1
13.07.2021 18:30 2. Donnie Darko (V. Kroulík, M. Řeháčková) Letenská pláň 3:0
29.06.2021 18:30 1. Amatérský psychonátlak (D. Škvor, K. Matuška) Branická louka 1:3
15.06.2021 18:30 1. BudSpike (M. Štefanský, M. Krlín) Branická louka 3:0
14.06.2021 19:00 1. GenZ (T. Kovářík, D. Borner) Branická louka 0:3
14.06.2021 18:30 1. Spájkaři (K. Bandžak, O. Chládek) Branická louka 0:3 Komentáře
31.05.2021 21:17 1. Jorgitos (J. Jeníček, J. Švarc) 3:S Komentáře
24.05.2021 18:30 1. Spájkaři (K. Bandžak, O. Chládek) Branická louka 0:3 Komentáře
18.05.2021 18:30 1. BudSpike (M. Štefanský, M. Krlín) Branická louka 3:0
14.05.2021 20:28 1. Trhoňová/Trhoň (P. Trhoň, M. Trhoňová) 3:S Komentáře
2. Strike - Spike (D. Mojka, M. Mňačko) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím