Image 1

Stepanka Tak (26 let)

ID: 31409

Praha

  • 27 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Areál volného času Gutova
  • 52 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 5 / 20 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

34 bodů
38. místo (18. místo v ženách)
Uli… Lin… Gra… Pís… Hum… Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
1:3
3:0
7 14 61
2 . 3:0 6 11 57
3 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
3:0 6 0 46
4 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
3:1 1:3 6 0 46
5 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
0:3
0:3 3:1 5 -11 34
6 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
0:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

39 bodů
36. místo (16. místo v ženách)
Swi… Una… Gra… Hum… Aloe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:0
3:2
3:1
3:S
24 14 78
2 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 68
3 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
2:3
2:3 3:2
3:S
15 0 55
4 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
1:3
1:3 2:3
3:S
10 -11 39
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

6 . Úroveň A

47 bodů
35. místo (17. místo v ženách)
Mar… Pís… Hum… Ňou… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:1 3:0
3:S
19 14 73
2 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
3:0 3:0
S:S
3:S
18 11 69
3 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
1:3 0:3
S:3
3:S
7 0 47
4 . 0:3
S:S
3:S
S:S
2 -11 31
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 24

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

67 bodů
49. místo (22. místo v ženách)
Vys… R2K2 Hum… Mul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
3:2 3:2
3:S
17 0 23
2 . 2:3 3:2 3:S 15 0 21
3 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
2:3 2:3
3:S
13 0 19
4 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3
S:3
0 0 6

7 . Úroveň A

39 bodů
39. místo (16. místo v ženách)
K&T Ňou… Žgv… Hum… Vys… R2K2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 2:3
3:S
3:0 3:2 17 0 23
2 . 2:3
S:S
3:1
3:S
3:0 13 0 19
3 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
3:2
S:S
3:2 3:1 S:S 6 0 12
4 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
S:3
1:3 2:3 1:3 1:3 5 0 11
5 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
0:3
S:3
1:3 3:1 S:S 3 0 9
6 . 2:3 0:3 S:S 3:1 S:S 2 0 8

7 . Úroveň A

63 bodů
46. místo (19. místo v ženách)
Inl… Pár… Vys… Žgv… Hum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
3:1 3:1 2:3 3:1 17 0 29
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
3:0
2:3
3:0
15 0 27
3 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
1:3
0:3
3:1 3:0 12 0 24
4 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
3:2 3:2 1:3 S:3 9 0 21
5 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
1:3
0:3
0:3 3:S 6 0 18

5 . Úroveň A

84 bodů
41. místo (15. místo v ženách)
FiT… #an… Pik… Káv… Hum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 47
2 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
0:3 2:3 2:3 3:0 10 0 34
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3 3:2 S:S 3:0 9 0 33
4 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 3:2 S:S 3:0 8 0 32
5 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 24

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.08.2019 21:00 6. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 3:1
06.08.2019 21:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
04.08.2019 19:00 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 0:3
31.07.2019 21:00 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
21.07.2019 17:00 6. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Hamr Záběhlice 2:3
21.07.2019 10:56 6. Aloe (Z. Hlinkova, O. Bednar) 3:S Komentáře
14.07.2019 10:00 6. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) Hamr Záběhlice 1:3
29.06.2019 20:21 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3 Komentáře
27.06.2019 21:00 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 1:3
27.06.2019 11:13 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S Komentáře
23.06.2019 10:00 6. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 0:3
31.01.2019 08:17 8. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) 3:S Komentáře
20.01.2019 17:00 8. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Areál volného času Gutova 2:3
13.01.2019 11:00 8. R2K2 (K. Vondráčková, R. Brzobohatý) Areál volného času Gutova 2:3
26.12.2018 17:00 7. R2K2 (K. Vondráčková, R. Brzobohatý) Hamr Záběhlice 1:3
20.12.2018 07:15 7. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) S:3 Komentáře
18.12.2018 21:30 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 1:3
17.12.2018 17:00 7. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 2:3
16.12.2018 17:00 7. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Hamr Braník 1:3
03.12.2018 00:10 7. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) 3:S
02.12.2018 17:00 7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 1:3
02.12.2018 17:00 7. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) 0:3
22.11.2018 19:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.11.2018 00:10 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) 0:3
24.10.2018 21:30 5. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Hamr Záběhlice 0:3
21.10.2018 19:00 5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) Areál volného času Gutova 0:3
14.10.2018 19:00 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) Areál volného času Gutova 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím