Image 1

Stasa Manojlovic (31 let)

ID: 28387

Brno

  • 69 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 127 /367
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 69
    Zápasů v lize ( 36 / 25 / 8) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

10 . Úroveň A

167 bodů
83. místo (4. místo v ženách)
S.M. P.H. K.P. N.F. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stasa Manojlovic
3:0
3:S
13 14 167
2 .
Image 1
Pavel Hejl
3:0
3:S
13 11 164
3 .
Image 1
Karel Pavelek
3:S
6 0 146
4 .
Image 1
Natálie Faruzelová
0:3
0:3
3:S
6 -5 141
5 .
Image 1
Pawel Slawatycki
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

11 . Úroveň A

130 bodů
100. místo (5. místo v ženách)
A.Ř. S.M. D.L. J.Č. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Řihák
3:0
3:0
1:3
3:0
22 14 136
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 130
3 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3
1:3 3:1 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1 1:3 1:3
1:3
9 -5 104
5 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3
0:3 0:3
3:1
6 -14 92

Jarní sezóna 2019

15 . Úroveň C

174 bodů
169. místo (13. místo v ženách)
P.Š. L.B. S.M. A.A. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Miroslav Bača
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

15 . Úroveň C

154 bodů
173. místo (13. místo v ženách)
P.V. P.Š. S.M. M.B. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vlašánek
3:0 3:S 3:0 3:0 27 14 181
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 172
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3
0:3
3:0 3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Martin Bělohoubek
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 136
5 .
Image 1
Kateřina Šverclová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 126

16 . Úroveň C

164 bodů
179. místo (15. místo v ženách)
M.K. S.M. I.K. L.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kužela
3:1 3:2 2:3 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3 3:0 S:S 3:0 13 11 164
3 .
Image 1
Iveta Kouřilová
2:3 0:3 1:3 3:0 10 0 150
4 .
Image 1
Luděk Kočica
3:2 S:S 3:1 S:S 7 -11 136
5 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 124

16 . Úroveň C

138 bodů
197. místo (27. místo v ženách)
L.C. M.K. R.M. S.M. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lubos Cabala
3:1 3:0 3:0 3:2 25 14 179
2 .
Image 1
Milan Kafka
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Radek Miča
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 151
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 138
5 .
Image 1
Dana Kučerová
2:3 0:3
S:3
S:3
2 -14 128

Podzimní sezóna 2018

15 . Úroveň C

168 bodů
167. místo (14. místo v ženách)
P.Š. G.B. S.M. B.H. Z.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šmejkal
3:2
3:1
3:0
3:0 21 0 57
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3
3:1
3:0
3:S
18 0 54
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3 1:3 3:1
3:S
12 0 48
4 .
Image 1
Birgitta Heidt
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 42
5 .
Image 1
Zdeněk Charvát
0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 36

13 . Úroveň C

182 bodů
169. místo (16. místo v ženách)
T.B. K.Š. R.T. S.M. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bartl
3:S
3:0
3:S
3:S
21 0 75
2 .
Image 1
Katarína Šimková
S:3
3:0 3:0
3:S
17 0 71
3 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 64
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3
0:3
S:3
S:S -2 0 52
5 .
Image 1
Luděk Kočica
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 52

13 . Úroveň B

221 bodů
150. místo (11. místo v ženách)
R.B. H.P. J.P. S.M. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Brennner
2:3 3:0 3:0 3:2 18 0 72
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
3:2
3:S
2:3 3:0 17 0 71
3 .
Image 1
Jakub Pernica
0:3
S:3
3:0 3:1 11 0 65
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 3:2 0:3 3:1 9 0 63
5 .
Image 1
Tomáš Bajus
2:3 0:3 1:3 1:3 4 0 58

14 . Úroveň C

203 bodů
148. místo (13. místo v ženách)
L.A. S.M. J.H. P.L. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Antalov
3:1
3:0
3:0
3:0 23 0 65
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
3:2
3:1
3:0 16 0 58
3 .
Image 1
Jirka Hrazdil
0:3
2:3
3:2
3:0
12 0 54
4 .
Image 1
Petra Lišková
0:3
1:3
2:3
2:3
5 0 47
5 .
Image 1
Marek Grác
0:3 0:3
0:3
3:2
4 0 46

Letní sezóna 2018

11 . Úroveň C

41 bodů
124. místo (15. místo v ženách)
V.K. I.S. S.M. I.Š. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Kubáň
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 60
2 .
Image 1
Ivan Syka
0:3
3:S
S:S
3:2 7 0 43
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3
S:3
S:3
3:1 5 0 41
4 .
Image 1
Ivan Šišák
0:3
S:S
3:S
S:S
1 0 37
5 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 2:3 1:3
S:S
1 0 37

11 . Úroveň A

44 bodů
97. místo (11. místo v ženách)
S.M. M.T. M.Z. M.G. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:S 3:0 3:1
3:S
14 0 44
2 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
S:S 3:1 3:0
3:S
14 0 44
3 .
Image 1
Martin Záklasník
0:3 1:3
3:0
3:S
12 0 42
4 .
Image 1
Marek Grác
1:3 0:3
0:3
3:S
6 0 36
5 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

9 . Úroveň D

54 bodů
100. místo (10. místo v ženách)
L.S. T.B. S.M. L.C. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Suchá
3:S
3:1
3:1
3:1 43 0 73
2 .
Image 1
Tomáš Badár
S:3
3:0 3:1 3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3 0:3 3:0 3:2 24 0 54
4 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3
1:3 0:3
3:2
13 0 43
5 .
Image 1
Alena Königová
1:3 0:3 2:3
2:3
10 0 40

10 . Úroveň C

69 bodů
101. místo (12. místo v ženách)
T.C. S.M. O.C. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
3:1
3:0
44 0 74
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
2:3
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
1:3
0:3
3:1
18 0 48
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
0:3
1:3
3 0 33

Jarní sezóna 2018

13 . Úroveň B

64 bodů
185. místo (20. místo v ženách)
J.M. T.B. P.B. S.M. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Martauz
3:1 3:2 3:0 3:S 43 0 88
2 .
Image 1
Tomáš Bartl
1:3
2:3
3:0 3:S 29 0 74
3 .
Image 1
Patrik Burda
2:3
3:2
2:3
3:S 27 0 72
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 0:3
3:2
3:S 19 0 64
5 .
Image 1
Tomáš Eker
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

14 . Úroveň D

79 bodů
194. místo (19. místo v ženách)
S.M. I.R. T.G. L.P. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
3:0
3:2 3:S 34 0 79
2 .
Image 1
Ivan Reigl
3:1
3:2
3:0 S:S 28 0 73
3 .
Image 1
Terezie Graubnerová
0:3
2:3
3:2 3:S 23 0 68
4 .
Image 1
Lucie Palánová
2:3 0:3 2:3
3:S
18 0 63
5 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
S:3 S:S S:3
S:3
-5 0 40

14 . Úroveň C

67 bodů
205. místo (21. místo v ženách)
L.S. P.N. S.M. D.P. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Suchá
3:0 3:0
3:S
3:0 49 0 94
2 .
Image 1
Petr Novotný
0:3
3:0
3:0
3:0 39 0 84
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3
0:3
3:0
3:2 22 0 67
4 .
Image 1
Dana Procházková
S:3
0:3
0:3
3:2
9 0 54
5 .
Image 1
Martin Caletka
0:3 0:3 2:3
2:3
8 0 53

14 . Úroveň C

69 bodů
202. místo (23. místo v ženách)
M.K. V.N. S.M. I.P. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kužela
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
Image 1
Vit N
1:3
1:3
3:1
3:1
26 0 71
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3
3:1
2:3
3:2
24 0 69
4 .
Image 1
Irma Protivová
0:3
1:3
3:2
3:1 22 0 67
5 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
1:3
2:3
1:3 8 0 53

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.07.2019 07:54 10. Pawel Slawatycki 3:S Komentáře
13.07.2019 16:00 10. Natálie Faruzelová fit4all centrum 3:0
24.06.2019 19:00 11. Tomáš Cibulka Sprint 3:0
20.06.2019 07:00 11. Adam Řihák fit4all centrum 0:3
19.06.2019 07:00 11. Dáša Labáková Sprint 3:1
18.06.2019 18:00 11. Jiří Čejka Sprint 3:1
30.05.2019 18:28 15. Miroslav Bača 3:S Komentáře
15.05.2019 07:00 15. Lukáš Bartoněk Sprint 0:3 Komentáře
09.05.2019 20:00 15. Adéla Alexová Sprint 3:0
05.05.2019 10:00 15. Petr Šikula Sprint 1:3
02.05.2019 00:10 15. Petr Vlašánek S:3
27.04.2019 16:00 15. Petr Šmejkal Sprint 0:3 Komentáře
14.04.2019 11:00 15. Kateřina Šverclová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.04.2019 19:00 15. Martin Bělohoubek Sprint 3:0
01.04.2019 00:10 16. Luděk Kočica S:S
20.03.2019 18:00 16. Martin Kužela Sprint 1:3
10.03.2019 17:00 16. Miroslava Ptáčková Sprint 3:0
10.03.2019 10:00 16. Iveta Kouřilová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.02.2019 18:00 16. Milan Kafka Sprint 1:3
27.02.2019 09:33 16. Dana Kučerová 3:S Komentáře
26.02.2019 07:00 16. Radek Miča fit4all centrum 2:3
25.02.2019 07:00 16. Lubos Cabala Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.01.2019 06:31 15. Zdeněk Charvát 3:S Komentáře
27.01.2019 10:00 15. Gabriela Bociánová Sprint 1:3
25.01.2019 20:00 15. Petr Šmejkal Sport Centrum IVANOVICE 1:3
25.01.2019 19:00 15. Birgitta Heidt Sprint 3:1
02.01.2019 00:10 13. Luděk Kočica S:S
18.12.2018 13:56 13. Richard Trembecký S:3 Komentáře
13.12.2018 20:43 13. Tomáš Bartl S:3 Komentáře
06.12.2018 20:00 13. Katarína Šimková Sprint 0:3
27.11.2018 18:00 13. Jakub Pernica fit4all centrum 0:3
13.11.2018 18:00 13. Hana Palbuchtová Sprint 3:2
11.11.2018 10:00 13. Tomáš Bajus Sport Centrum IVANOVICE 3:1
09.11.2018 18:00 13. Roman Brennner Centrum Viktoria 0:3
28.10.2018 10:00 14. Petra Lišková fit4all centrum 3:1 Komentáře
26.10.2018 19:00 14. Jirka Hrazdil Sprint 3:2 Komentáře
18.10.2018 21:00 14. Marek Grác Sprint 3:0
16.10.2018 20:00 14. Lukáš Antalov Xarena Slatina Badminton Club 1:3
28.09.2018 17:00 11. Tomáš Bambas Sprint 3:1
27.09.2018 11:31 11. Ivan Syka S:3 Komentáře
27.09.2018 11:11 11. Ivan Šišák S:3 Komentáře
10.09.2018 19:00 11. Vojtěch Kubáň Sprint 0:3
03.09.2018 00:10 11. Markéta Tihlaříková S:S
29.08.2018 17:00 11. Ondrej Dlugoš Sport Centrum IVANOVICE 3:S Komentáře
23.08.2018 19:00 11. Marek Grác Sprint 3:1
21.08.2018 19:00 11. Martin Záklasník Sprint 3:0
20.07.2018 18:00 9. Lubos Cabala Sprint 3:0
12.07.2018 19:00 9. Lenka Suchá Sprint 1:3
10.07.2018 18:00 9. Alena Königová Sprint 3:2
08.07.2018 10:00 9. Tomáš Badár Sprint 0:3
30.06.2018 11:00 10. Petr Šmejkal Sprint 3:0
20.06.2018 18:00 10. Ondřej Chaloupka Sprint 3:0
14.06.2018 18:00 10. Tomáš Cibulka Sprint 2:3 Komentáře
21.05.2018 20:00 13. Tomáš Bartl Sprint 0:3
17.05.2018 20:00 13. Patrik Burda Sprint 3:2 Komentáře
13.05.2018 19:00 13. Jakub Martauz Xarena Slatina Badminton Club 0:3
26.04.2018 07:00 14. Ivan Reigl Sprint 1:3
10.04.2018 19:00 14. Lucie Palánová Sprint 3:2
09.04.2018 09:00 14. Terezie Graubnerová fit4all centrum 3:0 Komentáře
29.03.2018 20:30 14. Martin Caletka Sprint 3:2
23.03.2018 20:00 14. Dana Procházková Sprint 3:0 Komentáře
18.03.2018 19:00 14. Petr Novotný Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
07.03.2018 18:00 14. Lenka Suchá Club Classic 0:3
27.02.2018 19:00 14. Magdaléna Němcová Sprint 3:2 Komentáře
22.02.2018 20:30 14. Martin Kužela Sprint 0:3
12.02.2018 20:00 14. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
08.02.2018 18:00 14. Vit N Sprint 3:1 Komentáře
13. Tomáš Eker 3:S
14. Lukáš Bartoněk 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím