Image 1

Stanislav Loula (17 let)

ID: 39370

Praha

  • 13 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 107 /130
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 4 / 1 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň A

26 bodů
82. místo (55. místo v mužích)
Baz… Sof… Jed… MA… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
6 14 60
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:S
6 11 57
3 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
3:S
6 0 46
4 .
3:S
6 -11 35
5 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

10 . Úroveň A

49 bodů
83. místo (62. místo v mužích)
ICMS Ryc… Mia… Sta… MA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:0
3:S 3:0 20 11 91
3 .
0:3
0:3
3:S
S:S 4 0 64
4 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
S:3
S:3
S:3
S:S 0 -11 49
5 .
S:3
0:3 S:S S:S -2 -14 44

11 . Úroveň A

58 bodů
77. místo (58. místo v mužích)
Sta… Mam… Pan… Jed… GoG… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
3:1 2:3 3:1 3:0 3:0 24 14 58
2 . 1:3
3:0
0:3 3:S
3:2
16 11 47
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
3:2
0:3
1:3
3:S
3:0 16 0 36
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:0
3:1
S:S 3:S 15 0 35
5 .
GoGlééé (A. Šlechtová + T. Šeligová)
0:3 S:3
S:3
S:S 3:S 3 -11 12
6 . 0:3
2:3
0:3 S:3 S:3 2 -14 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:15 10. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) S:3
21.05.2020 00:10 10. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) S:S
18.05.2020 17:00 10. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) S:3 Komentáře
14.05.2020 12:56 10. ICMS (D. Sviták, P. Benda) S:3 Komentáře
26.02.2020 19:00 11. GoGlééé (A. Šlechtová, T. Šeligová) Badminton Arena Skalka 3:0
24.02.2020 19:00 11. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Badminton Arena Skalka 3:1
23.02.2020 18:00 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:1
23.02.2020 17:00 11. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
17.02.2020 19:00 11. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 2:3
10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) S:3 Komentáře
10. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) S:3 Komentáře
10. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) S:3 Komentáře
10. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím