No photo

Sabina Kociánová (26 let)

ID: 21055

Brno

  • 16 zápasů

    od roku 2014
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 5 / 6 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2014

4 . Úroveň B

30 bodů
35. místo (25. místo v mužích)
ALFA Kom… KOM… S^2 ROSA B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 77
2 .
Komínské Střely (P. Aujezdský + K. Aujezdská)
0:3
3:2
3:1
3:S 30 0 60
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3
2:3
3:S 3:S 26 0 56
4 .
0:3
1:3
S:3 3:S 12 0 42
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň A

51 bodů
27. místo (22. místo v mužích)
Ska… 42 Luk… The… ROSA B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Skanska (J. Konečný + K. Urban)
3:1 3:2 3:0 3:0 46 0 91
2 . 1:3 2:3 3:1 3:1 28 0 73
3 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
2:3 3:2 3:2 S:S 17 0 62
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3 2:3 2:3 10 0 55
5 . 0:3 1:3 S:S 3:2 6 0 51

3 . Úroveň B

71 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Svo… ROSA Spe… KOM… Béč… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
3:0
1:3
3:0
S:3
28 0 73
2 .
0:3
1:3
3:1
3:0 26 0 71
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1
3:1
2:3 S:S 21 0 66
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
1:3
3:2 3:2 20 0 65
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
3:S
0:3 S:S 2:3 9 0 54

3 . Úroveň B

58 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
bad… The… ROSA 42 Lei… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3
3:2
3:2
3:0
33 0 63
3 .
0:3
2:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
0:3
2:3
1:3
3:1
17 0 47
5 .
Leixnerovi (P. Leixner + E. Leixnerová)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.01.2015 08:19 3. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) S:S
13.12.2014 11:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 3:2
12.12.2014 15:00 3. 42 (R. Hybášek, J. Plachetský) Sprint 1:3
11.12.2014 18:00 3. Skanska (J. Konečný, K. Urban) Sprint 0:3
30.11.2014 14:00 3. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) Sprint 0:3 Komentáře
27.11.2014 18:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3 Komentáře
13.11.2014 20:00 3. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) BADMINTON ŽIDENICE 3:0
07.11.2014 20:00 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
01.11.2014 20:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 2:3 Komentáře
30.10.2014 18:00 3. Leixnerovi (P. Leixner, E. Leixnerová) Club Classic 3:0 Komentáře
30.10.2014 09:00 3. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) Sprint 0:3 Komentáře
17.10.2014 06:30 3. 42 (R. Hybášek, J. Plachetský) Sprint 3:1 Komentáře
4. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) S:3
4. Komínské Střely (P. Aujezdský, K. Aujezdská) S:3
4. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) S:3
4. S^2 (a. efghi, T. Skrášek) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím