No photo

Radek Veveričík (34 let)

ID: 28249

Brno

  • 73 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 81 /244
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 47 / 23 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň C

84 bodů
87. místo (84. místo v mužích)
J.B. M.M. L.B. R.V. J.R. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jan Bureš
3:1 3:2 9 87
2 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 2:3 3:1 8 86
3 .
Image 1
Lukáš Brtník
3:0 6 84
4 .
Image 1
Radek Veveričík
2:3 3:2 0:3 6 84
5 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3 1 79

9 . Úroveň A

87 bodů
92. místo (88. místo v mužích)
S.M. M.T. R.V. M.D. A.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Sean McLemon
3:1 3:0 3:0 3:0 23 101
2 .
Image 1
Michal Turoň
1:3 3:0 3:0
3:S
18 96
3 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3 0:3 3:2 3:1 9 87
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3 0:3 2:3 3:1 7 85
5 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3
S:3
1:3 1:3 2 80

10 . Úroveň C

87 bodů
73. místo (70. místo v mužích)
R.V. V.K. L.K. K.P. R.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:2 3:0 3:0
3:S
21 87
2 .
Image 1
Vojtěch Kubáň
2:3 3:0 S:S
3:S
11 77
3 .
Image 1
Luděk Kočica
0:3 0:3 S:S
3:S
3 69
4 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 S:S S:S
3:S
1 67
5 .
Image 1
Roman Caha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 66

Letní sezóna 2018

9 . Úroveň A

63 bodů
71. místo (67. místo v mužích)
R.V. M.M. P.S. L.P. P.D. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:1 3:1 1:3 3:2 15 63
2 .
Image 1
Marek Masar
1:3 3:1 3:2 3:2 14 62
3 .
Image 1
Pawel Slawatycki
1:3 1:3 3:1 3:1 12 60
4 .
Image 1
Lucie Pitelová
3:1 2:3 1:3 S:S 6 54
5 .
Image 1
Petr Diviš
2:3 2:3 1:3 S:S 3 51

7 . Úroveň A

57 bodů
75. místo (71. místo v mužích)
S.M. P.N. J.O. F.F. R.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Sean McLemon
3:1 2:3 3:2 3:0 17 71
2 .
Image 1
Petr Neradilek
1:3
3:2
3:1 3:0 16 70
3 .
Image 1
Jan Orel
3:2
2:3
3:1 3:1 16 70
4 .
Image 1
Filip Fousek
2:3 1:3 1:3 3:2 8 62
5 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3 0:3 1:3 2:3 3 57

7 . Úroveň C

94 bodů
54. místo (52. místo v mužích)
V.M. R.V. K.P. I.D. R.U. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Meier
3:1 3:0 3:0
3:S
47 107
2 .
Image 1
Radek Veveričík
1:3 3:0 3:2
3:S
34 94
3 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 0:3 3:1
3:S
21 81
4 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3 2:3 1:3
3:S
16 76
5 .
Image 1
Radim Uhřík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 60

8 . Úroveň A

95 bodů
67. místo (64. místo v mužích)
K.Š. R.V. M.D. A.S. A.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimková
3:0
3:0
3:0 3:0 52 112
2 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:1
3:1 3:0 35 95
3 .
Image 1
Michal Drexler
0:3
1:3
3:1
2:3
17 77
4 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 1:3
1:3
3:1 15 75
5 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3 0:3
3:2
1:3 11 71

Jarní sezóna 2018

11 . Úroveň B

119 bodů
118. místo (111. místo v mužích)
R.V. J.S. D.L. K.V. M.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:1
3:0 3:S
3:S
44 119
2 .
Image 1
Jana Sedláčková
1:3
3:2
3:0
3:S
34 109
3 .
Image 1
David Luczewský
0:3
2:3
3:S 3:S 24 99
4 .
Image 1
Karol Vrták
S:3 0:3 S:3 3:S 10 85
5 .
Image 1
Martin Brabec
S:3
S:3
S:3 S:3 0 75

10 . Úroveň A

120 bodů
138. místo (128. místo v mužích)
P.S. J.G. Z.K. R.V. S.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pawel Slawatycki
3:2 3:S 3:0 3:2 41 146
2 .
Image 1
Ján Gardian
2:3 3:S 3:0 2:3 31 136
3 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
S:3 S:3 3:1 3:0 24 129
4 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3 0:3 1:3 3:0 15 120
5 .
Image 1
Stanislav Charvát
2:3 3:2 0:3 0:3 13 118

11 . Úroveň B

133 bodů
115. místo (109. místo v mužích)
O.D. R.V. J.J. J.S. P.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
3:2
3:S
3:1 3:0 43 133
2 .
Image 1
Radek Veveričík
2:3
3:0
3:0
3:0 43 133
3 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:3
0:3 3:0 3:1 24 114
4 .
Image 1
Jana Sedláčková
1:3
0:3
0:3
3:1
13 103
5 .
Image 1
Petr Macek
0:3 0:3 1:3
1:3
4 94

12 . Úroveň C

122 bodů
131. místo (123. místo v mužích)
R.V. A.B. A.V. M.K. J.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:0 3:0 3:1 3:S 47 122
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 3:0 3:0 3:S 36 111
3 .
Image 1
Andrea Votoupalová
0:3 0:3 3:1 3:S 21 96
4 .
Image 1
Milan Kafka
1:3 0:3 1:3 3:1 15 90
5 .
Image 1
Jan Stehlík
S:3 S:3 S:3 1:3 2 77

Podzimní sezóna 2017

10 . Úroveň B

127 bodů
127. místo (116. místo v mužích)
K.Š. S.M. V.M. R.V. M.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimková
3:1
2:3
3:S 3:1 36 141
2 .
Image 1
Sean McLemon
1:3 3:0 2:3 3:1 30 135
3 .
Image 1
Vladimír Meier
3:2
0:3 3:S
3:S
29 134
4 .
Image 1
Radek Veveričík
S:3 3:2 S:3 3:0 22 127
5 .
Image 1
Martin Pospíšil
1:3 1:3
S:3
0:3 4 109

10 . Úroveň D

151 bodů
117. místo (109. místo v mužích)
N.K. K.Š. R.V. E.U. M.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Nikola Kubová
3:2
3:0
3:1 3:0 46 166
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3
2:3
3:0 3:0 34 154
3 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:2
3:2
3:0
31 151
4 .
Image 1
Eva Uhlířová
1:3 0:3
2:3
3:1
17 137
5 .
Image 1
Michal Chylík
0:3 0:3
0:3
1:3
2 122

11 . Úroveň D

144 bodů
123. místo (111. místo v mužích)
P.K. R.V. M.C. K.Č. D.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Kropáček
3:0
3:2
3:1 3:0 46 151
2 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:0
3:0
3:0 39 144
3 .
Image 1
Milan Chobola
2:3
0:3
3:2
3:0
26 131
4 .
Image 1
Karel Černý
1:3
0:3
2:3
3:0 19 124
5 .
Image 1
David Bobek
0:3 0:3
0:3
0:3 0 105

Letní sezóna 2017

9 . Úroveň A

104 bodů
79. místo (73. místo v mužích)
R.V. P.D. R.C. L.S. R.Š. T.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:2 3:0 3:1
3:0
3:S
44 104
2 .
Image 1
Petr Diviš
2:3 1:3 3:2
3:0
3:S 30 90
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3 3:1 3:1 2:3 3:S 29 89
4 .
Image 1
Lenka Suchá
1:3 2:3 1:3
3:0
3:S 25 85
5 .
Image 1
Radka Šindelářová
0:3
0:3
3:2
0:3
3:S 15 75
6 .
Image 1
Tomáš Eker
S:3
S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

8 . Úroveň B

87 bodů
102. místo (93. místo v mužích)
O.V. A.M. M.P. V.K. I.D. R.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
3:0 2:3 3:0 3:1 3:1 41 116
2 .
Image 1
Aleš Müller
0:3 3:0 3:2 3:1
3:S
34 109
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
3:2 0:3 0:3 3:2 3:0 24 99
4 .
Image 1
Vojtěch Koukal
0:3 2:3 3:0 1:3 3:2 22 97
5 .
Image 1
Ivo Dusík
1:3 1:3 2:3 3:1 2:3 19 94
6 .
Image 1
Radek Veveričík
1:3
S:3
0:3 2:3 3:2 12 87

8 . Úroveň A

109 bodů
76. místo (70. místo v mužích)
J.R. D.S. R.V. A.S. L.D. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3 3:2 3:1 3:0 35 110
2 .
Image 1
David Schachl
3:1 0:3 3:0 3:1 35 110
3 .
Image 1
Radek Veveričík
2:3 3:0
2:3
3:0 34 109
4 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 0:3
3:2
3:S
21 96
5 .
Image 1
Libor Diviš
0:3 1:3 0:3
S:3
2 77

9 . Úroveň D

97 bodů
82. místo (74. místo v mužích)
R.V. R.P. L.R. S.M. P.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:1
2:3
3:1 3:1 37 97
2 .
Image 1
Rastislav Papp
1:3
2:3
3:1
3:0 30 90
3 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
3:2
3:2
2:3 2:3 26 86
4 .
Image 1
Sean McLemon
1:3
1:3
3:2 3:2 22 82
5 .
Image 1
Petr Čipera
1:3 0:3 3:2 2:3 15 75

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.12.2018 11:00 9. Jan Bureš Sprint 2:3
14.12.2018 17:00 9. Lukáš Brtník Centrum Viktoria 0:3
05.12.2018 20:00 9. Martin Mráz Sport Centrum IVANOVICE 3:2
30.11.2018 16:00 9. Antonín Slovák Sprint 3:1
27.11.2018 17:00 9. Sean McLemon Sprint 0:3
23.11.2018 19:30 9. Marek Dlouhý Sprint 3:2
19.11.2018 19:00 9. Michal Turoň Centrum Viktoria 0:3
31.10.2018 19:00 10. Karel Pavelek Sprint 3:0
29.10.2018 17:00 10. Luděk Kočica Sprint 3:0
21.10.2018 08:11 10. Roman Caha 3:S Komentáře
15.10.2018 19:30 10. Vojtěch Kubáň Sprint 3:2
01.10.2018 00:10 9. Pawel Slawatycki 3:1
27.09.2018 15:30 9. Petr Diviš Centrum Viktoria 3:2
17.09.2018 18:00 9. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
14.09.2018 17:00 9. Marek Masar Sprint 3:1
23.08.2018 17:00 7. Sean McLemon Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.08.2018 18:00 7. Petr Neradilek Club Classic 0:3
13.08.2018 16:30 7. Filip Fousek Sprint 2:3
09.08.2018 18:00 7. Jan Orel Sprint 1:3
31.07.2018 10:30 7. Ivo Dusík Sprint 3:2
29.07.2018 17:00 7. Vladimír Meier Sprint 1:3
16.07.2018 15:30 7. Karel Pavelek Sprint 3:0
28.06.2018 20:00 8. Antonín Slovák fit4all centrum 3:0
24.06.2018 19:00 8. Antonín Seidl Sport Centrum Kuklenská 3:1
21.06.2018 08:00 8. Michal Drexler Sprint 3:1 Komentáře
14.06.2018 19:00 8. Katarína Šimková Sprint 0:3
29.05.2018 18:00 11. Karol Vrták 3:S
14.05.2018 09:00 11. David Luczewský Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.05.2018 16:00 11. Jana Sedláčková Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
28.04.2018 10:00 10. Pawel Slawatycki fit4all centrum 0:3
25.04.2018 17:00 10. Stanislav Charvát Badminton Jehnice 3:0
19.04.2018 13:30 10. Zuzana Kopáčková Sprint 1:3
17.04.2018 19:00 10. Ján Gardian Sprint 0:3
31.03.2018 17:00 11. Jiří Jetelina Sprint 3:0
25.03.2018 09:00 11. Petr Macek Sprint 3:0
23.03.2018 09:30 11. Ondrej Dlugoš Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
18.03.2018 18:00 11. Jana Sedláčková Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
26.02.2018 09:00 12. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.02.2018 18:00 12. Milan Kafka Sprint 3:1
15.02.2018 20:00 12. Aleš Bartlík fit4all centrum 3:0
11.12.2017 20:00 10. Sean McLemon Sprint 3:2
08.12.2017 17:00 10. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:0
23.11.2017 16:00 10. Nikola Kubová Badminton Jehnice 0:3 Komentáře
17.11.2017 17:00 10. Kateřina Škvařilová Sprint 3:2 Komentáře
11.11.2017 09:00 10. Eva Uhlířová fit4all centrum 3:2 Komentáře
06.11.2017 15:00 10. Michal Chylík 3:0 Komentáře
25.10.2017 11:00 11. Milan Chobola Sprint 3:0 Komentáře
23.10.2017 17:00 11. Karel Černý Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
17.10.2017 20:30 11. David Bobek Centrum Viktoria 3:0
12.10.2017 21:00 11. Petr Kropáček Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
26.09.2017 20:00 9. Lenka Suchá Club Classic 3:1
21.09.2017 17:30 9. Roman Caha Badminton Líšeň 3:0
12.09.2017 16:00 9. Radka Šindelářová fit4all centrum 3:0 Komentáře
10.09.2017 19:00 9. Petr Diviš Centrum Viktoria 3:2
24.08.2017 20:00 8. Martin Pospíšil Sprint 0:3
22.08.2017 19:00 8. Ondřej Vyvadil Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.08.2017 11:00 8. Ivo Dusík Sprint 3:2
06.08.2017 18:00 8. Vojtěch Koukal Sprint 2:3
25.07.2017 11:00 8. David Schachl Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.07.2017 17:00 8. Jaroslav Reissig Club Classic 2:3
10.07.2017 16:00 8. Libor Diviš Sprint 3:0
04.07.2017 10:00 8. Antonín Slovák fit4all centrum 2:3 Komentáře
27.06.2017 18:00 9. Ludvik Ruzicka Sport Centrum IVANOVICE 2:3 Komentáře
24.06.2017 10:00 9. Rastislav Papp Sport Centrum Kuklenská 3:1
17.06.2017 15:00 9. Petr Čipera Sprint 3:1
09.06.2017 19:00 9. Sean McLemon Sprint 3:1
7. Radim Uhřík 3:S Komentáře
10. Katarína Šimková S:3
11. Martin Brabec 3:S Komentáře
9. Tomáš Eker 3:S Komentáře
12. Jan Stehlík 3:S
8. Aleš Müller S:3 Komentáře
10. Vladimír Meier S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím